System Professional, Repair Cream 30 seconds

System Professional, Repair Cream 30 seconds

Krem regenerujący strukturę włosów juz w ciągu 30 sekund regeneruje włosy zniszczone oraz sprawia, że są gładkie i przyjemne w dotyku. Znacznie ułatwia rozczesywanie. Zawiera formułę RNP o potrójnym działaniu: proteiny wyrównują strukturę włosa i odzywiają go, a olejek z filtrem pszenicy otacza włos filtrem ochronnym. Krem naprawia, odżywia i chroni włosy od wewnątrz i na zewnątrz, w przeciągu 30 sekund przywraca zniszczonym włosom siłę i sprawia, że są one elastyczne.

Równomiernie nałożyć na wilgotne włosy. Pozostawić na 30 sekund do wchłonięcia. Dodając wody, stworzyć emulsję i następnie starannie spłukać. Powtórne zastosowanie wzmacnia działanie regeneracyjne i ochronne

fajna maseczka

Fajna maseczka do włosów. Lekka, nie obciąża, bardzo wydajna. Rzeczywiście wystarcza 30 sekund, aby włosy zregenerowały się. Bez problemu rozczesują się po myciu, ładnie błyszczą.
Nadaje się do włosów bardzo cienkich ( pod warunkiem, że się dobrze ją spłuka ).

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: parę opakowań

bardzo srednia

nie jest to zadna rewelacja, a juz napewno nie mój KWC
fakt kazdy ma inne włosy, ale na moich ten krem nie wywołał taki efektów, o których pisze producent
trzymałam na głowie i minute i 10 minut pod kompresem - i zawsze było generalnie tak samo, nie przeciązyłam włosów tym że trzymałam ją nawet dłużejna głowie, gdyz ta odzywka nie ma az tak silnego działania
- włosy jest łatwiej rozczesac, są błyszczące, bardziej gładkie, no ale to nic nadzwyczajnego, odzywka nie posiada zapachu, co dla wielu osób może byc równiez plusem
podsumowując nie jestem zadowolona z tego produktu, włosy takie jakie były, takie sa, o regeneracji nie ma mowy, ba - ta odzywka nawet ich nie nawilża, naprawde szkoda kasy
zraziłam się do profesjonalnej welli i nie wiem czy kiedykolwiek wypróbuje inny kosmetyk tej firmy, nie przeczę, ale jest wiele innych firm, z krórych jestem zadowolona, jesli chodzi o pielegnacje włosów

cena, moim zdaniem nie adekwatna do jakości
Używam tego produktu odjakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

Rewelacyjna, najlepsza odżywka

Plusy:

Nie nadaje włosom zapachu
Jest bardzo wydajna
Niesamowicie wygodna w stosowaniu (nie wymaga długiego trzymania na włosach)
Gęsta w konsystencji
Pozostawia moje włosy silne, błyszczące, przepiękne, miłe w dotyku, ale nie obciążone. Żadna inna odżywka ani maska nie pozostawia takiego efektu.

Minusy:
Tylko i wyłącznie cena

Ilość zużytych opakowań: Jedno niepełne

depilacja rąk

Bardzo dobra :)

Nie oczekiwałam cudów po tej odżywce - moje włosy po latach rozjaśniania przypominały siano, więc zostały skrócone o połowę długości, przemalowane na coś ciemniejszego i wspomagane "od wewnątrz" łykaniem ton witamin.
Kupiłam ten specyfik Welli bardziej pod rozplątanie tej kupki nieszczęścia jaka mi została, prosząc o radę fryzjera.

Włosy są jakby grubsze, nie plączą się, a co najlepsze - nie przetłuszczają się jak po innych odżywkach, mogę wreszcie myć włosy co 2 dni. Nie wiem co zadziałało - czy te witaminy, czy fakt, że przestałam rozjaśniać, ale włosy mi odżyły zdecydowanie.

Jestem naprawdę zadowolona. Kosmetyk bardzo wydajny, autentycznie kropla wielkości orzecha laskowego wystarcza. Śmiesznie pachnie owsianką i mlekiem... o_O

Hm, szczęście "ślepego trafu"? Bo zawsze jak kupowałam odżywki wydumane, dobrze oceniane na Wizażu, polecane, itd. to się nie sprawdzały. Przypadkowy zakup - i strzał w dziesiątkę

P.S. Jedna gwiazdka mniej, bo zdaję sobie sprawę, że NAPRAWDĘ zniszczonych włosów ta odżywka nie ruszy. Tzn ja większość swojej zniszczonej fryzury się po prostu pozbyłam, odżywka zregenerowała resztę, która mi została na głowie :)

!Używam tego produktu od: 3tyg

NIc specjalnego...

Niestety zawiodłam się... Jedyny efekt (pozytywny) jaki daje ten produkt to rozplątanie suchych włosów... Zużyłam całe opakowanie i nie zauważyłam żadnego efektu zregenerowania czy poprawy kondycji włosów...
Wg mnie jest mało wydajny.

Używam tego produktu od:2 mc

nigdy z niej nie zrezygnuje

Odzywka jest rewelacyjna!
Mialam wlosy suche, matowe z tendencja do puszenia i krecenia.
Ta odzywka zdzialala cuda!!

Wloski sa blyszczace, cudownie sie ukladaja, nie pusza sie, sa "lejace".

naprawde rewewlacja!

jesli chodzi o cene to na allegro mozna kupic za jakies 40 zl - wyprobowalam-w niczym sie nie rozni od tej kupowanej w salonach kosmetycznych.

Jestem zdecydowanie na TAK!

Produkt jest dosyć drogi, ale uważam ze wart swojej ceny. Mam włosy blond, non stop rozjaśniane, długie ze skłonnością do przesuszania ( prostownica, suszarka). Ten produkt naprawde sie sprawdza i naprawde wystarczy 30 sekund. Jest bardo wydajny a świadczy choćby o tym fakt z mam odżywke od pół roku i nadal końca nie widać:-) Trzeba tylko uważać z ilośćią aplikowanego produktu. Wystarczy naprawde odrobinka w innym wypadku obciążymy sobie włoski i bedą matowe. Po odrzywce moje włosy ze sklonnością do falowania i puszenia, mają zdrowy wygląd, są błyszczące i gładkie, świetnie się układają. Mój fryzjer stwierdził, że takich wspaniałych zdrowych wlosów wcześniej nie miałam:-) i o to tutaj chodzi!!!

Nie jest najgorsza

Dość przyjemna w użyciu odżywka, moich przesuszonych i cienkich włosów jednak zbytnio nie odżywiła, raczej je obciążyła. Nie były po niej szczególnie błyszczące, nie zauważyłam widocznej poprawy ich kondycji.
Nie jest to najgorszy produkt, ale spektakularnych efektów też u mnie nie dał. Raczej jej już nie kupię.

Używam tego produktu od:

bardzo przydatny kosmetyk

jedna z ulubionych odzywek. wygladza lepiej, niz niejedna wygladzajaca, wlosy sa sypkie, nie elektryzuja sie. niemal calkowicie eliminuje puszenie sie wlosow, czyni je bardziej zdyscyplinowanymi. bardzo przyjemna w uzyciu, rzeczywiscie wystarczy trzymac ja na glowie doslownie przez chwilke, choc jesli przetrzymamy kilka minut, krzywdy raczej nie zrobi. u mnie nie powoduje szybszego przetluszczania sie wlosow, prawdopodobnie dlatego, ze nie klade jej przy skorze

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: hm.. ze trzy juz poszly

rewelacja

dla mnie super. Używam od pół roku i mimo prób z innymi kosmetykami ten jest numerem jeden. Używam na włosy rozjaśniane i są idealnie gładkie, lśnią i nie łamią się.

Używam tego produktu od:pół roku

zwyczajna

To zwyczajna odżywka do włosów, porównywalna do supermarketowej pantene. Faktycznie ulatwia rozczesywanie poplątanych włosów, ale o ich regeneracji możemy zapomnieć. Tak jak napisała poprzednia Recenzentka, cena nie jest adekwatna do jakości. Krzywdy nie robi, ale za taką cene oczekiwalam czegoś lepszego.Nie polecam.

Solidne trzy i nic więcej

Po pierwsze:
-cena jest nieadekwatna do wydajności i jakosci produktu
Po drugie:
-rzeczywiscie odżywka pozwala nawet bardzo splątane włosy rozczesać błyskawicznie, nie powoduje efektu "siana" na głowie,nie przeciaza, nablyszcza i bardzo ładnie pachnie- jak cała seria SP do włosów suchych, jednak zapach jest tak dziwnie skonstruowany, że w wypadku szamponu i maski z tej linii trzyma się długo,w wypadku kremu 30 sekund - znika błyskawicznie:)
Sumując - przyjemny ułatwiacz roczesywania, który w zaden widoczny sposób nie poprawia kondycji włosa, co przy cenie około 37 zl, pozwala mi wątpić w sens wydawania owych 37 zł.