Matrix, Total Results, Curl, Lotion (Mleczko do stylizacji loków)

Matrix, Total Results, Curl, Lotion (Mleczko do stylizacji loków)

Curl Defining System to opatentowana technologia, która gwarantuje odpowiedni poziom nawilżenia i pełną kontrolę nad skrętem włosa. Wszystko po to by uzyskać dobrze uformowane, błyszczące i sprężyste loki.
Mleczko do włosów normalnych i cienkich, utrwala kształt loków, jednocześnie dodaje włosom objętości i blasku. Nawilża i stanowi długotrwałą ochronę przed puszeniem się włosów.
Rozprowadzić na dłoniach, delikatnie nałożyć produkt na wilgotne włosy. Modelować zgodnie z pożądanym efektem. Dla wzmocnienia efektu można nakładać ponownie.

Wspaniały

Ten produkt został mi polecony przez mojego fryzjera i okazał się strzałem w dziesiątkę.

Zawsze miałam problem z okrzesaniem swoich włosów, które puszyły się i żyły własnym życiem, niezależnie od tego, jakie produkty do stylizacji stosowałam by je okiełznać.

Z ratunkiem przyszedł mi ten lotion. Sprawdza się niezawodnie za każdym razem.

Plusy :

- przyjemny zapach i konsystencja
- lekki, nie obciąża włosów
- podkreśla naturalny skręt fal i loków
- wydajny (przy moich, dość długich włosach, opakowanie wystarcza na jakieś 10-12 miesięcy)
- zapobiega puszeniu się włosów

Minusy :

- brak

Używam tego produktu od: ponad około trzech lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego opakowania

Rewelacja

Plusy
-podkresla skręt loków
- nie skleja!!
-nawilża
-przyjemnie pachnie
-odżywia
Przy regularnym stosowoniu tego mleczka włosy są pięlnie błyszczące nie puszą sie