Marion, Olejki orientalne `Regeneracja włosów`

Marion, Olejki orientalne `Regeneracja włosów`

Oleje zawarte w formule intensywnie regenerują włosy, kondycjonując ich strukturę.
Jojoba - odżywia i nawilża włosy.
Słonecznik - regeneruje strukturę włosów, dodając im blasku i chroniąc przed działaniem szkodliwych promieni słonecznych.
Dzięki nim włosy są miękkie, gładkie i odżywione. Do włosów zniszczonych. Kilka kropel produktu wystarczy, żeby włosy odzyskały naturalny i zdrowy wygląd.

olejek
nawilżające, odżywiające
z pompką, w butelce

Ok

Bardzo przyjemny olejek do wygładzenia końcówek włosów.
Zamknięty w ładnym i wygodnym opakowaniu.
Cena jest bardzo przestępna.
Polecam do codziennego stosowania.

Spoko

Serum jest lekkie i nadaje się do zabezpieczenia końcówek włosów. Jednak jak na cenę to można powiedzieć, że za małe opakowanie, przy codziennym stosowaniu szybko 'wyparowuje' takie małe opakowanie.

Pomaga ujarzmić włosy

Mam włosy lekko falowane z tendencją do puszenia i użycie olejku po myciu jest dla mnie koniecznością. Z olejkami firmy Marion znam się od dłuższego czasu, używam ich na długości przede wszystkim na końcówki (zazwyczaj na mokre włosy, rzadko na suche, ale przy takim użyciu również dają radę). Spełniają one moje oczekiwania: pomagają ujarzmić puch, wygładzają włosy. Chronią końcówki przed rozdwajaniem. Nie obciążają włosów (co doceniam przede wszystkim po ścięciu włosów na krótkiego boba). Regeneracja w nazwie jest nieco na wyrost. Olejek nie nawilża też spektakularnie włosów.
Zapach przyjemny, opakowanie poręczne i trwałe. Przystępna cena.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Przyzwoite serum

Kupiłam to serum dwa lata temu, dopiero teraz zużyłam do ostatniej kropli.
Wiele miesięcy temu moje włosy był w sporo gorszej kondycji, gdyż dopiero zaczynałam świadomie o nie dbać - uczyłam się dobierać szampony, odżywki i maski. I nie zawsze wszystkie elementy ze sobą współgrały, dlatego szybko się do tego serum zniechęciłam. Stało tak sobie na półce, czekając, aż mnie coś oświeci, że grube włosy nie są niezniszczalne i suche, zwichrowane końce są efektem braku zabezpieczenia. Tak więc postanowiłam spróbować ponownie i udało się. Fajne efekty osiągałam dodając serum do odżywki d/s i kilka kropli na wilgotne włosy, przed suszeniem. Na sucho już gorzej, ale bez tragedii. Wygładza i ułatwia rozczesywanie. Obecnie używam różowej wersji Orientalnych Olejków i muszę przyznać, że żółta jest o niebo lepsza.

Super produkt za grosze

Olejek nakładam na mokre włosy przed suszeniem. Efekt zabójczy - włosy się nie puszą, są miękkie, a same końcówki są mocno wygładzone. Dodatkowo, produkt bardzo ułatwia rozczesywanie włosów. Plus za bardzo praktyczne opakowanie z pompką. Cena jak za taką jakość - śmiesznie niska :) Zostaje ze mną na dłużej.

JEST OK

PLUSY:
+ zapach trochę kwiatowy
+ opakowanie - małe, poręczne, przeźroczyste, z pompką, idealne do torebki
+ cena (ja kupiłam na przecenie za 4,99 zł w Naturze)
+ ma kilka olejków w składzie
+ spoko zabezpiecza końcówki (najlepiej nałożyć na wilgotne włosy, aby nie było efektu przetłuszczenia)

MINUSY:
- szczerze mówiąc, póki co nie zauważyłam. Może zauważę, kiedy będę go dłużej stosować

Chcę wypróbować jeszcze inne olejki z tej firmy.

Ulubiony

Nie jestem doświadczoną olejomaniaczką, zawsze żyłam w przekonaniu, że olejki przetłuszczą moje włosy. Jako, że mam dość suche i puszące się włosy, skuszona promocją w Biedronce, kupiłam go za jakieś 5zł. :P I okazał się strzałem w dziesiątkę. Nie spodziewałam się nawet, że ujarzmi moje włosy w takim stopniu. Jak pisałam - mam suche włosy i potrzebują pielęgnacji i nawilżania, więc nakładając go nawet od nasady włosy nie przetłuszczają się, a co więcej - olejek sprawił, że problem z ogromną ilością (naprawdę ogromną) odstających babyhair'ów w duuużym stopniu został zniwelowany i włosy są gładkie, bardziej nawilżone ale nie przeciążone. Kupiłam w sierpniu i używam do dziś, początkowo nakładałam raz na jakiś czas i tylko na końcówki, od kilku tygodni myjąc włosy co dwa dni, namiętnie nakładam na całe po myciu, a i czasami też po wysuszeniu, więc jest go już na dnie, ale i tak bardzo wydajny. :) Polecam!

włosy splątane

co można zrobić kiedy córa z włosami do pasa wyje że ją ciągniesz a już musicie wyjść? zbawieniem wydają się być nożyczki, ale jak potem wytłumaczyć się chłopu, że jego oczko w głowie ma kilkanaście cm włosów mniej na głowie? ??
zdarzyło Ci się to chociaż raz?
olejek kupiłam przez przypadek, nakładamy rano więcej niż te 2-3 krople na włosy córki i rzeczywiście łatwiej jest rozczesać, przy dłuższym używaniu włosy mniej się płączą i są miękkie
ładnie pachnie ALE jak go odłożyć na kilka miesięcy zapach robi się dziwny
na pudełku brak oznaczeń jak szybko zużywać po otwarciu
jest dość wydajny i kosztuje grosze

bardzo dobra ochrona koncówek

Produkt bardzo dobrze spełnia swoją role. czyli zabezpiecza końcówki przed rozdwajaniem na czym mi najbardziej zalezało . Zapach jest przyjemny typowy dla olejków . Mała pojemność i niska cena oraz kilka wersji sprawia ze mozemy siegac po niego i za każdym razem wybierać inna wersje . skład nie jest rewelacyjny ale ma w sobie dobroczynne skladniki:) Małe opakowanie starcza na bardzo długo gdyż wystarcza niewiele aby dobrze nawilżyć włosy. Idealny na mokre włosy wtedy efekty sa spektakularne .Bardzo polecam dla maniaczek włosowych :)

Perfekcyjny :)

Olejek kupiłam kiedyś skuszona promocją w Drogerii Natura. Na szczęście zakup okazał się trafiony :).

Zalety:
+ olejek stosowany na wilgotne włosy ułatwia ich rozczesywanie i sprawia, że po wyschnięciu włosy nie puszą się oraz są nawilżone, wygładzone i lśniące. Przy aplikacji na suche włosy efekt jest właściwie identyczny.
+ wydajność
+ niska cena
+ przyjemny, łagodny zapach
+ wygodne i praktyczne opakowanie z pompką.

Polecam z czystym sumieniem i chętnie wypróbuję pozostałe produkty z tej serii :)

fajny

Bardzo lubię używać po myciu włosów olejków lub jedwabiu w płynie. Ten stosuję na końcówki włosów, kiedy są jeszcze wilgotne i jestem zadowolona. Utrzymuje włosy w ryzach cały dzień, przyjemnie nawilża. Włosy są takie jakby sypkie :) dodam, że jestem posiadaczką baaardzo grubych, prostych i długich włosów i jedwab sobie z nimi zwyczajnie nie radził, a ten olejek robi to, co ma robić :) ma fajne, próżniowe opakowanie z pompką. Jak produkt się skończy można przelać do niego np. olejek rycynowy. Na pewno kupię podobnie :)

Neutralny

Całkiem dobry olejek do włosów. Nie poprawia ich kondycji w jakiś szokująco dobry sposób, ale też nie niszczy. Najważniejsze jest to, że ich nie przetłuszcza;)
Niżej plusy i minusy.

+łatwe rozczesywanie
+włosy się nie puszą
+nie przetłuszcza włosów
+bardzo wygodne opakowanie
+wydajność
+cena

-regeneracja-znikoma
-co do nawilżenia- niezauważalne...

Może kiedyś do niego wrócę, ale pókico- testuję dalej;)