Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Marion, Olejki orientalne `Regeneracja włosów`

Marion, Olejki orientalne `Regeneracja włosów`

Oleje zawarte w formule intensywnie regenerują włosy, kondycjonując ich strukturę.
Jojoba - odżywia i nawilża włosy.
Słonecznik - regeneruje strukturę włosów, dodając im blasku i chroniąc przed działaniem szkodliwych promieni słonecznych.
Dzięki nim włosy są miękkie, gładkie i odżywione.
Do włosów zniszczonych.
Kilka kropel produktu wystarczy, żeby włosy odzyskały naturalny i zdrowy wygląd.

olejek
nawilżające, odżywiające
z pompką, w butelce

Przyzwoite serum

Kupiłam to serum dwa lata temu, dopiero teraz zużyłam do ostatniej kropli.
Wiele miesięcy temu moje włosy był w sporo gorszej kondycji, gdyż dopiero zaczynałam świadomie o nie dbać - uczyłam się dobierać szampony, odżywki i maski. I nie zawsze wszystkie elementy ze sobą współgrały, dlatego szybko się do tego serum zniechęciłam. Stało tak sobie na półce, czekając, aż mnie coś oświeci, że grube włosy nie są niezniszczalne i suche, zwichrowane końce są efektem braku zabezpieczenia. Tak więc postanowiłam spróbować ponownie i udało się. Fajne efekty osiągałam dodając serum do odżywki d/s i kilka kropli na wilgotne włosy, przed suszeniem. Na sucho już gorzej, ale bez tragedii. Wygładza i ułatwia rozczesywanie. Obecnie używam różowej wersji Orientalnych Olejków i muszę przyznać, że żółta jest o niebo lepsza.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1604791].usefull || 0 }}% pomocna.

Super produkt za grosze

Olejek nakładam na mokre włosy przed suszeniem. Efekt zabójczy - włosy się nie puszą, są miękkie, a same końcówki są mocno wygładzone. Dodatkowo, produkt bardzo ułatwia rozczesywanie włosów. Plus za bardzo praktyczne opakowanie z pompką. Cena jak za taką jakość - śmiesznie niska :) Zostaje ze mną na dłużej.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1592126].usefull || 0 }}% pomocna.

JEST OK

PLUSY:
+ zapach trochę kwiatowy
+ opakowanie - małe, poręczne, przeźroczyste, z pompką, idealne do torebki
+ cena (ja kupiłam na przecenie za 4,99 zł w Naturze)
+ ma kilka olejków w składzie
+ spoko zabezpiecza końcówki (najlepiej nałożyć na wilgotne włosy, aby nie było efektu przetłuszczenia)

MINUSY:
- szczerze mówiąc, póki co nie zauważyłam. Może zauważę, kiedy będę go dłużej stosować

Chcę wypróbować jeszcze inne olejki z tej firmy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1448456].usefull || 0 }}% pomocna.
Jak zamaskować siwe włosy

Ulubiony

Nie jestem doświadczoną olejomaniaczką, zawsze żyłam w przekonaniu, że olejki przetłuszczą moje włosy. Jako, że mam dość suche i puszące się włosy, skuszona promocją w Biedronce, kupiłam go za jakieś 5zł. :P I okazał się strzałem w dziesiątkę. Nie spodziewałam się nawet, że ujarzmi moje włosy w takim stopniu. Jak pisałam - mam suche włosy i potrzebują pielęgnacji i nawilżania, więc nakładając go nawet od nasady włosy nie przetłuszczają się, a co więcej - olejek sprawił, że problem z ogromną ilością (naprawdę ogromną) odstających babyhair'ów w duuużym stopniu został zniwelowany i włosy są gładkie, bardziej nawilżone ale nie przeciążone. Kupiłam w sierpniu i używam do dziś, początkowo nakładałam raz na jakiś czas i tylko na końcówki, od kilku tygodni myjąc włosy co dwa dni, namiętnie nakładam na całe po myciu, a i czasami też po wysuszeniu, więc jest go już na dnie, ale i tak bardzo wydajny. :) Polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1396996].usefull || 0 }}% pomocna.

włosy splątane

co można zrobić kiedy córa z włosami do pasa wyje że ją ciągniesz a już musicie wyjść? zbawieniem wydają się być nożyczki, ale jak potem wytłumaczyć się chłopu, że jego oczko w głowie ma kilkanaście cm włosów mniej na głowie? ??
zdarzyło Ci się to chociaż raz?
olejek kupiłam przez przypadek, nakładamy rano więcej niż te 2-3 krople na włosy córki i rzeczywiście łatwiej jest rozczesać, przy dłuższym używaniu włosy mniej się płączą i są miękkie
ładnie pachnie ALE jak go odłożyć na kilka miesięcy zapach robi się dziwny
na pudełku brak oznaczeń jak szybko zużywać po otwarciu
jest dość wydajny i kosztuje grosze

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1394561].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobra ochrona koncówek

Produkt bardzo dobrze spełnia swoją role. czyli zabezpiecza końcówki przed rozdwajaniem na czym mi najbardziej zalezało . Zapach jest przyjemny typowy dla olejków . Mała pojemność i niska cena oraz kilka wersji sprawia ze mozemy siegac po niego i za każdym razem wybierać inna wersje . skład nie jest rewelacyjny ale ma w sobie dobroczynne skladniki:) Małe opakowanie starcza na bardzo długo gdyż wystarcza niewiele aby dobrze nawilżyć włosy. Idealny na mokre włosy wtedy efekty sa spektakularne .Bardzo polecam dla maniaczek włosowych :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1275591].usefull || 0 }}% pomocna.

Perfekcyjny :)

Olejek kupiłam kiedyś skuszona promocją w Drogerii Natura. Na szczęście zakup okazał się trafiony :).

Zalety:
+ olejek stosowany na wilgotne włosy ułatwia ich rozczesywanie i sprawia, że po wyschnięciu włosy nie puszą się oraz są nawilżone, wygładzone i lśniące. Przy aplikacji na suche włosy efekt jest właściwie identyczny.
+ wydajność
+ niska cena
+ przyjemny, łagodny zapach
+ wygodne i praktyczne opakowanie z pompką.

Polecam z czystym sumieniem i chętnie wypróbuję pozostałe produkty z tej serii :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1271231].usefull || 0 }}% pomocna.

fajny

Bardzo lubię używać po myciu włosów olejków lub jedwabiu w płynie. Ten stosuję na końcówki włosów, kiedy są jeszcze wilgotne i jestem zadowolona. Utrzymuje włosy w ryzach cały dzień, przyjemnie nawilża. Włosy są takie jakby sypkie :) dodam, że jestem posiadaczką baaardzo grubych, prostych i długich włosów i jedwab sobie z nimi zwyczajnie nie radził, a ten olejek robi to, co ma robić :) ma fajne, próżniowe opakowanie z pompką. Jak produkt się skończy można przelać do niego np. olejek rycynowy. Na pewno kupię podobnie :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1269311].usefull || 0 }}% pomocna.

Neutralny

Całkiem dobry olejek do włosów. Nie poprawia ich kondycji w jakiś szokująco dobry sposób, ale też nie niszczy. Najważniejsze jest to, że ich nie przetłuszcza;)
Niżej plusy i minusy.

+łatwe rozczesywanie
+włosy się nie puszą
+nie przetłuszcza włosów
+bardzo wygodne opakowanie
+wydajność
+cena

-regeneracja-znikoma
-co do nawilżenia- niezauważalne...

Może kiedyś do niego wrócę, ale pókico- testuję dalej;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1202983].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry, ale nie genialny

Olejek ma jak każdy marion, śmieszną cenę. Opakowanie z pompką i zapach kosmetyku obłędny. Jest dużo lepszy od olejku na wzmocnienie. Regeneracja to na ten olejek za mocne słowo, ale lekkie nawilżenie, łatwe rozczesywanie i w miarę zdrowy wygląd włosów to określenie tego olejku. Przy pomocy innych kosmetyków jest w stanie uporać się z moimi puszącymi włosami. Ogólnie można wypróbować, jeżeli włosy nie wymagają aż tak intensywnej pielęgnacji.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 buteleczki

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1120026].usefull || 0 }}% pomocna.