Naturals, White Grape Peel-off Mask (Maseczka peel-off Białe winogrona)

Naturals, White Grape Peel-off Mask (Maseczka peel-off Białe winogrona)

Maseczka do twarzy typu peel-off do każdego rodzaju cery.
Skutecznie oczyszcza i rozjaśnia skórę. Ekstrakt z białych winogron działa na skórę nawilżająco, ściągająco i odnawiająco : eliminuje wolne rodniki, odżywia, złuszcza naskórek, usprawnia mikrokrążenie, a także chroni przed UV. Po użyciu cera jest odświeżona, czysta i pełna blasku
Zalecany czas pozostawienia na twarzy: 10-15 minut.

Cena: 17,90 zł / 75ml

oczyszcza

Maseczka miała boski zapach, były to prawdziwe winogrona. Mimo, że zbytnio za tego typu maskami nie przepadam, to tą zużyłam z przyjemnością.

Fakt, ściagała mocno, ale po jej zdjęciu buzia była gładka i oczyszczona.

Szkoda, że ją wycofali. Stara seria Naturals była moim zdaniem dużo lepsza od obecnej.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś

wycofany bubel

Chwała niebiosom,że prodecent tego nie produkuje, bo poza tym,że nawalił czegoś do tubki co zastyga nic od siebie nie dodał.

Wydałam wtedy 9,90 bym miała bezbarwną ciepką packe na watrzy, która po zdjęciu spowodowała czerwona twarz i tyle! CZerwona twarz powinna być zarezerwowoana dla AVOn, bo taki wstyd coś takiego wyprodukowac!

Używam tego produktu od: jakies 4 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 tkniete

suszki

Lubie maseczki peel-off ale ta niczym mnie nie zachwycila. Zrazilo mnie natomiast sciaganie jej - czas trzymania na twarzy to juz polecam wyczuc samemu bo po 10 minutach sciagniecie to lepiace ciagnace sie gluty. Kiedy porzadnie zastygnie sciaga sie w 'calosci'. Pozostawia sciagniete pory, ladna doraznie cere taka odswiezona. Doraznie - efekt potwornie krotkotrwaly. Niekrotkotrwale jest natomiast przesuszenie buzi. PO takiej maseczce trzeba miec sloik kremu nawilzajacego.

Zapach jak jakies tanie wino.

takie nic

Avon Mark - relacja

Ujdzie

Maseczka ma konsystencję kleju, a raczej " gumy arabskiej"- bardzo sie ciągnie i lepi. Zapach trochę winogronowy a troche alkoholowy ( to pewnie ten alkohol denat w składzie). Zastyga na twarzy, a po zdjęciu buzia jest gładka, pory wyraźnie zwężone, oczyszczone ale minus daję za działanie wysuszające- musiałam natychmiast nakładać duża ilość kremu, bo moja twarz aż się o niego prosiła. Ogólnie może być, ale raczej nie wrócę do niej.

dziwna

Maseczka przede wszystkim rozjaśnia twarz i napina ją dosyć mocno (bardzo mocno zastyga na skórze).Poprawia koloryt. Jest przeciętna, ale ja znalazłam dla niej trochę inne zastosowanie, z którego świetnie się wywiązuje. Otóż od czasu do czasu na mojej szyi pojawiaja sie wypryski (małe, białe ropne)i po lekkim ich wycisnieciu nakładam punktowo właśnie tę maseczkę do zaschnięcia,po 10 minutach ściągam i przecieram spirytusem salicylowym. Na drugi dzień nie ma już śladu po tych wypryskach albo jest tylko mały strupek. Maseczka w połączeniu ze spirytusem mocno wysusza wszelkie zmiany skórne. Więc z tego wzgledu ja polecam. Ponieważ ma takie nietypowe działanie to podsumowałam ją ze jest dziwna, ale ogolnie mozna ją wyprobowac gdy jest w promocji....

Używam tego kosmetyku długo/ ilość zużytych opakowań: 1 ale planuję next ...

Zwykła maseczka

Zwykła maseczka. Bardzo ładnie pachnie, konsystencją przypomina klej:) wygładza naskórek i jak każda maseczka poprawia ogólny wygląd cery. Żadnych rewelacji nie zauwazyłam.:)
Minusem jest wyczuwalny "w tle" alkoholowy zapach...

ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

Szkoda :(

Kosmetyk jest stanowczo jak dla mnie za słaby. Jedynie zo zauwazyłam to że troche wyrównuje koloryt skóry. Po za tym zupełnie nic. Nie jest on tym czego sie spodziewałam, a szkoda.

zbyt delikatne działanie

Z efektów obiecywanych przez producenta zauważyłam jedynie
rozjaśnienie cery. Nie odżywia i słabo oczyszcza skóre. Zapach ma neutralny i jest wydajna.Może byłaby lepsza dla kogoś o wrażliwej skórze, bo działa bardzo delikatnie, ale dla mnie (mam mieszaną cere) jest po prostu za słaba.

delikatna i skuteczna

Mimo tego, że mam naczynkową cerę i nie powinnam uzywać maseczek typu peel off to od czasu do czasu nie mogę sie niestety powstrzymać ;) Ta maseczka jest bardzo delikatna zarówno podczas nakładania, bo nie piecze, jak i w trakcie działania. Nie podraznia mojej buzi, po ściągnięciu jej także nie mam czerownej, piekącej buzi. Delikatnie, ale i skutecznie oczyszcza buzię i wyrównuje jej koloryt. Subtelnie, prawie niewyczuwalnie pachnie. Jak dla mnie prawdziwa przyjemność w stosowaniu :)
Dosyć wydajna.