Marion, Olejki orientalne `Nawilżenie włosów`

Marion, Olejki orientalne `Nawilżenie włosów`

Oleje zawarte w formule nawilżają włosy, zapobiegając ich puszeniu się.
Dzika róża- zwiększa elastyczność włosów, nadając im połysk.
Rozmaryn- zapobiega wypadaniu włosów oraz ich przesuszaniu.
Słodkie migdały - nawilżają włosy, sprawiając, że są miękkie i miłe w dotyku oraz chronią przed czynnikami zewnętrznymi.
Dzięki nim włosy są wygładzone i lśniące. Do włosów niezdyscyplinowanych i suchych. Kilka kropel produktu wystarczy, żeby włosy odzyskały naturalny i zdrowy wygląd.

Świetny:-)

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym olejkiem! Olejek mnie zauroczył i na pewno będę go stale kupować. Jest bardzo wydajny - trzy kropelki wystarczają na długie włosy. Cudownie pachnie ale przede wszystkim pięknie nabłyszcza i wygładza włosy. Stosowany na mokre ułatwia rozczesywanie, włosy stają się śliskie i jakby rozdzielony każdy osobno. Naprawdę godny polecenia olejek.

Moje włosy go lubią !

Jakiś czas temu, ze moje włosy wolą żeby po myciu zostawić je w spokoju, za to przed myciem, bardzo chętnie przyjmują różne produkty i ten jest jednym z listy. Nakładam go dosyć grubą warstwą na około godzinę przed myciem, głównie na końcówki. Łatwo się spłukuje, włosy są nawilżone, łatwo się rozczesują i układają. Nie obciąża ich. Plusem jest zapach, który baaardzo przypadł mi do gustu. Co do wydajności - jest średnia, ale to małe opakowanie, nie ma co liczyć, że posłuży nam na rok. Cena i dostępność jak najbardziej na plus. :)

Do codziennego użytku

Olejku na końcówki używam po każdym myciu włosów, a ten sprawdza się całkiem dobrze. Ma bardzo ładny zapach, gęstą konsystencję i dobrze rozprowadza się na włosach. Nie powalił mnie na kolana, ale do codziennej pielęgnacji nadaje się jak najbardziej.

Casting Crème Gloss

ok

Najsłabszy z serii olejków Marion. Ładnie pachnie, ale to tyle. Nie zauważyłam specjalnego nawilżenia włosów, zapach niestety szybko się ulatnia. Lepiej kupić inne olejki z tej serii, np kokos i tamanu.

W małej ilości.

Olejek jest godny polecenia, wygładza końcówki, spaja je, nie puszą się. Jednak trzeba bardzo uważać, ponieważ ciut większa ilość może je obciążyć i zrobić tzw. strąki.

Konsystencja: gęsty olejek, taki jak powinien być, treściwy.

Działanie: stosowałam za każdym razem, wystarczyła jedna pompka, roztarta w dłoniach by pod wpływem ciepła lepiej wchłonęła się we włosy. Reszta, która mi została na dłoniach wędrowała na włosy w okolicy karku. Suszyłam suszarką jak zwykle. Po osuszeniu końcówki były miękkie, puszyste, jednocześnie ujarzmione. Należy jednak pamiętać, że zbyt duża ilość może działać na niekorzyść. Gdy nie wypracowałam swojej ilości, to zdarzały mi się wpadki z oklapniętą, ciężką fryzurą (pomimo, że produkt stosowałam na 1/3 długości).
Do tego produkt maksymalnie wydajny.

Zapach: przepięknie słodki! Migdały mocno dominują. Mogłyby być to dla mnie perfumy :)

Opakowanie: nie jest bardzo solidne, trzeba pilnować by stało w pionie, ponieważ może przeciekać.

Dobre serum silikonowe

Podczas wizyty w naturze skusiłam się na promocji na olejek Marion. Kupiłam dwie wersje - tą i pomarańczową, nie widzę między nimi znaczącej różnicy.
Olejek stosowałam między myciami, pare razy w tygodniu jako serum na końcówki i tak sprawdza się najlepiej.

Plusy:
+zapobiega rozdwajaniu się końcówek, dzięki regularnemu stosowaniu nie mam żadnych rozdwojonych końcówek
+wygładza i ułatwia rozczesywanie, zapobiega powstawaniu kołtunów
+dzięki niemu końcówki są sprężyste i 'mięsiste'
+oprócz silikonów ma w składzie także naturalne olejki
+przy oszczędnym stosowaniu nie obciąża włosów
+niska cena i bardzo dobra wydajność - jedno opakowanie wystarczyło ma na prawie rok
+przyjemny, słodki zapach, który długo utrzymuje się na włosach

Minusy:
-brzydkie opakowanie, nakrywka szybko pękła

Podsumowując olejek właściwie nie wad, polecam osobom szukającym dobrego kosmetyku silikonowego do ochrony końcówek.

Zakochałam się

Kupiłam ten olejek pod wpływem impulsu.... Chciałam coś na szybko i w miare taniego do moich włosów, gdyż skończył mi sie mój olejek z Goldwell.
Na dworze mrozy -20 °C wiec nie pozwole aby moje włosy na tym ucierpiały... Fundusze marne więc trzeba było pokombinować... No i do głowy przyszła mi marka Marion po tym jak zobaczyłam jej szafe na Wispolu.
Porozglądałam się troche, poczytałam i nie wiedziałam co wybrać tyle tam było specyfików do włosów.....
W końcu zdecydowałam sie na ten... Nawilżający z wyciągiem z migdałów i dzikiej róży.
Olejek znajduje się w małej, poręcznej i plastikowej buteleczce z dozownikiem. Olejek ma różową barwę... Po wyciśnięciu na dłoń kolor ten jest niewidoczny... Przybiera barwę bezbarwną;). Zapach.... Jezu zapach jest obłędy... Taki słodki ,landrynkowy... Dla mnie cudowny. Niestety na włosach dość słabo wyczuwalny.
Aplikacja u mnie wygląda tak: 1-2 pompki na mokre włosy lub jedna pompka na suche... Większą ilość na pewno spowodowała by u mnie efekt strąków. Włosy po użyciu olejku łatwiej sie rozczesują, lepiej układają, są bardziej wygładzone i zdyscyplinowane.
Efekt jest taki jaki chciałam i to za grosze. Polecam serdecznie.

Najlepszy

Natrafiłam na niego przypadkiem i bardzo się cieszę. Po każdym suszeniu stosuję nawilżający lub odżywiający. Zabezpiecza końcówki idealnie, od kiedy go używam, włosów nie muszę podcinać jak wcześniej przy każdym farbowaniu, a robię to co drugie, bo nie są w tak tragicznym stanie. Kiedy końce są napuszone, dwie kropelki wystarczą i jest dużo lepiej. Oczywiście dodatkowo używam mgiełek, odzywek czy masek w sprayu, ale one się zmieniają, ale Marion towarzyszy im niezmiennie.

Różowa róża

Witam, odkąd zaczęłam dbać o włosy i uświadomiłam sobie jak ważne jest zabezpieczanie końcówek olejki te mi towarzyszą nieustannie. Nałożenie jest bardzo proste, jak dla mnie ciężko przesadzić z ilością nakładanego produktu. Nigdy nie spowodował u mnie efektu oblepienia włosów. Zapach jak najbardziej na plus. Cena również. łatwo dostępne w Naturze.

Bardzo fajny olejek za niewielka cenę, nie oczekuje od tego olejku jakiś super nawilżenia i naprawienia końcówek. Ja używam go na wysuszone włosy do puszących się końcówek i do tego sprawuje się super! Sprawia się włosy się nie puszą a przy tym nie wyglądają tłusto, ładnie nabłyszcza oraz przyjemnie pachnie, często jest na promocji i można go dorwać za naprawdę niewielkie pieniądze

Nic nie robi

W żaden sposób nie pielęgnuje włosów. Zauważyłam, że pozostałe olejki z Marion są podobne, tylko sklejają i natłuszczają silikonem włosy, nic więcej. Po odstawieniu włosy są tak samo suche jak były, a może nawet bardziej...
Zapach przyjemny. Używam (włosy do ramion) jedną pompkę na wilgotne włosy, ale łatwo nim przesadzić i robi strąki. Na suche włosy nie polecam, bo robi z kolei masakryczne siano!
Ten, jak i inne produkty Marion nie zagoszczą już w mojej łazience.

Mała tragedia

Niestety, mam wysoko porowate włosy i olejek nie był wstanie sobie z nimi poradzić.

- Nic nie robi z suchymi włosami, jedynie podkreśla skręt włosa
- Czasami przetłuszczał mi skórę głowy i włosy przy nasadzie (jak położyłam go zbyt blisko głowy)
- Włosy były jeszcze bardziej niesforne, niż przed użyciem kosmetyku!

+ Ładny zapach
+ Nie elektryzuje włosów