Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Olejki orientalne `Nawilżenie włosów`

Olejki orientalne `Nawilżenie włosów`

Oleje zawarte w formule nawilżają włosy, zapobiegając ich puszeniu się.
Dzika róża- zwiększa elastyczność włosów, nadając im połysk.
Rozmaryn- zapobiega wypadaniu włosów oraz ich przesuszaniu.
Słodkie migdały - nawilżają włosy, sprawiając, że są miękkie i miłe w dotyku oraz chronią przed czynnikami zewnętrznymi.
Dzięki nim włosy są wygładzone i lśniące. Do włosów niezdyscyplinowanych i suchych.
Kilka kropel produktu wystarczy, żeby włosy odzyskały naturalny i zdrowy wygląd.

Zakochałam się

Kupiłam ten olejek pod wpływem impulsu.... Chciałam coś na szybko i w miare taniego do moich włosów, gdyż skończył mi sie mój olejek z Goldwell.
Na dworze mrozy -20 °C wiec nie pozwole aby moje włosy na tym ucierpiały... Fundusze marne więc trzeba było pokombinować... No i do głowy przyszła mi marka Marion po tym jak zobaczyłam jej szafe na Wispolu.
Porozglądałam się troche, poczytałam i nie wiedziałam co wybrać tyle tam było specyfików do włosów.....
W końcu zdecydowałam sie na ten... Nawilżający z wyciągiem z migdałów i dzikiej róży.
Olejek znajduje się w małej, poręcznej i plastikowej buteleczce z dozownikiem. Olejek ma różową barwę... Po wyciśnięciu na dłoń kolor ten jest niewidoczny... Przybiera barwę bezbarwną;). Zapach.... Jezu zapach jest obłędy... Taki słodki ,landrynkowy... Dla mnie cudowny. Niestety na włosach dość słabo wyczuwalny.
Aplikacja u mnie wygląda tak: 1-2 pompki na mokre włosy lub jedna pompka na suche... Większą ilość na pewno spowodowała by u mnie efekt strąków. Włosy po użyciu olejku łatwiej sie rozczesują, lepiej układają, są bardziej wygładzone i zdyscyplinowane.
Efekt jest taki jaki chciałam i to za grosze. Polecam serdecznie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1403176].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Natrafiłam na niego przypadkiem i bardzo się cieszę. Po każdym suszeniu stosuję nawilżający lub odżywiający. Zabezpiecza końcówki idealnie, od kiedy go używam, włosów nie muszę podcinać jak wcześniej przy każdym farbowaniu, a robię to co drugie, bo nie są w tak tragicznym stanie. Kiedy końce są napuszone, dwie kropelki wystarczą i jest dużo lepiej. Oczywiście dodatkowo używam mgiełek, odzywek czy masek w sprayu, ale one się zmieniają, ale Marion towarzyszy im niezmiennie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1295951].usefull || 0 }}% pomocna.

Różowa róża

Witam, odkąd zaczęłam dbać o włosy i uświadomiłam sobie jak ważne jest zabezpieczanie końcówek olejki te mi towarzyszą nieustannie. Nałożenie jest bardzo proste, jak dla mnie ciężko przesadzić z ilością nakładanego produktu. Nigdy nie spowodował u mnie efektu oblepienia włosów. Zapach jak najbardziej na plus. Cena również. łatwo dostępne w Naturze.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1272321].usefull || 0 }}% pomocna.
Krótkie włosy bez obcinania? Zobacz, jak to zrobić!

Bardzo fajny olejek za niewielka cenę, nie oczekuje od tego olejku jakiś super nawilżenia i naprawienia końcówek. Ja używam go na wysuszone włosy do puszących się końcówek i do tego sprawuje się super! Sprawia się włosy się nie puszą a przy tym nie wyglądają tłusto, ładnie nabłyszcza oraz przyjemnie pachnie, często jest na promocji i można go dorwać za naprawdę niewielkie pieniądze

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1261453].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic nie robi

W żaden sposób nie pielęgnuje włosów. Zauważyłam, że pozostałe olejki z Marion są podobne, tylko sklejają i natłuszczają silikonem włosy, nic więcej. Po odstawieniu włosy są tak samo suche jak były, a może nawet bardziej...
Zapach przyjemny. Używam (włosy do ramion) jedną pompkę na wilgotne włosy, ale łatwo nim przesadzić i robi strąki. Na suche włosy nie polecam, bo robi z kolei masakryczne siano!
Ten, jak i inne produkty Marion nie zagoszczą już w mojej łazience.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235711].usefull || 0 }}% pomocna.

Mała tragedia

Niestety, mam wysoko porowate włosy i olejek nie był wstanie sobie z nimi poradzić.

- Nic nie robi z suchymi włosami, jedynie podkreśla skręt włosa
- Czasami przetłuszczał mi skórę głowy i włosy przy nasadzie (jak położyłam go zbyt blisko głowy)
- Włosy były jeszcze bardziej niesforne, niż przed użyciem kosmetyku!

+ Ładny zapach
+ Nie elektryzuje włosów

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228033].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię ten produkt

Produkt zakupiłam w promocji za 3,99 zł, postanowiłam go wypróbować mimo, że nic o nim nie wiedziałam. Zazwyczaj czytam opinie w internecie, ale pewnie po przeczytaniu niektórych recenzji tutaj bym się nie zdecydowała :) Niemniej jednak mi akurat ten produkt służy bardzo dobrze od kilku miesięcy i nie zauważyłam jego "niszczycielskiego "wpływu na włosy ;) Na pewno kupię inne olejki z tej serii.

+ olejek ma piękny zapach. Róża jest mało wyczuwalna, ale za to migdały <3 pachnie słodko i zapach utrzymuje się na włosach
+ nie obciąża włosów - zarówno suchych jak i mokrych. Nakładam go zawsze po myciu na mokre włosy - eliminuje puszenie i wygładza oraz dodaje blasku. Na suchych włosach również przynosi pożądane efekty - wygładzenie i blask.
+ Chroni końcówki . Zauważyłam, że po jego użyciu końcówki są zdrowsze i nie niszczą się (przykładam do tego dużą wagę, ale PRAWIE każdy olejek jaki kupiłam spełnia dobrze to zadanie)
+ nadaje się do użycia na mokre i suche włosy (patrz wyżej)
+ jest bardzo wydajny
+ ma wygodną buteleczkę z pompką
+ eliminuje puszenie - PLUS dla producenta, na to liczyłam najbardziej :)
Polecam wypróbować, może nie u każdego się sprawdzi, ale za tę cenę warto ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1152316].usefull || 0 }}% pomocna.

Niszczycielski koszmarek.

To mój czwarty i ostatni (na szczęście) produkt z serii Olejki Orientalne firmy Marion. Liczyłam, że wygładzi i zabezpieczy przed rozdwajaniem moje końcówki nieobciążając ich, ale to co ten produkt zrobił-w życiu bym się tego nie spodziewała.

Pierwsze użycia(aplikuję na same końcówki wilgotnych włosów)-całkiem w porządku, końcówki może nie są doskonale nawilżone i lśniące, ale są gładkie, nie plączą się i czuję, że są zabezpieczone przed zniszczeniami.
Ale po kilku dniach moim oczom ukazała się włosowa tragikomedia.
Mam zdrowe, zadbane włosy, bardzo rzadko się puszą, zaś po tym produkcie(który to niby jest przeznaczony do włosów suchych i puszących się) mam książkowy puch, końce są suche, kruche, elektryzujące się, wyglądają jakby mnie piorun tam trzasł, dla pewności ze trzy razy.
Nie ma tu mowy o zabezpieczaniu końcówek-zaczęły się nieco kruszyć i łamać, wyglądały okropnie i w takim też stanie były.
Odstawiłam Mariona, zaczęłam stosować swoje sprawdzone serum do końcówek. Po doprowadzeniu włosów do porządku znowu sięgnęłam po Mariona i po kilku użyciach znowu moje końce były suche i spuszone. :mur:

Zalety-wysoka wydajność, wygodna buteleczka z pompką(i tą głupią nakrętką, która mi pękła od razu), brak obciążenia oraz słodki, choć słabo wyczuwalny, zapach to nic w porównaniu z jego niszczycielskim działaniem.

Całe szczęście, że na włosach mojej siostry(suche, farbowane, grube, falowane) się sprawdził(nie spuszył), bo nie wiem co ja bym zrobiła z tym ,,olejkiem&quot;.
Zapewne najprędzej bym rzuciła z hukiem do kosza, choć bardzo nie lubię wyrzucać kosmetyków.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: kawałek pierwszego i ostatniego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1068591].usefull || 0 }}% pomocna.

Tani i wydajny olejek

Mam włosy kręcone i dosyć suche, ten olejek pięknie wydobywa skręt z moich włosów i ładnie nawilża mi końcówki,jak za taka cenę to naprawdę super kosmetyk. Nie robi cudów,ale za taką cenę to i tak więcej niż oczekiwałam. Kosmetyk jest bardzo wydajny ,małe opakowanie,ale mam już go 4 miesiące,a w opakowaniu jest nadal ponad połowa.

Używam tego produktu od: 4 misiące

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044427].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry, ale z minusem

Kupiłam go z myślą o moich lekko sianowatych końcówek, ze skłonnością do puszenia i elektryzowania. Olejek po pierwsze ma piękny zapach, słodko-różany. Uwielbiam go mieć na włosach. Zawsze po umyciu i wyschnięciu włosów wyciskam kilka psików na rękę i wcieram w dolne parrie włosów. Włosy bardzo go lubią, nie obciąża ich, bardzo ułatwia rozczesywanie,
Niestety - wydaje mi się że nawilżenie i pielęgnacja końcówek jest średnia, wymagam więcej. Miałam lepsze specyfiki do pielęgnacji.
Cena groszowa, niepozorne opakowanie okazało się dosyć wydajne.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038850].usefull || 0 }}% pomocna.