True Illusion Kompakt 3 w 1

True Illusion Kompakt 3 w 1

Podkład, puder i korektor w jednym. Nadaje sie do tłustej, zanieczyszczonej cery, maskuje jej niedoskonałości.

Cena: ok. 40 zł

Ogólnie bardzo dobry.

Używam tego kompaktu od pięciu lat, zawsze tylko miejscowo- jako korektor. Sprawdza się idealnie, nie fosforyzuje na twarzy gdy jestem na dyskotece, nie widać go wcale w świetle dziennym. Używam koloru true cameo- odcień idealny- rzadko spotykany, taki beż ale nie sztuczny, taki lekko stłumiony , trudno zdefiniować, w każdym razie kolor idealnie stapia się z cerą.Szkoda że go już niema.

nie ma po czym plakac

mialam ten podklad w kolorze True Cameo - zastanawiam sie czy moje niepowodzenia z nim nie na tym polegaly ze byl to dla mnie o wiele za ciemny odcien ;-) - ale w Niemczech byl to bodaj najjasniejszy, inaczej nie umiem sobie zakupu wyjasnic.
Mialam go tak dawno ze juz niewiele pamietam, jednak dosc skutecznie zniechecil mnie do uzywania kompaktow - przez ponad piec lat nie rzucilam nawet okiem w ich strone.
Kryl swietnie ale robil z twarzy plaska maske. Widac to nawet na moich zdjeciach z tamtego czasu.
Nie tesknie za nim ani troche.