Clean & Clear, Deep Cleansing Cream Wash (Głęboko oczyszczający krem do mycia twarzy)

Głęboko oczyszczający krem do mycia twarzy czyści głęboko do wnętrza porów, pozostawiając aktywny składnik, który zapobiega powstawaniu pryszczy. Daje uczucie chłodnej świeżości.

My preciousss

Ulubiony kosmetyk do mycia twarzy.
Efekt chłodzenia jest fantastyczny. Skóra jest oczyszczona, makijaż grzecznie spływa, niedoskonałości jest mniej.
Konsystencja jest bardzo przyjemna. Bardzo wydajny.

Można umyć nim też dekolt i plecy, które uwalnia od wyprysków.

Po użyciu od razu wklepuję krem, w przeciwnym razie mam na twarzy papier ścierny.

Używam tego produktu od: około 8-9 lat
Ilość zużytych opakowań: na pewno powyżej 6

Ulubieniec

Ciągle chciałam wypróbowywać innych żeli, zawsze wracałam do tego. Ostatnio uporczywie chciałam zrezygnować z żeli przeznaczoncyh stricte do twarzy tłustej i z problemami skórnymi na rzecz nawilżających, łągodnych emulsji myjących ale w końcu i tak wróciłam do tego-już nie mam siły na dłuższe kombinowanie, zostaję przy nim, bo mi służy.

+oczyszcza naprawdę rewelacyjnie
+nie przesusza skóry, nie podrażnia jej, nie działa agresywnie, jego stałe stosowanie nie wzmaga wydzielania sebum
+cudowna, kremowa konsystencja
+energetyzujący, mocno mentolowy zapach
+daje czystość, którą czuć
+odświeża
+przy dłuższym stosowaniu wyraźnie zmniejsza pory, zmian skórnych pojawia się mniej
+przyjemne (przynajmniej dla mnie) uczucie chłodu i mrowienia skóry
+wydajny
+miękka tubka, z której można wycisnąć kosmetyk do końca, w razie potrzeby bezproblemowo rozciąć tubę zwykłymi nożyczkami w celu wybrania resztek kosmetyku
+cena (ciągle jest w Rossmanie na promocjach po 11-12zł)

Używam tego produktu od: kilku lat, z przerwami na inne żele
Ilość zużytych opakowań: oj będzie tego trochę

Genialny

Mam przesuszoną cerę, ale ten preparat mimo wszystko nie podrażnia mi skóry. Ma fajną konsystencję, a po rozprowadzeniu daje takie śmieszne uczucie chłodu (czasem zbyt ostrego, ale mi to nie przeszkadza). Fajnie myje, po kilku dniach widzę, że pory mam czystsze i przy porannym i wieczornym zastosowaniu można naprawdę ładnie domyć sobie buźkę. Nic mi się nie łuszczy, nic nie ściąga, nie napina, nawet nie musiałabym smarować twarzy niczym więcej potem, bo czuję się naprawdę komfortowo po umyciu twarzy.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Niewidoczna kreska na powiece

Znamy się ponad 10 lat

Znam ten kosmetyk ponad 10 lat, jak nie więcej. Kilka miesięcy kupiłam go by zobaczyć, czy to nadal ten sam, a jakże.
+ delikatnie myje
+ dobrze oczyszcza
+ przyjemy zapach
+ nie wysusza
+ przyjemna konsystencja ala bita śmietana

- mało wydajny, potrzeba duzo wycisnąc

Używam tego produktu od:ponad 10 lat
Ilość zużytych opakowań: jak byłam młodsza notorycznie, teraz się juz moja cera starzeje i wymaga innych środków czyszczących

POLECAM!!!

To mój podstawowy kosmetyk, jedyny, którego nie zmieniam, nie wyobrażam sobie bez niego życia. Mam skórę trądzikową a jednocześnie ogromnie wrażliwą, więc przez dobrych kilka lat "testowałam" na sobie żele do mycia twarzy innych firm. Może nie będę ich wymieniać, powiem tylko, że miałam straszne problemy, cera była przesuszona, podrażniona i po prostu się łuszczyła w straszny sposób, a trądzik pozostawał. Musiałam to leczyć u dermatologa, co też nie dawało rezultatu, bo dosłownie wszystko, czym myłam twarz, mnie podrażniało.

Problemy skończyły się natychmiast, kiedy zaczęłam używać tego kremu. Skóra jest po nim nawilżona, nie przesuszona, świeża (ach, to uczucie chłodu :) ). I problemów z trądzikiem mam znacznie mniej.

Polecam ten krem przede wszystkim dziewczynom z cerą bardzo wrażliwą, skłonną do alergii, a jednocześnie trądzikową. Przemyjcie twarz ciepłą wodą, potem umyjcie odrobiną tego kremu (nie za dużo! jest naprawdę wydajny!), spłuczcie ciepłą wodą i powtórzcie czynność raz jeszcze. Potem nałóżcie łagodny krem i... cieszcie się brakiem podrażnień, szczypania i przesuszenia :)

Używam tego produktu od: około 10 lat (odkąd wszedł na polski rynek, to było tak dawno, że dokładnie nie pamiętam ;) )
Ilość zużytych opakowań: dziesiątki (jedno starcza na jakieś 4 m-ce, krem jest megawydajny)

Niezly ale nic specjalnego

Mam, ale w innym opakowaniu jednak nazwa ta sama. Nie podoba mi sie konsystencja, bo kosmetykow w ogole sie nie pieni czuje sie wlasnie jakbym myla twarz kremem i to jest dzine uczucie. Dobrze myje i co najwazniejsze gleboko. Mnie nie wysusza nadmiernie twarzy, jednak nie uzywam codziennie, a po uzyciu przemywam twarz tonikiem i nakladam krem. Po uzyciu wyczuwa sie uczucie chlod. Kupil go moj maz i z przyjemnoscia uzywa. Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:6miesiecy
Ilość zużytych opakowań:wciaz 1 ale juz koncowka

delikatny ale skuteczny

Trochę mnie dziwią wypowiedzi poprzednich oceniających, że nie nadaje się do suchej skóry, ani do demakijażu i że podrażnia. Każdy kosmetyk, nawet janlepszy, może wyrządzić szkodę, jęsli się nie wie jak go używać.
To jest produkt do skóry tłustej (raczej młodej i trądzikowej niż dojrzałej). I w tym charakterze spisuje się idealnie i jest moim faworytem jak na razie. Nie wysusza i nie podraznia jak inne tego typu specyfiki. Przeciwdziała wypryskom i wygładza (kwas salicylowy).
Dla mnie super. Używam od dobrych 6-7 lat :)

Używam tego produktu od:6 lat
Ilość zużytych opakowań:wiele

oczyszcza, ale...

Strasznie wysusza cere, sciaga, uzycie kremu i to dobrego jest absolutnie niezbedne po umyciu twarzy tym kosmetykiem, a i tak dlugo po nim musialam leczyc cerę z przesuszenia. Formula chlodzacego kremu, potegujacego odczucie mega oczyszczenia skory nie przekonuje mnie, gdyz produkt oczyszcza, jak wiele innych, bez rewelacji. Krem jest ostry, dziala bardzo niedelikatnie na cere, daje takie mocne uderzenie, czasem az piecze, podraznia. Nie polecam do przesuszonej skory.

Używam tego produktu od: jako nastolatka przez rok

niezły

Używam produktu od mniej więcej miesiąca, na zmianę z innym, jednak moge stwierdzić, że jest całkiem niezły:) Nie jestem do końca przekonana co do działania antybakteryjnego, za to po myciu cera wydaje sie być świeższa, fajnie orzeźwia chłodząc skórę. Zdecydowanie nie nadaje się do usuwania makijażu, głównie oczu, ponieważ je podrażnia. Konsystencja mogłaby byc lepsza.
Ogólnie jest jednak całkiem niezły.

nowa wersja jest ok

Przyjemny produkt, ale nie używam go do codziennego demakijażu,bo do tego sie niestety nie nadaje!
.Plusy:
- świetnie łagodzi i uspokaja wszelkie podrażnienia i
ewentualne drobne wypryski, idealny na sytuacje
awaryjne;), zapomnijcie o wysuszających żelach bo podrażniają o wiele bardziej
- przyjemnie chłodzi i odświeża, nie podrażnia
- kremowa, konsystencja, nie jest agresywny jak
niektóre żele nawet tak zachwalane
- dosyć wydajny i tani
minusy:
- czasmi cieżko go zmyć,
- nie wiem czy sprawdzi się na super wrażliwej skórze
polecam Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:niecałe

Przyjemny :)

Krem byłby super gdyby .. rzeczywiście działał antybakteryjnie ;) Działa stanowczo za słabo. Oceniam go jednak jako dobry, ponieważ:

- dokładnie oczyszcza skórę z makijazu i sebum
- nie wysusza, nie ściąga (zostawia tłustawą warstwę dzięki której skóra nie jest wysuszona i nie czuję pilnej potrzeby natychmiastowego nałożeniu kremu nawilżającego)
- przyjemnie odświeża i chłodzi
- wydajny

Używam tego produktu od:Używałam ok 2-3 lata temu

kosmzar minionych lat :(

Heh kolejny, czy ja mam dzisiaj zły dzień i wyżywam się na wizażu? ;)
Kolejny produkt z niefortunnej serii clean&clear, moich pierwszych kosmetyków antytradzikowych, których mocno drażniące działanie brałam za efekt głębokiego i skutecznego działania. Ach, naiwna!
Ten żel także pamiętam- napięta, czerwona skóra- aczkolwiek owo uczucie chłodu drażniło mnie tak bardzo, ze jednak go odstawiłam (przerzuciłam się na piankę, chyba nieco delikatniejsza acz równie szkodliwą). No tak, mięta- i na co to komu? W dodatku zaraz po umyciu świeciłam się niemiłosiernie.
ODRADZAM!- jak i wszystkie pozostałe produkty z serii

Używam tego produktu od: używałam 6 lat temu
Ilość zużytych opakowań: chyba ze 2...