Perfecta, Czysta Cera, Antybakteryjny reduktor wyprysków

Perfecta, Czysta Cera, Antybakteryjny reduktor wyprysków

Niezwykle skuteczny, do miejscowego stosowania na skórze ze skłonnościami do powstawania zaskórników, wyprysków i trądziku. Polecany jest do codziennej pielęgnacji cery tłustej i mieszanej, bez ograniczenia wieku. Nietłusty, nie zatyka porów. Zawarty w żelu wysoce aktywny kompleks ACNE CONTROL FORTE hamuje rozwój mikroorganizmów odpowiedzialnych za pojawianie się wyprysków i zatrzymuje rozprzestrzenianie się reakcji zapalnych skóry. Wyciąg z liści mięty pieprzowej koi i chłodzi stany zapalne, przynosząc ulgę podrażnionej skórze. Bogaty w sole mineralne i witaminy B1, B2, PP i C wyciąg z owoców limonki lekko rozjaśnia skórę i pozostawia niewidoczną barierę antybakteryjną.

Wygląda, a nie działa

W żadnym stopniu nie zmniejszał wyprysków. Nie działa na duże pryszcze jak i na male krostki. Po nałozeniu było jedynie miłe uczucie ;]
Był strasznie wydajny, więć oddałam go niedawno kuzynce. Ona dopieor zaczyna zabawe ;) z kosmetykami i niech wypróbuje.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe pół

na bal maskowy się nadaje ;)

Kolor tego specyfiku pozwala na zastosowanie go jedynie na noc lub gdy nie wychodzisz z domu i nie spodziewasz sie gości.

Preparat nie jest skuteczny, nie wysusza pryszczy, ani ich nie goi. W ogóle nie czuję jego działania (poza delikatnym uczuciem chłodu zaraz po nałożeniu), więc po co go nakładać? Szkoda czasu i cierpliwości.

Może kogoś bawią zielone plamki na twarzy i lubi jak się ludzie z niego śmieją ;) (Bo po jakimś czasie wygląda to jak zielona, łuszcząca się skóra, ble..)

Plusem jest stosunkowo przyjemny zapach jak na tego typu kosmetyk. Preparat jest też dość wydajny (na moje nieszczęście). Nie wiem co zrobię z pozostałością tubki, ale raczej już go nie użyję.

Używam tego produktu od:2 miesiące

zielone coś

Daje chwilowo uczucie chłodu,ale jeśli na tym ma polegać likwidowanie podrażnień chociażby,to ja jestem......
Mięta kojarzy mi się raczej z preparatami do stóp,ale ten chłód dał mi przez chwilę nadzieję,że to działa,a tu nic.Nawet nie likwiduje zaczerwienienia,a co dopiero "syfków".

Używam tego produktu od:nie używam
Ilość zużytych opakowań:1/2

Studio fryzur kucyk Beyonce

co to ma byc?czy to kabaret?

Pierwsze wrazenie zaraz po otwarciu:fajny zapach
Potem było coraz gorzej:Jak dla mnie wogóle nie działa, chyba nawet nie wysusza...Na skorze widać ten zielony kolor ale przeciez nikt nie kaze nam wychodzic na ulice kiedy to mamy, więc co do koloru nie mam zastrzeżeń.Odłożyłam ten reduktor już kilka miesięcy temu i chyba za niedługo wyrzuce go do kosza bo tylko miejsce zajmuje.

nie działa

Po prostu nie pomaga. Po posmarowaniu na noc oraz kilkakrotnym smarowaniu w ciągu dnia nie zauważyłam żadnych efektów. Dodatkowym minusem jest kolor, który jest bardzo widoczny.

Używam tego produktu od: parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/3

stanowczo nie nie nie

Pamietam ze mialam go jakies dwa lata temu kiedy jeszce mialam problemy z tradzikiem...nie mam po nim zbyt dobrych wspomnien...zaden z niego reduktor...absoplutnie nie robi nic no moze poza tym ze ladnie pachnie..uzylam go raz m,oze dwa i rzucilam w kat...

Używam tego produktu od:2 lata temu kupilam
Ilość zużytych opakowań:odrobina 1

Dosyć dobry

Bardzo dobry chodz nie radzi sobie ze wszystkimi pryszczami. Dla mnie jest troszku zbyt delikatny. Zdecydowanie plus za cene, ciekawa konsustencje i zapach. Polecam dziewczynom z mniejszymi problemami.
Raczej go nie kupie ze wzgledu na to ze chce spróbować czegoś nowego.
Minusem jest zielony kolor, strasznie widoczny na twarzy.

Używam tego produktu od: 3miesięcy

Calkiem niezly.

Wedlug mnie calkiem przyzwoity. Dosyc dobrze radzi sobie z malymi wypryskami (ale wlasnie niestety tylko z malymi). Lubie jego konsystencje, bo jest taka glutkowata:) No i na pewno jest bardzo wydajny. Ogolnie dostanie za to ***, poniewaz do konca nie spelnia moich oczekiwan.

Używam tego produktu od: ok 1 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

skutecznie wysusza:)

jestem z niego zadowolona, skutecznie wysusza syfki:) ( po wycisnieciu i zastosowaniu reduktora nie naciaga!) jednakze ma slabe wlasciwosci gojace (korzystam dodatkowo np z sudocremu).

The best

Najlepszy po prostu... Działa bardzo szybko a jednoczesnie mam wrażenie, że dosyć delikatnie, bo skóra wokół pryszczy nie luszczy sie, nie wysusza. Naprawde polecam

Lepszego nie miałam

Jest niesamowity, kupiłam go dzięki komentarzom wizażanek, podchodziłam do niego troche sceptycznie bo borykam się z trądzikiem od paru lat i wypróbowałam juz naprawde dużo kosmetyków.Nałożyłam żel wieczorem na buźke i rano byłam mile zaskoczona,większość krostek zmalało,plamki stały się jaśniejsze i wogóle podobało mi sie to co zobaczyłam.No i jest niesamowicie wydajny :) Chyba kupie sobie jeszcze krem z tej serii

Najlepszy!

Jest najlepszy z moich dotychczasowych preparatów punktowych, a wypróbowałam ich całkiem sporo. Pachnie ładnie, cytrynką i pieprzem, co prawda nie polecam używania na dzień, bo ma zieloną barwę, chyba że nigdzie się nie ruszacie z domu. Na noc jest extra, działa niesamowicie szybko! nie mówię, że po jednym użyciu dje efekty, bo czasem nie, ale żaden żel nie jest tak szybki jak ten. Rano wystarczy zdrapać wysuszony "strupek" lub umyć twarz i samo zejdzie. Ma konsystencję żelu i jest mega wydajny.Polecam!