Color Palette

W skład zestawu wchodzą:
- 4 perłowe cienie do powiek
- szminka (okrągła)
- róż do policzków
- pędzel do nakładania różu
- pędzel do nakładania szminki
- aplikator do cieni
Wymiary opakowania to 12,5 cm x 9,5 cm.
Dostępna w 6 wariantach kolorystycznych, dla różnych typów urody.

Cena: zł

cudowna

Kosmetyk doskonały, no prawie doskonały bo dołączone pędzelki są do niczego ;). Mam wersję z brązami.
- Cienie są genialne. Idealnie ze sobą współgrają, są trwałe (używam na bazę Art deco), nie obsypują się i są bardzo wydajne. Odcienie brązu idealnie pasują do mojego typu urody, a rozświetlacz jest idealny na łuk brwiowy i na uratowanie ewentualnych niedosiagnięć ciemnego cinia.
- Szminka, niewielka co prawda ale w śliczna. Dosyć trwała. Jednak ciemna, ale to może i zaleta bo makijaż na wieczór uzupełnia super a na codzień z lekkim makijażem oczu też wygląda dobrze.
- Róż jaest śliczny, szkoda że pędzelk do nigo kiepski. Trzyma się na twarzy cały dzień.
Paleta jest idealnie skomponowana kolorystycznie i jak dla mnie idealna. Miałam juz kilka palet ale zawsze jakiś elelment byl zbyteczny lub w kiepskim kolorze, tu wszystko jest perfekcyjne. Kupiłam ją w promocji za 45 zł, ale jak się skończy na pewno się zaopatrze w nową nawet w normalnej cenie.

piekna

kupilam na wizazowym targowisku
mam paletke chocko dream
czyli piekne brązay
od jasnego, prawie bialego, przez naturalny bez, zlotawo-brazowo, i ciemna czekolade
lekko ceglany roz i w podobnej tonacji pomadka
cienie sa swietne, miekkie, slicznie sie komponuja, slicznie wygladaja na powiece, sa trwale
do rozu tez nic nie mam :)
tak sobie podoba mi sie szminka- jest za sucha, dlatego jej nie uzywam
nie podoba tez mi sie cena ;)
ale same cienie miodzio.

Świetna rzecz!

Zgłosiłam, mam i przystepuję do oceniania :-)
Mam numer 72 URBAN CHIC i jestem bardzo zadowolona. Cienie są bardzo dobre i mają cudne kolorki. Wszystkie cztery mi się podobają, są trwałe i dzięki nim można zrobić naprawdę coś fajnego na oku. Jeden z nich jednak jest zbyt perłowy - za to pół gwiazdki, bo efekt jest nieco teatralny.
Szminka jest lekko sucha, ale bardzo trwala i opalizuje na kolor starego zlota połączonego z różem. Bardzo dobrze dobrana do reszty i chociaż nie lubię szminek tą uwielbiam. Pół gwiazdki odejmuję za wydajność - szybko się skończy.
Róż też jest niezły, z rozświetlającymi drobinkami, z lekko złotawo-miedzianą poświatą, trwały i naprawdę ładny.
Po zakupie tej paletki nie muszę już zabierac wypchanej kosmetyczki na wyjazd, bo po zabraniu podkładu, korektora,pudru i tuszu mam wszystko czego mi potrzeba. Opakowanie łatwo się otwiera nawet dlugimi paznokciami - co jest dla mnie wielkim plusm, o się nie często zdarza.
Podsumowując - świetny produkt!
Mały update 04.04.04 - dokupiłam 2, bo nie mogłam się powstrzymać - kolorek 74 Vibrationa - równie ładna, ale cienie mniej perłowe. Jestem zadowolona, a te paletki starczą mi chyba na wieki.
Cena w sklepie 99 zł.