Pantene Pro-V, Maska nawilżająca

Pantene Pro-V, Maska nawilżająca

Nawilżająca, 3 minutowa maseczka do włosów zniszczonych i suchych. Wygładza, odżywia, intensywnie pielęgnuje słabe matowe, źle układające się włosy. Nadaje im jedwabistą miękkość i połysk.

Cena: 11 zł / 150 ml

Kiepska

Owszem, włosy są bardzo lśniące i gładke, ale przyklapnięte. Daje efekt, ale tyko do nastepnego umycia, gdy po umyciu nie nałożę maski włosy znowu są napuszone.

Ilość zużytych opakowań: jedno, nie do końca

Mieszane uczucia

Hm...kupiłam, bo uznałam,że musze zacząć używać maseczek,żeby jakospomóc swoim zniszczonym włosom. Na początku było ok. Maseszka dobrze się nakłada, rozprowadza. Moż ei wygładza troche włosy, sprawia,że są bardziej miękkie ale nie za dużo...co do nawilżenia to chyba go nie daje...niestety :( Za to ślicznie pachnie i dobrze się spłukuje. Bardzo niewydajna.

lubiłam

Używałam jej jeszcze jak była w starym opakowaniu. Nie wiem na ile odbudowywała włosy, bo raczej nie mam problemów z przesuszonymi nadmiernie czy rozdwajającymi się końcówkami. natomiast po jej użyciu moje loki nabierały blasku, nie puszyły się i łatwo je było wymodelować. Długo też zachowywały sprężystość. Jedyny produkt z gamy pantene, który mi odpowiadał. No i8 jak za tą cene to naprawdę dobra maska.

Makijaż MaxFactor

Nic niezwykłego

Przyjemnie pachnie, łatwo się spłukuje, jest wydajna- opakowanie niewielkie, a starczyła mi na 4 miesiące. Włosy są po niej miękkie, bardziej puszyste, błyszczące, łatwiej się układają. Ale nie poprawia stanu włosów trwale. Takich efektów spodziewałabym się raczej po dobrej odżywce niż po maseczce. Poza tym po 3 min efekt jest właściwie żaden. Wyżej opisany efekt, osiągnęłam po trzymaniu jej na włosach 15 min pod czepkiem i czapką. :)

ilość zużytych opakowań: 1

Nadaje miękkość

Po jej zastosowaniu włosy są puszyste, mięciutkie i ładnie pachną (Klasyczny zapach szamponu Pantene). Dobrze się rozczesują i są bardziej podatne na układanie. Nie zauważyłam jakiejś rewelacyjnej poprawy w wyglądzie włosów, ale może za krótko używam? Generalnie żadne cudo, ale przyjemne w użyciu.

ilość zużytych opakowań: W połowie pierwszego
Recenzja: ...