Nivea, Nivea Visage, Complete Protection

Nivea, Nivea Visage, Complete Protection

Nawilżający krem multiochronny; sprawia, że skóra staje się trzy razy bardziej odporna na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych: wolnych rodników i promieniowania UV. Taką pomoc gwarantuje nowa czynna substancja Iso-Protection, której źródłem jest powszechnie znany flawonoid - rutyna - niezwykle cenny, ale nierozpuszczalny w wodzie.
Naukowcom Nivea udało się przekształcić nierozpuszczalną postać rutyny w rozpuszczalną w wodzie substancję. Wydzielenie Iso-Protection umożliwiło opracowanie nowego, skutecznego kremu, który kompleksowo i aktywnie pielęgnuje i chroni skórę. Zapewnia jej intensywne nawilżenie przez całą dobę. Pobudza do działania i wzmacnia jej naturalny system ochronny. Zawiera udoskonalony system ochronny przed promieniowaniem UVA i UVB SPF 8 oraz antyutleniacze w postaci cennych dla skóry witamin C i E.
Krem przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Glycerin, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dicaprylyl Ether, Glyceryl Stearate Citrate, Nylon-12, Ethylhexyl Triazone, Hydrogenated Coco-Glycerides, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Glucosylrutin, Isoquercitrin, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Carbomer, Tridecyl Stearate, Tridecyl Trimellitate, Dipentaerythrityl Hexacaprylate/Hexacaprate, Butylene Glycol, BHT, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Iodopropynyl Butylcarbamate, Linalool, Citronellol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Parfum

Cena: ok. 33 zł / 50 ml

Fajny był

Plusy:
- nawilża i wygładza cerę
- zawiera filtry
- delikatny, przyjemny zapach
- dobrze się wchłania
- fajny kosmetyk ochronny na zimę lub w celach regeneracyjnych

Minusy:
- niskie filtry, przydałyby się co najmniej 15
- nie ma go już w sklepach :(

Używam tego produktu od: kiedyś, okazjonalnie

przyzwoity ;)

Dobry krem nawilżający, ma filtry ...chociaż 8 to tak ni w pięsc ni w oko.... czemu nie 15??? krem bardzo dobrze się wchłania i nawilża, podobny do kremu nivea nawilzającego z hydramina ale lżejszy, ładnie pachnie, jest bardzo wydajny.
minusem moze byc to ze czasem sie wałkuje, trochę tez zapycha bo czasem tworzą sie zaskórniki (ale tak dzieje sie u mnie po wszystkich bardziej gęstych kremach wiec az takiej pretensji do niego nie mam;) ) zuzyję i poszukam czegos innego ale moze do niego wróce bo to przyzwoity nawilżacz, godny polecenia.

Używam tego produktu od:kilka tygodni

milutki

Ma bardzo przyjemną konsystencję, szybko się wchłania, nie jest ciężki, nie zapycha porów. Dobrze nawilża, tudno mi ocenić te obiecywane właściwości ochronne, ale faktem jest, że twarz po jego użyciu jest jakby bardziej dotleniona, promienna, a mieszkam w dużym i zanieczyszczonym mieście niestety.
Szkoda, że nie ma właściwości matujących (ale producent tego nie obiecywał,więc nie ma co marudzić), dlatego konieczny jest dobry podkład i puder

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:

Well 01

nie dla mnie

podzielam wszystkie ochy i achy, ale niestety krem nie nadaje się do mojej cery. Niby nic jej złego "nie robi", wchłania sie bardzo dobrze, super nadaje sie pod makijaż, a ten zapach - rewelacja, buzia tez nawilżona, ale cos jest nie tak, no cos mi w nim nie odpowiada i koniec. Juz po krótkim czasie stosowania wyskoczyły mi wstretne krostki na policzkach, a nie mam cery wrażliwej. Mojej mamie przypadł do gustu. Ja niestety wiecej d\go nie kupię.

Używam tego produktu od:m-ca

uwielbiam go

uwielbiam ten krem bo uwielbiam jego zapach. ale to oczywiscie nie wystarczy, aby do niego wracac - co ja robię - bardzo dobrze nawilża i wygladza skórę, szybko sie wchłania. dałabym piec gwiazdek, gdyby nie to, że przy wyzszych temperaturach na zewnatrz buzia mi sie po nim trochę swieci. no ale w końcu nie jest matujący, a ja w ogóle jestem zdania, że nie ma kremów, które w upał zagwarantują matowośc cery (i jeszcze jej nie wysuszą).

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

zachwycona

dotad nie mialam okazji uzywac kosmetykow nivei, w posiadanie tego kremu weszla zupelnie nieoczekiwanie i jestem zadowolona.mam cere mieszana wiec musze uwazac na dobor kosmetykow.po tym kemie buzia mi sie nie swieci, dobrze sie wchlania:)polecam

mniamu

Dla mnie kremik niemal idealny. Uwielbiam sie nim smarować moglabym nakladac coraz to nowe warstwy bez końca. Slicznie pachnie - tak delikatnie, nivejowsko- ja to lubie very much. Konsystencja też idealna takie mięciutkie maseleczko, nie spowodował zatykania porów, nie mam po nim zadnego wysypu a wrecz przeciwnie mam wrażenie ze skóra mi sie wygładziła tak jakby wcześniej miała za mało nawilżenia (używałam tylko i wyłącznie kosmetykow przeciwtrądzikowych). Moja buźka czuje sie po nim świeżutko i pachnąco :)

Nie dałam 5* tylko dlatego że filtry są dla mnie za niskie, chciałabym tak o 10 wiecej w obydwu kategoriach UVA i UVB.
Cena tez przystepna - ja zapłacilam 26zł.

Aha ale trudno było mi go dostać, pani w jednym sklepie powiedziala mi ze chyba ten kremik wycofuja bo juz go nie dostaja, tak jakby w zamian za ta nowa serie do roznych typów cery, która wg mnie jest gorsza no i zadnych filtrów nie zawiera.

Beee

Niestety msuze napsiac ze jest okropny.. owszem uzywalam got ydzien czasu i ladnie sie stapialz e skora , ale potem to byl koszmar skora sie rolowala jak szalona :( kupilam inny krem znacznie lepszy... i nie mam juz z tym Nivea problemów , sluzy mi teraz jak balsam do ciala:D hehe

jak miło...

Duże zaskoczenie gdyż do tej pory za Nivea nie przepadałam. Krem jest naprawdę dobry-pierwsze miłe wrażenie to estetyka(fajny kolor słoiczka no i wreszcie krem nie bedący w kolorze wściekłej brzoskwinki). Rewelacyjnie sie wchłania i nie obciąża skóry-makijaż możn robić od razu. Ale także świetnie nawilża a te 2 ostatnie cechy rzadko udaje się połączyć kremom. Naprawdę ok:)

swietny krem

Bardzo dobry, przyjemny, fajnie pachnący krem! uwazem, ze zdecydowanie najlepszy wsrod tych oferowanych rpzez Nivee.
swietnie nawilza, pozostawia skore jedabiscie gladka, mieciutka, doslownie jak u dziecka:) znowu sie poczulam jakbym miala mniej niz 18 lat heh:)

dobrze chroni skore twarzy przed czynnikami zewnetrznymi, ma flitry ochronne, co jest duzym plusem. Jego konsystencja to jdenym slowem delikatna "smietanka", wiec jest to tez przyjemnosc dla palcow aplikujacych teh cud specyfik:)

odbieram jedna gwiazdke, bo nie jest za wydajny. szybko sie wchlania i trzeba go powtornie nalozyc, zeby zobaczyc efekt.

ale i tak uwazam, ze za taka cene, warto go miec:)

cóż za ulga!

Spokojnie dostaje cztery gwiazdki przy tendencji rosnącej :) Jest po prostu świetny:
-bardzo ładnie nawilża, jest taki komfortowo "bogaty", co moja wiecznie poprzesuszana cera uwielbia :)
-nie powoduje przetłuszczania, nie zapycha porów, a nawet powiedziałabym, ze lekko matuje - w każdym razie na mojej super-tłustej cerze sprawdził się świetnie;
-przyjemnie pachnie;
-bardzo dobrze się nakłada;
-spowodował, że skóra stała się gładka, miękka, jakaś taka lepciejsza gatunkowo... wyaksamicił mnie na wiosnę :)
Bardzo dobry krem, po prostu. Plusik za ochronę :) nie za wysoką, prawda, ale lepsze to, niż nic. Ogólnie uważam, że jest warty dużo więcej, niż jego cena :) Polecam

Protecion!!!!! Complete!!

Na mikołajki dostałam próbkę, znaczy, taką miniaturkę słoiczka, który ma chyba 15 ml.. Ładnie pechnie, przyjemna, dość gęsta konsystencja. Kremik niestety dość długo się wchłania :(... Jednak po jego użyciu buzia est nawilżona, miękka i (o dziwo!!!!!!!) matowa. Raczej nie zapycha porów. Jesienią/Zimą nieźle chronia na dworze ;). Ogólnie fajniuchny ten kremik :D!!!!!!!!!! Polecam posiadaczkom normalne lub suchej (ale nie za bardzo!!!!!!) skóry, ew. mieszanej :).
P.S.: Nie kupię go, ponieważ mam młodą skórę i na razie wolę skóry dla cery trądzikowej :D!!!!!!!!

Używam tego kosmetyku od tylko parę razy :)/ ilość zużytych opakowań: jedno jeszcze nie zuzyte: probka
Recenzja: ...