Szampon do włosów przeciwłupieżowy

Szampon do włosów przeciwłupieżowy

Szampon PZ z piritionianem cynku jest preparatem stosowanym do mycia włosów tłustych ze skłonnościami do łupieżu. Wywołuje wyraźne działanie przeciwświądowe i przeciwłojotokowe.
Szampon PZ stosuje się przy leczeniu i profilaktyce następujących chorób skóry:
- Łupieżu suchym skóry głowy (złuszczanie się naskórka owłosionej skóry głowy w postaci białych, łatwo oddzielających się łusek).
- Łupieżu tłustym skóry głowy (złuszczanie się naskórka owłosionej skóry głowy w postaci łusek przesiąkniętych łojem, wyglądających jak naoliwione, nierzadko zlepiających włosy ze sobą).
- Łojotokowym zapaleniu skóry (brązowo-czerwone plamy, które złuszczają się w postaci białych lub żółtych łusek).
- Łuszczycy
- Schorzeniach bakteryjnych i grzybiczych w obrębie owłosionej skóry głowy.

Rewelka!!

Szampon rewelacyjny!! Dla mnie numer jeden jeśli chodzi o szampony przeciwłupieżowe. Nabawiłam sie łupieżu tej zimy, podejrzewam, że przez czapkę. No i było coraz gorzej, próbowałam innych, ale mam dość wrażliwą skórę głowy no i raczej tylko ją podrażniały. Po pierwszym myciu tym szamponem łupież mi znikł.

+ radzi sobie z łupieżem
+ nie podrażnia skóry głowy
+ zapach do zniesienia
+ niedorgi

minusów nie zauważyła :D

tani i dobry

Skuteczny, tani szampon, ktory łagodnie oczyszcza skórę głowy. Dobrze sie pieni, ma przyjemny jak na szampon przeciwłupiezowy zapach. Jest wydajny.
Dodatkowo zauwazyłam, że trochę ogranicza przetłuszczanie się włosów. Polecam

skuteczny !

Tego szamponu używał mój mąż i był zaskoczony skutecznością. Tylko, że trudno go dostać w aptekach, czyżby go wycofano?? Likwiduje łupieć i swędzenie skóry głowy. Dodatkowym atutem jest niska cena.

ilość zużytych opakowań: 1