Cekiny drobne do paznokci

Cekiny drobne do paznokci

Błyszczące cekiny do zdobienia paznokci, do nałożenia na świeżo pomalowane paznokcie jeszcze przed całkowitym wyschnięciem emalii. Dostępne w kilku wersjach kolorystycznych.

Cena: 6,80zł

Ładne, ale nie dla mnie

Choć ozdoby są śliczne, niestety nie mogę ocenić ich wyżej.
Mam bardzo zaokrąglone paznokcie, dlatego każda próba przyklejenia na nie ozdoby kończyła się tak samo.
Cekiny odskakiwały z moich paznokci praktycznie zaraz po przyklejeniu. Nie pomogło nakładanie na nie grubej warstwy bezbarwnego lakieru i przyciskanie.
Szkoda, bo są naprawdę ładne :-(

Używam tego produktu od: tygodnia

ok :)

Fajne, przyjemne i łatwe w uzyciu:) Różnorodne kształty pozwalają na wysmienita zabawę:) mozna na paznokciach wyczarowac prawdziwe cudenka:) są trwałe, po nałozeniu utwardzacza trzymają sie nawet kilka dni.
polecam

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilkanascie

Rewelacja

Lubie, kiedy paznokcie wyglądają jakoś inaczej, wyróżniają się. a ciekiny to świetny, a przy tym bardzo prosty sposób na osiągnięcie zaskakujących efektów. french z nimi wygląda zupełnie inaczej. mam je w różnych kolorach i wzorach. na paznokciu trzymaja sie dosyc długo, ale trzeba nałożyc na wierzch jakąś emalię np. utwardzająca. bardzo wydajne i ogólnie godne polecenia:)

Używam tego produktu od:4 lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie około 10

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Naprawdę dobry produkt!

To jest naprawdę super. Kiedy po raz 1 kupiłam to myślałam że padnę! Moje paznokcie nigdy nie wyglądały lepiej! Acha! Chciałam dodać własny produkt! Jak to zrobić?? proszę o pomoc...

ŚWIETNA RZECZ

Dla mnie te cekinki to rewelacja. Używam ich juz od jakiś dwóch lat i jeszcze mi się nie znudziło. Ich nałozenie na początku było dośc trudne ale to kwestia wprawy. Trzymają się długo na paznokciu i nie chaczą się gdyżsą płaskie. Ja najczęściej robię z nich kreseczkę na skos przez paznokieć a po jednej stronie kwiatka z filetowych płatków a środek srebrny. Można robić z nich wiele cudownych kompozycji. Dla mnie najlepsze...

śliczny efekt

Uwielbiam te cekiny w srebrnym kolorze. Mam juz ponad od roku jedno opakowanie i nadal jeszcze sporo zostało. Układam z nich najczęściej pojedyńczy paseczek na linii frencha lub nisko przy "wale" ( zwykle na kciuku i palcu wskazującym lub serdecznym) co wygląda na paznokciu jak miniaturowa bransoletka,. Szczególnie efektownie wygląda dla podkreślenia czerwonego/wiśniowego koloru lakieru. Zwracają uwagę ale są nadal subtelne. Jednoczesnie są na tyle spore, że można je bez problemu przy odrobince wprawy nałożyć. Ładnie błyszczą i dobrze się trzymają. Nawet powiedziałabym, że zbyt dobrze bo lakier sie zmywa a cekiny zostają :)

Błyskotliwe

Trochę długo się je nakłada (zależy od ilości) ale warto. Paznokcie po ich użyciu wyglądają pięknie. Można tworzyć z nimi różne wzory oraz zestawienia kolorystyczne. Radzę trochę poczekać po ich nałożeniu aż dobrze lakier wyschnie, ponieważ mogą łatwo odpaść.

ładnie wyglądają

Jestem z tych cekinów naprawdę zadowolona - są świetnym, delikatnym uzupełnieniem eleganckiego manicuru. Cekiny są drobniejsze niż np. cyrkonie, można umieścić po kilka na paznokciu. Błyszczą ładnie (mogłyby bardziej "trójwymiarowo"), są płaskie, dzięki temu dobrze trzymają się i nie zahaczają. W opakowaniu jest ich bardzo dużo, cena niska (około 4 zł). Szkoda tylko, że są opakowane w woreczek, ale poradziłam sobie przesypując zawartość do malutkiego pudełeczka.