Johnson's Baby, Oliwka w żelu `Kwiatowa świeżość`

Johnson's Baby, Oliwka w żelu `Kwiatowa świeżość`

Zagłaszająca osoba: agata_majka

Johnson`s Baby oliwka w żelu kwiatowa świeżość to skoncentrowana forma żelu o zapachu świeżych kwiatów umożliwiająca łatwą i czystą aplikację. Oliwkę można stosować u dzieci już od pierwszych dni życia. Oliwka Johnson’s baby jest również polecana osobom dorosłym do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry - zamiast balsamów i kremów.

Dobór odpowiednich składników sprawił, iż oliwka Johnson`s baby w żelu może być stosowana już od 1 dnia życia dziecka. Łagodność oliwek Johnson`s baby została potwierdzona klinicznie.

Skład: paraffinum liquidum, hexyl laurate, ethylene/propylene/styrene copolymer, cyclopentasiloxane, butylene/ethylene/styrene copolymer, parfum

Cena; 13zł / 200ml

Wielofunkcyjna

Mam oliwkę kwiatową. Kupiłam ją w promcji za śmieszne pieniądze- 9 zł!!! Bardzo ładnie pachanie. Po jej pierwszym użyciu po kąpieli na noc, byłam rozczarowana, gdyż nie wsiąknęła sie całkowicie. Ale to tylko dlatego, ze użyłam jej baaaardzo dużo (pamiętając doświadczenia ze zwykłą oliwką). Drugim razem użyłam jej bardzo mało i obudziłam się z gładką, świetnie nawilżoną skórą, tym razem cała się wchłonęła. Znalazłam jeszcze jedno zastosowanie dla niej. Przed myciem głowy, na mokre włosy zostawiam ją na 1/2 godziny, a potem myję głowę szamponem 2 razy. Nie potrzebuję już potem żadnej odżywki!! A włosy są gładkie i dobrze nawilżone. Ważne jest, by nie przesadzić z jej ilością, bo może się zdarzyć, że nie zmyjemy jej i włosy po wyschnięciu bedą po prostu tłuste! Zaletą tej oliwki jest równiez wydajność. Polecam!

tłuścioch

mam wersje kwiatową(pomarańczowe opakowanie)kupiłam w promocji :D byłam ciekawa bo moja kuzynka używa tylko tego do ciałka :D i sie zastanawiałam czy dobry bedzie taki balsam ;) wiadomo oliwka :D to oliwka,nie czesto używam .Ale sie skusiłam.Uzywam jej po kąpieki w ciepłej wodzie ,daje satynowe wykończenie,dobrze natłuszcza,nailża,na opakowaniu pisze że nadmiar trzeba wchłonąć ręcznikiem i tak robie.Nie ma żadnych zacieków itp. jest fajnie,na "suchą"(tzn nie po kąpieli) skóre nie stosuje bo sie nie wchłonie bo skóra jest za mało rozgrzana,za to polecam nacieranie nią stóp i rąk i zawijanie folią na noc, taka kuracja raz na jakiś czas jest niezwykła,skóra jest miękka,biała,zadbana :D pozatym dodatkowy plus to dyskretny zapach może nawet bardziej owocowy(brzoskinia) niż kwiatowy

fuu

Strasznie tlusta oliwka, nie nawilza tak dobrze jak sie tego spodziewalam:( fatalnie sie wchlania a wlasciwie to ona sie nie wchlania w ogole:( skora sie od niej lepi! jedyne zalety to ladny zapach i duza wydajnosc.. Ilość zużytych opakowań: 1

Bombastik!

Dla mnie obowiązkowy kosmetyk na zimę. Nic tak nie nawilża i nie natłuszcza skóry jak ta oliwka. Jest dużo lepsza, niż wersja zwykła. Żel ślicznie się rozprowadza, ładnie pachnie, właściwie wszystkie rodzaje są dobre. Na lato za tłusta, ale na zimę - pierwsza klasa :-))

bardzo dobra

Używam na zamianę za "zwykłą" oliwką z tej serii i jestm bardzo zadowolona.Mocno nawilża i wygładza.Pozostawia delikatny, przyjemny zapach. :)naprawdę fajna.

zwykła oliwka jest lepsza

Ten produkt nie jest dla mnie, niestety. W przeciwieństwie do zwykłej oliwki nie można go nabrać odpowiednio mało. Okropnie tłuści. Nie wchłania się, mimo mojej wysuszonej skóry. Maże się na mnie, co jest wyjątkowo nieprzyjemne. Po posmarowaniu się tym żelem musiałam wziąć prysznic i dobrze się oskrobać, żeby zeszła ze mnie ta tłusta warstwa! Aby wykorzystać resztę żelu, dodaję go do kąpieli, naprawdę niewiele. Niestety - ta sama sprawa - tłuste mazanie!Wydaje mi się, że to produkt ryzykowny.

tłusto

Nie, nie i jeszcze raz NIE!! Za tłusta, wzięłam ciutkę,a wybrudziła WSZYSTKO!!! Dobrze się rozprowadza, ale wszystko tłuści, prawie w ogóle się nie wchłania, zostawia okropną, tłustą powłokę. Nie nawilża, a tylko natłuszcza. Okropna w stosowaniu, tylko się z nią męczyłam.

prosty i skuteczny

Po pojawieniu się wersji żelowej, porzuciłam oliwkę na rzecz żelu. Żel jest wygodniejszy ze względu na swoją gęstszą konsystencję co sprawia, że nie marnuje się niepotrzebnie podczas aplikacji, a jednocześnie jest jak dla mnie wydajniejszy. Nie jest to mój ulubiony preparat do ciała, gdy mam czas wolę używać balsamu do ciała. Jednak zawsze mam go pod ręką, gdyż jest bardzo przydatny podczas szybkiego prysznicu. Wystarczy go szybciutko wmasować w mokre ciało, wytrzeć ręcznikiem i po wszystkim. Sposób jego aplikacji (na mokrą skórę)dodatkowo znacznie zwiększa skuteczność jego działania, w rezultacie skóra jest bardzo dobrze nawilżona i wygładzona. Żel przyspieszała także regenerację naskórka i łagodził podrażnienia. W porównaniu z oliwką żel jest nieco bardziej tłustszy i dłużej się wchłania, jednak dzięki temu skuteczniej podnosi stopień nawilżenia naskórka. Użyty wieczorem sprawia, że jeszcze rano skóra jest gładka i nawilżona. Efekty jego działania przy suchej skórze są lepsze w porównaniu z wieloma balsamami. Żel sprawdza się świetnie w okresie zimowym.Oceaniam go bardzo wysoko, gdyż jest to niby zwykły i tani produkt, ale przy tym bardzo skuteczny i wygodny w użyciu, a poza tym jest to rzecz, którą stale kupuję.

Bdb :-))

Dla mnie rewelacyjna ! Wspaniale nawilza i czuc to nawilzenie naprawde dlugo ! Ma bardzo ladny, delikatny zapach, szybko sie wchlania i skóra pieknie wyglada po posmarowaniu- jest ladnie nablyszczona, ale nie tlusta ! Zdecydowanie najlepsza od wszystkich balsamów, które stosowalam.<BR>Ma jeden minusik za który jednak nie odejme * Mianowicie jest malo wydajna- starcza na ok 2 tyg. przy codziennym smarowaniu.

Rewelacja

Bardzo go lubię, przedtem używałam oliwkę, która niestety się rozlewała wszędzie, co czasami kończyło się nieprzyjemnie ;)) Oliwka w żelu jest rewelacyjna, nawilża doskonale i to na długi czas, ma przyjemny zapach, 6-tka za pomysł, ale mały minusik za tłuste łapki.

ekstra

Miałam wersję rumiankową i kwiatową (ma ładniejszy zapach). Daję 5 gwiazdek za:1. ładny zapach2. innowacyjność w kosmetyce (żel)3. wygoda w stosowaniu (nie rozlewa się)4. ładny wygląd (te bąbelki w butelce...)5. dobre nawilżaniegwiazdek mi brakuje, ale jeszcze za:6. dość szybkie (jak na oliwkę) wchłanianie

świetny

dużo wygodniejsza w użyciu niż tradycyjna oliwka.nie wylewa sie co najważniejsze.skóra jest świetnie nawilżona przez długi czas a to dla mnie najważniejsze!polecam!!!