Johnson's Baby, Oliwka w żelu `Kwiatowa świeżość`

Johnson's Baby, Oliwka w żelu `Kwiatowa świeżość`

Zagłaszająca osoba: agata_majka

Johnson`s Baby oliwka w żelu kwiatowa świeżość to skoncentrowana forma żelu o zapachu świeżych kwiatów umożliwiająca łatwą i czystą aplikację. Oliwkę można stosować u dzieci już od pierwszych dni życia. Oliwka Johnson’s baby jest również polecana osobom dorosłym do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry - zamiast balsamów i kremów.

Dobór odpowiednich składników sprawił, iż oliwka Johnson`s baby w żelu może być stosowana już od 1 dnia życia dziecka. Łagodność oliwek Johnson`s baby została potwierdzona klinicznie.

Skład: paraffinum liquidum, hexyl laurate, ethylene/propylene/styrene copolymer, cyclopentasiloxane, butylene/ethylene/styrene copolymer, parfum

Cena; 13zł / 200ml

Oliwka na 5! :)

Oliwka to stary jak świat kosmetyk do pielęgnacji ciała więc chyba nikogo nie dziwi dość szeroki wybór oliwek wszelakiej maści na rynku.
Miałam już wiele oliwek i nareszcie- nadszedł czas oliwki Johnson\'s Baby w żelu "Kwiatowa świeżość".
Warto ją mieć ponieważ:
+Nawilża
+Sprawia że skóra jest delikatna w dotyku i mięciutka
+Pozostawia delikatny film ochronny który natłuszcza skórę- genialnie sprawdza się po gorącym prysznicu lub kąpieli.
Według mnie lepiej odżywia skórę i zabezpiecza przed utratą wody po długotrwałym moczeniu w wodzie niż balsamy. Polecam ją do takich zadań :)
+Ładny, delikatny zapach który zwrócił moją uwagę
+Wygodne opakowanie z zamknięciem na "klik"
+Konsystencja cudo- nie przelewa się przez dłonie, przyjemnie i łatwo się rozsmarowuje
+Wydajna- mam ją rok
+Dostępna w większości drogerii, sklepików, marketów
+Cena przystępna

Tak więc kosmetyk spełnia swoją podstawową funkcję- nawilża i natłuszcza a poza tym ma mnóstwo "gratisów" takich jak zapach czy wygoda użytkowania.

Mały mini minus:
-Dla niecierpliwych osób nie zda egzaminu na co dzień przez swoją typową dla oliwki, oleistą konsystencję która musi mieć czas by się wchłonąć. Taki już urok oliwek :D

Ja używam jej kilka razy w miesiącu gdy moja skóra potrzebuje być solidnie nawilżona i wymaga czegoś bardziej ukierunkowanego i skoncentrowanego. Spośród wielu oliwek tej daję piątkę ponieważ spełnia swoje zadanie nieporównywalnie wygodniej i milej od innych. Polecam!

Używam tego produktu od: 1 rok kilka razy w miesiącu
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie o poj. 200 ml i mam jeszcze połowę !

świetnie nawilża

+zapach
+konsytencja - zdecydowanie wygodniejsza aplikacja w porównaniu do oliwek w płynie ;)
+super miękka, nawilżona skóra
+zamiast kremu do stóp chętnie używam tej oliwki - efekty świetne
+delikatny dla skóry

-jak każda oliwka potrzebuję czasu na wchłonięcie

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 X 200 ml

kiks, a miało być tak pięknie

Na początku ta oliwka mnie po prostu zachwyciła. Miałam obie wersje zapachowe. Idealna konsystencja, wystarczyło posmarować mokrą skórę i po chwili wysuszyć ręcznikiem - gładkość i miękkość utrzymująca się bardzo długo. Szał nawilżania po prostu. Z czasem zauważyłam jednak, że na pięknie wypielęgnowanej dzięki temu kosmetykowi skórze, zmienia się zapach i to w bardzo nieciekawym kierunku. Mówiąc wprost - boczkowo-kiełbasianym. I ten minus jest tak wielki - zwłaszcza latem - że mimo wielokrotnego podchodzenia do tej oliwki, ostatecznie oddaję jej pole walkowerem. Nie tknę jej więcej, wędliniarskim klimatom mówię nie. Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 2 całe, 1 - ostatnie - poszło do kosza.

Najlepsza dla suchej/odwodnionej skóry

Wklejam tutaj tą samą recenzję, co do jej rumiankowego odpowiednika:

Moja skóra ma tendencję do silnego odwadniania się, aż robi się pergaminowa, chociaż nie mam jeszcze 30-tki. Niezależnie od nawadniania i doustnej suplementacji, wymaga ciągłej opieki z zewnątrz. Żaden balsam (a przetestowałam ich wiele i z różnych półek cenowych) i żadna inna oliwka/olejek (wliczając w to np. Nuxe i inne apteczne cuda) nie rozwiązuje problemu na dłużej niż pół godziny. Poza tą.

Po użyciu oliwki w żelu mam taką skórę, o jakiej marzę - nawilżoną, gładką i mięsistą. I to przez całą dobę.

Uwielbiam i ciągle do niej wracam. Kwiatowa pachnie ładniej, niż rumiankowa, ale jest trudniej dostępna.

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: około 4?

Sprawdzona

Oliwkę kupuje dla mojej córeczki i uważam że to dobry produkt. Ładnie pachnie, nie wysusza skóry malucha, a przeciwnie skórę ma miękką i gładziutką po każdym użyciu. Cena jest niska, wydajność całkiem ok. Mała też zawsze się cieszy na kąpiel z tą oliwką a najważniejszy jest jej uśmiech. polecam

Nie wróce do niej

Skuszona galaretkowatą konsystencją zakupiłam ją na wyjazd by łatwiej mi sie rozprowadzało ją pod prysznicem.
Okazała się jednak niewypałem, duszący zapach który męczył mnie latem, nie nawilżała mojej skóry, wręcz przeciwnie, musiałam jeszcze stosowac balsamy po jej użyciu, wydajna i gęsta ale w moim przypadku w ogole sie nie sprawdziła.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Dobra

Plusy:
+ fajny zapach
+ cena
+ konsystencja balsamu
+ fajne opakowanie, widać ile jeszcze jest produktu

Minusów wydawać by się mogło nie ma, a jednak...
- ciężko się wyciska
- trzeba sporej ilości żeby dobrze rozprowadzić na ciało
- bardzo kleista
- średnio wydajna

Dobry:)

Oliwka w żelu jest tym plusem, że nie jest \'lejąca" się tak jak inne stosowane przeze mnie oliwki. Ma konsystencje, żelu, niczym balsamu. Jest delikatna i o cudownym zapachu. To jest dla mnie dużym plusem uwielbiam zapachy, smarując się innymi oliwkami ich zapach mi przeszkadzal ten jest znakomity. Super nawilża skóre lez cieżko sie wchłania co jest minusem. Lecz mimo wszystko polecam !

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Naprawdę dobra.

Największy plus dla tej oliwki to że jest w żelu. Przez co przy smarowaniu nie rozlewa się dosłownie wszędzie. Trzeba być ostrożnym z aplikowaniem, ponieważ gdy nałoży jej się za dużo, wszystko będzie brudne, bo skóra nie nadąży jej wchłaniać. Efekt utrzymuje się od rana do wieczora.Jęczenie na tłustą warstwę na skórze jest co najmniej dziwne, bo od tego jest oliwka - ma natłuszczać. Jeżeli ktoś oczekuje nawilżenia to od tego są balsamy ;)
Oliwka dzięki żelowej konsystencji jest bardzo wydajna.Jedynym minusem jest fakt, że dość ciężko wydobywa się ją z pudełka.

Używam tego produktu od: 4,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 7 opakowań, może więcej...

Super !

Bardzo fajne są te oliwki w żelu :)
Wygodna forma, nie rozlewa się, ma ładny delikatny zapach i świetnie nawilża i natłuszcza skóre. Akurat to, że zostawia na ciele tłustą warstewke nie uważam za minus bo przecież po to są oliwki a jeśli ktoś szuka czegoś mniej natłuszczającego niech siegnie po balsam a nie oliwke :)

Używam tego produktu od: ok 3 lata
Ilość zużytych opakowań: ok 6 opakowań

Kocham

Uwielbiam tę oliwkę.
Ma fajną, nieleistą konsystencję co bardzo mi się spodobało. Bardzo fajnie natłuszcza i nawilża zwłaszcza po depilacji skóra jest wręcz mięciusia jak u bobaska. Wielki plus także za zapach :)

Wadą jest to,że czasem trudno wydobyć produkt.

Ale ogólnie jest bardzo dobry :)

Ilość zużytych opakowań: koło 5 może więcej

co to jest?

Podpisuję się pod negatywnymi opiniami na temat tej oliwki. Trudno ją wydobyć z opakowania. Jak to się już uda, ciężko rozprowadzić ją na ciele. Tworzy się okropna tłusta warstwa na ciele, która ciężko się wchłania. Też zastanawiam się, jak ją wykończyć.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania