Johnson's Baby, Oliwka w żelu `Kwiatowa świeżość`

Johnson's Baby, Oliwka w żelu `Kwiatowa świeżość`

Zagłaszająca osoba: agata_majka

Johnson`s Baby oliwka w żelu kwiatowa świeżość to skoncentrowana forma żelu o zapachu świeżych kwiatów umożliwiająca łatwą i czystą aplikację. Oliwkę można stosować u dzieci już od pierwszych dni życia. Oliwka Johnson’s baby jest również polecana osobom dorosłym do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry - zamiast balsamów i kremów.

Dobór odpowiednich składników sprawił, iż oliwka Johnson`s baby w żelu może być stosowana już od 1 dnia życia dziecka. Łagodność oliwek Johnson`s baby została potwierdzona klinicznie.

Skład: paraffinum liquidum, hexyl laurate, ethylene/propylene/styrene copolymer, cyclopentasiloxane, butylene/ethylene/styrene copolymer, parfum

Cena; 13zł / 200ml

Najgorszy kosmetyk jak trafił w moje ręce!

Po tej oliwce dostałam okropnej WYSYPKI, po której moja skóra nie może dojśc do siebie od ponad 3 tygodni.

Jestem załamana, bo stosowałam ją na twarz , szyję i dekolt (wykonywałam masaz klasyczny) i od tamtej pory z mojej mało problemowej cerzy mam jakąś masakra na twarzy.

MINUSY:
-uczula
-nie wchłania się
-źle się rozprowadza

NIE RADZĘ KUPOWAĆ JEJ NIKOMU!

Używam tego produktu od: użyłam 2 razy i mnie uczulił

Dla dzieci tak

Używam tej oliwki do pielęgnacji skóry mojej córeczki. Jest zbyt tłusta i ciężko ją wydobywać (cięzko jest wycisnąć)

Zalety:
+Ładny zapach
+cena
+dostępność

Wady:
-zbyt tłusta
-brudzi ubranka

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Tłusta

Poza zapachem - nic wiecej. Używam jej od niedawna i juz kombinuje jak sie jej pozbyć. Jest ciężka, tłusta, pomimo niewielkiej ilości oliwki po zastosowaniu rano po kąpieli, nie wchlonela sie az do wieczora. W rezultacie wytarla sie w poscieli lub w ubranie. Uzywalam na sucho, na mokra skórę z osuszeniem recznikiem i rezultat tlustej skory był taki sam. Ciezko potem założyć ubranie, zwłaszcza jak planujemy gdzies wyjść. Znam znacznie lepsze oliwki w zastosowaniu.

Jestem na tak !

Jest to oliwka w żelu o przyjemnym zapachu. Świetne się wchłania. Kupiłam ją, ponieważ jest ona w "żelu", łatwo się ją nakłada nie wylewa się w niepożądane miejsca :)
Mam bardzo suchą skóre, lecz ta oliwka idealnie ją nawilża.
Polecam ! Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

fajna

Żelowa konsystencja oliwki to świetny pomysł. Nie spływa, nie rozlewa się podczas aplikacji. Bardzo dobrze nawilża i natłuszcza skórę po kąpieli i efekt ten utrzymuje się do wieczora po porannym prysznicu. Dobrze koi podrażnioną skórę. Opakowanie szczelne, ale troche ciężko je otworzyć naoliwionymi rękami. Po drugie, oliwka aplikuje się bez problemu jedynie na mokrą skórę, przy aplikacji na skórę suchą jest nieco tępa i zbyt gęsta, ciężko ją rozsmarować. Zapach przyjemny, cena ok.

Używam tego produktu od: 2 lata

ulubiona oliwka :)

Zaczełam używać jako alternatywę dla zwykłej oliwki do nawilżania ciała, a w szczególności nóg po goleniu i jest po prostu genialna! nakładam ją na wilgotne ciało, bądź nawet na suche (trzeba wylko wtedy zwilżyć ręce wodą) i odczekuję chwilę aż się wchłonie

+ gęsta konsystęcja dzięki której lepiej rozprowadzić oliwkę na skórze
+ świetnie nawilża, skóra jest po niej taka mięciutka, aksamitna
+ idealna jako nawilżenie po goleniu nóg, nawet dla osób które dostają uczulenia po większości kosmetyków jak ja
+ zapach
+ dostępność
+ mega wydajna

- ciężko wydobyć ją z butelki
- opakowanie jest po pewnym czasie tłuste i zostawia ślady na półce, aczkolwiek nie tak bardzo jak przy zwykłej oliwce

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: sporo

Oliwkowy geniusz

Genialna oliwka! Polecona oczywiście na wizażu gdy zaszłam w pierwszą ciążę do smarowania skóry brzucha aby zniwelować swędzenie. Pokochałam ją od razu!
Po pierwsze: żelowa konsystencja to wymysł geniusza, nie rozlewa się, nie przelewa z dłoni jak to często miałam ze zwykłą płynną oliwką.
Po drugie: super się rozprowadza, nie klei się, ani nie brudzi ubrań! Smarowałam się nią regularnie co wieczór, a potem nawet 2-3 razy dziennie i na żadnej bluzce nie został po niej ślad.
Po trzecie: i co najważniejsze! Działa. Nawilża, uspokaja skórę, myślę, że to główny powód dla którego nie doczekałam się rozstępów na brzuchu i udach. Oczywiście gdy tylko dowiedziałam się, że rośnie we mnie druga fasolka znów znalazła się na mojej półce i smarujemy się regularnie :)

HIT!

Ilość zużytych opakowań: niezliczone.

Jako nabłyszczacz

Oczekiwałam czegos wiecej ;/ Używam go tylko w lato przed opalaniem.

+zapach
+ilość
+wydajność(niestety ;p)
+/- opakowanie

-baaardzo ciężka konsystencja-to ma być żel?
-cena
-nie nawilża skóry
-nie wchłania sie, i pozostawia b.tłusty film
-cieżko wydostac go z butelki

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

bardzo dobra

Oliwkę "Kwiatowa świeżość" kupiłam w Realu w cenie 13,99zł. Już przy półce sklepowej urzekła mnie swoim zapachem. Postanowiłam wypróbować i... stała się jednym z moich ulubionych produktów do pielęgnacji ciała! Miły kwiatowy zapach +żelowa konsystencja dobrze rozprowadzająca się po skórze, to wszystko sprawia, że mam ochotę po nią sięgać nie tylko po wieczornym prysznicu, ale i w ciągu dnia. Polecam! Troszkę szybko się zużywa, ale cóż...

Jest idalna

Używam jej już jakieś od przynajmniej 5 lat i jest stale w moi asortymencie. Próbowałam wielu oliwek ale ta jest najlepsza do mojej suchej skóry.

+doskonale nawilża
+ładnie pachnie
+jest wydajna
+dobrze się rozprowadza na mokrej skórze
+jest wydajna
+ma wygodne opakowanie
+cena jest adekwatna do jakości
+jak na oliwkę pozostawia filtr na skórze

Jest porostu idalna

Ilość zużytych opakowań: 5-6 opakowań

Coś ciekawego.

Jak wiadomo tradycyjna oliwka zawsze się przydaje, warto ją mieć w pobliżu. Ja używam tego typu kosmetyku na przykład i głównie do masażu relaksacyjnego, ale też na przykład na skórę po depilacji lub po prostu jako balsam do ciała.
Postanowiłam spróbować czegoś mniej tradycyjnego i tym razem zdecydowałam się na oliwkę w żelu. I w sumie to fajny kosmetyk.

<b>Konsystencja:</b> bardzo gęsty i tłusty, przezroczysty żel.

<b>Zalety:</b>
*dobrze natłuszcza i głęboko nawilża skórę, czyli spełnia główne zadanie oliwki
*ma przyjemny, słodki, lekko kwiatowy zapach
*fajny design opakowania
*kupiłam za około 10zł, więc cena w porządku
*pozostawia konkretny tłusty film na skórze - w przypadku oliwki bardzo to lubię
*łagodzi skórę podrażnioną, nadaje się do skóry tuż po depilacji

<b>Wady:</b>
*jak dla mnie jednak jest trochę zbyt gęsta, średnio nadaje się do masażu, czasem nie mam ochoty wkładać trochę wysiłku, by rozprowadzić oliwkę na skórze, mimo wszystko spodziewałam się, że żel będzie bardziej rzadki i łatwiejszy w użytku
*oliwka jest mało wydajna
*brakuje mi w składzie naturalnych olejków
*ciężko wydobywa się gęsty żel z buteleczki

Fajnie było wypróbować taką ciekawostkę kosmetyczną, ale jak na razie wrócę jednak do tradycyjnych, płynnych oliwek. Ta nie jest zła, nawet przyjemna, ma specyficzny, inny zapach, więc za jakiś czas pewnie kupię ją znów.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

ciekawy wynalazek

Zaintrygowała mnie jej nazwa bo nigdy dotąd nie spotkałam się z oliwką w żelu. Ale z zakupem zwlekałam jakiś czas bo po co płacić 14 zł za niepewną nowinkę skoro można ucztować ją w promocji (9,99 zł w Rossmannie) :D
Po pierwsze aplikuje się ją o wiele łatwiej i wygodniej niż tradycyjna, płynną oliwkę. Co za tym idzie opakowanie nie lepi się, nie jest tłuste i nie odchodzi od niego etykieta (czego szczerze nienawidzę w oliwkach! ).
Co do opakowania: plus za to że stoi dozownikiem do dołu (wiadomo czemu) a minus za to że jest ją naprawdę trudno wycisnąć. Wizualnie opakowanie prezentuje się bardzo bobrze. Jest zgrabne, ma ładna szatę graficzną oraz jest przeźroczyste co bardzo lubię.

Zapach: obłędny! delikatny, subtelny i bardzo przyjemny. Długo utrzymuje się na skórze i jest dość intensywny a jednocześnie nie jest duszący i uciążliwy.

Konsystencja: żelowa ;) i gęsta co za tym idzie trzeba się troszkę namachać by dobrze ją rozprowadzić.

Z racji tego ze to oliwka i ma to do siebie że brudzi i pozostawia tłuste plamy stosuję ją po wieczornej kąpieli a gdy budzę się rano moje ciałko jest mięciutkie i gładkie. Faktem jest że schnie/wchłania się dość długo ...no ale to oliwka ;)

Cena: ja jak już wspomniałam zapłaciłam za nią 9,99 zł i myślę że tej ceny jest warta ale nie wiem czy zapłaciłabym za nią 14 zł (bez promocji).

Używam tego produktu od: niedawna