Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Make Up Academy, Undress Your Skin, Shimmer Highlighter (Puder rozświetlający do twarzy)

Cena już od 14,98 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 7,5 ml

Rozświetlacz w beżowym odcieniu. Produkt bardzo drobno zmielony, nie zawiera żadnych widocznych drobin brokatu, dzięki czemu nadaje się również dla cer problemowych.

Ice Sparkle - rozmarzony, lodowaty

Oceniam niebieski rozświetlacz, więc z oczywistych przyczyn odpada możliwość oceny, czy odcień pasuje/nie pasuje do cery i wygląda naturalnie. Ten mój ma z założenia naturalnie nie wyglądać. A najlepsze jest to, że mimo, że nie jest to praktyczny kosmetyk i mam go krótko, to i tak mój przeukochany. Rozświetlam nim łuki brwiowe, używam na powieki, albo na kości policzkowe na późnowieczorny wypad.

Wykończenie i działanie: Kosmetyk jest mocno sprasowany i twardy, ale pędzlem nabiera się dobrze. Pigmentację określiłabym jako mocną, ale nie jest krzywdząco, dlatego, że na aplikatorze ląduje niewiele produktu. Wykończenie to śliczna, gładziuteńka tafla, nie widzę w nim większych drobinek. W każdym razie, kiedy nakłada się go lekkim woalem na kości policzkowe, nie ma koloru, a jest niebieska poświata. Pięknie to wygląda w sztucznym świetle. W naturalnym prezentuje się ciekawie na powiekach - rozświetlone, jasnoniebieskie muśnięcie dodaje świeżości i przydaje się, kiedy chcę trochę optycznie powiększyć swoje małe oczy, a niekoniecznie mam ochotę na neutralne barwy. Trwałość zupełnie na plus, jakieś rozświetlenie widać przez cały dzień, natomiast bez żadnego ścierania jest przez ok. 6 godzin.

Na plus:
-twardy, więc trudno z nim przesadzić
-nie sypie się z pędzla
-rozświetlenie jak gładka tafla
-ciekawe kolory
-ładne ukształtowanie w opakowaniu nie utrudnia aplikacji
-jest trwały
-będzie wydajny, wygląda jak nietykany

Na minus:
-opakowanie z wypukłym wieczkiem gorzej się przechowuje, a napis już zaczyna się ścierać od noszenia w torebce

Po poznaniu niebiańskiego, zastanawiam się nad którymś ze złoto-brzoskiwiniowych odcieni. Wykończenie jest tak ładne, że najchętniej wzięłoby się wszystkie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1500296].usefull || 0 }}% pomocna.

SUPER

Ja mam odcień Iridescent Gold. Nie kupię ponownie, ponieważ lubię próbować nowości, a ten produkt i tak szybko się nie skończy.

PLUSY:
+ super pigmentacja
+ drobinki opalizujące na złoto pięknie rozświetlają
+ wydajność - na zdjęciu przedstawiam zużycie po trzech miesiącach
+ opakowanie dość solidne
+ cena ok 15 zł w drogerii internetowej

MINUSY:
- odrobinę za sucha formuła
- kolor, który mam ja, może nie pasować do wielu typów urody ponieważ jest bardziej żółty

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1449447].usefull || 0 }}% pomocna.

Świecić się bardziej niż gwiazda

Jeżeli szukasz rozświatlacza, dzięki którego będziesz oślepiać kierowców na drogach, to dobrze trafiłaś.
Po kupieniu najlepiej od razu chwycić się za duży, szorstki pędzel i zdrapać pierwszą warstwę, gdyż fabrycznie posiadają one twardą, cienką, przezroczystą warstwę, a dopiero pod spodem jest kremowa konsystencja.
Jako fanka mega rozświetlenia jestem bardzo zadowolona. Duże opakowanie na pewno na długo wystraczy. Przypomina trochę rozświetlacze z Makeup Revolution, ze względu na wybór kolorów, ale przebija nawet tamte, mimo, że są droższe.
Polecam jak najbardziej!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240758].usefull || 0 }}% pomocna.

Trick na zmyslowe usta

Sama nie wiem...

To mój pierwszy rozświetlacz dlatego ciężko mi go ocenić, ponieważ nie mam porównania.

+cena (w drogeriach internetowych można go kupić już za 13zł)
+ nie osypuje się
+ na pewno wystarczy na dłuuugo dłuuugo
+ pigmentacja raczej średnia ale przynajmniej mniejsze prawdopodobieństwo wpadki przy nakładaniu

-odcień, niby ok, coś tam rozświetla tylko ten kolor jakoś mi nie podpasowuje jakby za złoty przez co wydaje mi się, że nie wygląda naturalnie...
- opakowanie mało zachęcające, czasami ciężko otworzyć.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1120641].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo Dobry

Jest to mój drugi rozświetlacz. Pierwszy jaki miałam był z E.L.F ale musiałam uważać żeby nie przesadzić z nałożeniem. Kupiłam ten w Superdrug\'u za 3 funty i nie zawiodłam się.

PLUSY:

+Do kupienia w każdej drogerii Superdrug ,

+Tani (3 funty za takie opakowanie to nie jest wielki majątek)

+jest bardzo zbity ,więc chyba to raczej nie jest możliwe żeby z nim przesadzić,

+pigmentacja ,

+nie posiada żadnych brokatowych drobinek ,

+długo się utrzymuje

Niestety ma jeden minus - opakowanie , które nie wygląda za bardzo kusząco :D

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1029292].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Kupiłam ten produkt w drogerii internetowej za 16 zł. Bardzo polubiłam ten rozświetlacz. Nie posiada on widocznych drobinek co jest sporym plusem.Jest bardzo dobrze napigmentowany.Odcień przypadł mi do gustu. Najbardziej jednak szokuje mnie wydajność tego produktu. Używam go już bardzo długo , prawie codziennie i nie widać zużycia. Jedyny minus to pudełeczko ,które po czasie zaczęło się sypać ,ale nie ono gra tu głowną rolę.

Plusy:
+ brak drobinek
+dobrze napigmentowany
+ładny efekt końcowy
+odcień
+wydajność
+cena

Minusy:
-pudełeczko

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008940].usefull || 0 }}% pomocna.

Wydaje mi się, ze będzie to miłość do grobowej deski ;)

Uzywałam już wielu rozświetlaczy - zarówno pudrowych jak i płynnych. Ten skradł moje serce prawdopodobnie na wieki :)
Jest tani jak barszcz, ma piękny chłodny odcień, który idealnie pasuje do mojej chłodnej cery. Daje cudowny efekt rozświetlenia, prawdziwą taflę, bez tandetnych drobinek. Jest mega wydajny - wystarczy lekkie musnięcie pędzlem, żeby stworzyć na buzi naturalnie wygladający blask. Świetnie sprawdza sie tez przy rozświetlaniu wewnętrznego kącika oka i łuku kupidyna. Mam nadzieję, że nie zniknie nigdy z oferty MUA :)
Szczerze powiedziawszy czaiłam się wcześniej na wychwalany wszędzie Mary-Louminizer z The Balm. Na szczęście miałam okazje wypróbować go u znajomej, co uchroniło mnie przed wyrzuceniem pieniędzy w błoto :D Mary-Lou okazał sie być zbyt złoty , zbyt ciepły dla mnie i moim zdaniem daje zbyt mocny, dyskotekowy efekt. Może sprawdziłaby się na wielkim balu, ale nie na co dzień. A w dodatku jest koszmarnie drogi :P

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[966343].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie.

Mam bardzo jasną cerę. Moim ulubionym rozswietlaczem jest prosty, tani jak barszcz, biedronkowy, limitowany (niestety) ,stworzony przez Bell kosmetyk w srebrno-białej, mroznej tonacji (meeega napigmentowany) . Niestety, recenzowany nie sprawdził sie u mnie w ogóle. Jego niebiesko-rózowe tony wygladaja na mojej skórze wręcz groteskowo. Kolejnym minusem produktu jest pigmentacja. Muszę niezle namieszac pędzlem,aby efekt był widoczny na mojej buzce. Trwałosc równiez pozostawia wiele do zyczenia. Ale znalazłam na niego sposób:) Uzywam czasem aplikując na róż,aby go trochę rozswietlic i jest ok. Wiem, ze puder ma wielu zwolenników, u mnie niestety sie nie sprawdził.

Używam tego produktu od: ok roku...
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[962900].usefull || 0 }}% pomocna.

zbyt różowy i zimny

Zakupiłam na fali bardzo pozytywnych recenzji skuszona ceną i dizajnem. Niestety nie był to przemyślany zakup, kompletnie nie trafiona kolorystyka w moim przypadku.

W internecie wygląd prezentował się korzystniej - pudełko jest skromne, plastikowe, ale faktura pudru super.

Puder jest mocno zmielony i bardzo zbity, niewiele się nabiera na pędzel przez co trudno przesadzić z dozą.

Nakłada się dobrze, nie zostawia smug, jest bardzo trwały.
Cena przyjemna dla portfela.

Jedyny poważny minus to kolor: jest niestety w tonacji chłodnej, mocno przebija róż i jakieś błękitnawe drobinki - mam cerę naczynkową i unikam takich kolorów, by nie podkreślić rumieńców.

Kwestia tego, co kto potrzebuje - ja będę zbierać kasę na szampański The Balm, a ten idzie w świat :)

Używam tego produktu od: kilkanaście razy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[934683].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry dla początkujących

Jest to mój pierwszy rozświetlacz, który zakupiłam po przeczytaniu pozytywnych opinii i zobaczeniu go na liście "bestseller" na mintishop. Jest bardzo fajny dla początkujących, idealnie komponuje się z różami bourjois . Jest bardzo wydajny, jednak odejmuję pół gwiazdki za okropne pudełko.

Polecam go, jednak następnym razem zakupię coś z wyższej półki ;-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[933983].usefull || 0 }}% pomocna.