Undress Your Skin Shimmer Highlighter (Puder rozświetlający do twarzy)

Undress Your Skin Shimmer Highlighter

Cena już od 14,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 7,5 ml

Rozświetlacz w przepięknym beżowym odcieniu, dający efekt tafli. Produkt bardzo drobno zmielony, nie zawiera żadnych widocznych drobin brokatu, dzięki czemu fantastycznie nadaje się również dla cer problemowych - nie będzie podkreślał niedoskonałości ani rozszerzonych porów. Idealny do rozświetlania szczytów kości policzkowych, łuków brwiowych, wewnętrznych kącików oczu, grzbietu nosa czy łuku kupidyna.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 10

Sama nie wiem...

To mój pierwszy rozświetlacz dlatego ciężko mi go ocenić, ponieważ nie mam porównania.

+cena (w drogeriach internetowych można go kupić już za 13zł)
+ nie osypuje się
+ na pewno wystarczy na dłuuugo dłuuugo
+ pigmentacja raczej średnia ale przynajmniej mniejsze prawdopodobieństwo wpadki przy nakładaniu

-odcień, niby ok, coś tam rozświetla tylko ten kolor jakoś mi nie podpasowuje jakby za złoty przez co wydaje mi się, że nie wygląda naturalnie...
- opakowanie mało zachęcające, czasami ciężko otworzyć.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1120641].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Bardzo Dobry

Jest to mój drugi rozświetlacz. Pierwszy jaki miałam był z E.L.F ale musiałam uważać żeby nie przesadzić z nałożeniem. Kupiłam ten w Superdrug\'u za 3 funty i nie zawiodłam się.

PLUSY:

+Do kupienia w każdej drogerii Superdrug ,

+Tani (3 funty za takie opakowanie to nie jest wielki majątek)

+jest bardzo zbity ,więc chyba to raczej nie jest możliwe żeby z nim przesadzić,

+pigmentacja ,

+nie posiada żadnych brokatowych drobinek ,

+długo się utrzymuje

Niestety ma jeden minus - opakowanie , które nie wygląda za bardzo kusząco :D

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1029292].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 59

Dobry

Kupiłam ten produkt w drogerii internetowej za 16 zł. Bardzo polubiłam ten rozświetlacz. Nie posiada on widocznych drobinek co jest sporym plusem.Jest bardzo dobrze napigmentowany.Odcień przypadł mi do gustu. Najbardziej jednak szokuje mnie wydajność tego produktu. Używam go już bardzo długo , prawie codziennie i nie widać zużycia. Jedyny minus to pudełeczko ,które po czasie zaczęło się sypać ,ale nie ono gra tu głowną rolę.

Plusy:
+ brak drobinek
+dobrze napigmentowany
+ładny efekt końcowy
+odcień
+wydajność
+cena

Minusy:
-pudełeczko

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008940].usefull || 0 }}% pomocna.

Patrol kosmetyczny - kremy z olejami

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 31

Wydaje mi się, ze będzie to miłość do grobowej deski ;)

Uzywałam już wielu rozświetlaczy - zarówno pudrowych jak i płynnych. Ten skradł moje serce prawdopodobnie na wieki :)
Jest tani jak barszcz, ma piękny chłodny odcień, który idealnie pasuje do mojej chłodnej cery. Daje cudowny efekt rozświetlenia, prawdziwą taflę, bez tandetnych drobinek. Jest mega wydajny - wystarczy lekkie musnięcie pędzlem, żeby stworzyć na buzi naturalnie wygladający blask. Świetnie sprawdza sie tez przy rozświetlaniu wewnętrznego kącika oka i łuku kupidyna. Mam nadzieję, że nie zniknie nigdy z oferty MUA :)
Szczerze powiedziawszy czaiłam się wcześniej na wychwalany wszędzie Mary-Louminizer z The Balm. Na szczęście miałam okazje wypróbować go u znajomej, co uchroniło mnie przed wyrzuceniem pieniędzy w błoto :D Mary-Lou okazał sie być zbyt złoty , zbyt ciepły dla mnie i moim zdaniem daje zbyt mocny, dyskotekowy efekt. Może sprawdziłaby się na wielkim balu, ale nie na co dzień. A w dodatku jest koszmarnie drogi :P

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[966343].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 299

Napisanych recenzji: 232

Nie dla mnie.

Mam bardzo jasną cerę. Moim ulubionym rozswietlaczem jest prosty, tani jak barszcz, biedronkowy, limitowany (niestety) ,stworzony przez Bell kosmetyk w srebrno-białej, mroznej tonacji (meeega napigmentowany) . Niestety, recenzowany nie sprawdził sie u mnie w ogóle. Jego niebiesko-rózowe tony wygladaja na mojej skórze wręcz groteskowo. Kolejnym minusem produktu jest pigmentacja. Muszę niezle namieszac pędzlem,aby efekt był widoczny na mojej buzce. Trwałosc równiez pozostawia wiele do zyczenia. Ale znalazłam na niego sposób:) Uzywam czasem aplikując na róż,aby go trochę rozswietlic i jest ok. Wiem, ze puder ma wielu zwolenników, u mnie niestety sie nie sprawdził.

Używam tego produktu od: ok roku...
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[962900].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 79

Napisanych recenzji: 338

zbyt różowy i zimny

Zakupiłam na fali bardzo pozytywnych recenzji skuszona ceną i dizajnem. Niestety nie był to przemyślany zakup, kompletnie nie trafiona kolorystyka w moim przypadku.

W internecie wygląd prezentował się korzystniej - pudełko jest skromne, plastikowe, ale faktura pudru super.

Puder jest mocno zmielony i bardzo zbity, niewiele się nabiera na pędzel przez co trudno przesadzić z dozą.

Nakłada się dobrze, nie zostawia smug, jest bardzo trwały.
Cena przyjemna dla portfela.

Jedyny poważny minus to kolor: jest niestety w tonacji chłodnej, mocno przebija róż i jakieś błękitnawe drobinki - mam cerę naczynkową i unikam takich kolorów, by nie podkreślić rumieńców.

Kwestia tego, co kto potrzebuje - ja będę zbierać kasę na szampański The Balm, a ten idzie w świat :)

Używam tego produktu od: kilkanaście razy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[934683].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

bardzo dobry dla początkujących

Jest to mój pierwszy rozświetlacz, który zakupiłam po przeczytaniu pozytywnych opinii i zobaczeniu go na liście "bestseller" na mintishop. Jest bardzo fajny dla początkujących, idealnie komponuje się z różami bourjois . Jest bardzo wydajny, jednak odejmuję pół gwiazdki za okropne pudełko.

Polecam go, jednak następnym razem zakupię coś z wyższej półki ;-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[933983].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 24

Subtelny efekt

Bardzo lubię ten rozświetlasz. Sam w sobie jest przepiękny, aż chce się go używać. Mi osobiście podpasował, ale uważam, że zdania mogą być różne.
Pierwsza sprawa to kolor. Jest on jasno różowy, dość zimny. Do rozświetlenia policzków nadaje się idealnie, jeśli jednak ktoś chciałby nałożyć go jeszcze na środek twarzy, niekoniecznie będzie to wyglądać dobrze.
Kolejna rzeczą jest wykończenie jakie uzyskujemy. Efekt tafli rzeczywiście jest, jednak bardzo delikatnej i subtelnej. Nie wiem do końca z czego to wynika, rozświetlacz wydaje się dobrze napigmentowany, jest niestety dość zbity i twardy, przez co nabiera się go niewiele na pędzel. Mi ten efekt, o dziwo, bardzo się podoba, nie sposób dojrzeć, że mamy coś nałożone na policzku, ale odbija światło i sprawia, że skóra w tym miejscu "promienieje".
Rozświetlacz jest tani i uroczy, jednak warto sie wcześ niej zastanowić, czego się oczekuje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[932453].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Wspaniały!

Jest to mój pierwszy rozświetlacz. Kupiłam go, ponieważ uznałam, że będzie on dobry na początek mojej przygody z rozświetlaczami. Nie zawiodłam się!
- nie posiada widocznych drobinek,
- pięknie rozświetla kości policzkowe,
- bardzo dobrze napigmentowany - można stopniować jego \'moc\',
- jest go bardzo dużo - jest wydajny,
- opakowanie, choć plastikowe, jest bardzo wytrzymałe.
Nawet jeśli kupię kiedyś inny rozświetlacz, to będę powracała do Undress Your Skin.

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[922092].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 104

Żałuję wydanych pieniędzy

Nigdy wcześniej nie używałam rozświetlacza, ale pomyślałam, że najwyższy czas zacząć ćwiczyć konturowanie twarzy. Ponieważ kupiłam bronzer The Balm Bahama Mama, nowy podkład, puder, pędzel, to żal mi było pieniędzy na Mary-Lou z The Balm. Postawiłam na dużo tańszy rozświetlacz MUA. Mam bladą, chłodną karnację, więc pomyślałam, że lekki róż mi nie zaszkodzi.

Rozświetlacz nie ma widocznych drobinek, ale według mnie nadaje się tylko na policzki, ponieważ jest bardzo wyraźnie różowy :(

Po dwóch tygodniach kupiłam Mary-Lou i po pierwszym wypróbowaniu doznałam szoku, że można otrzymać taki efekt i rozświetlacz MUA poszedł do szuflady.

Jeżeli Was stać polecam od razu kupić rozświetlacz z The Balm.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[918000].usefull || 0 }}% pomocna.