Carma Laboratories, Carmex, Moisturising Lip Balm Classic (Nawilżający balsam do ust w słoiczku)

Pojemność 8,4 ml

Unikalna receptura balsamu zawiera specjalne składniki, które powodują uczucie mrowienia, dając znać, że produkt działa. Koi, chroni, nawilża skórę ust, zapobiegając spierzchnięciu i wysuszeniu.

balsam do ust
nawilżające, powiększające usta
bez alkoholu, bez parabenów, zapachowa
w słoiczku

Klasyk

Carmexu używam od liceum. Pamiętam, jak kiedyś koleżanka przyniosła słoiczek tej "tajemniczej maści", pozwoliła mi wsadzić w nią palucha i wysmarować swoje usta. I od tamtej pory zawsze muszę mieć przynajmniej 1 sztukę. Słoiczek nie jest najbardziej higienicznym opakowaniem ale Carmex ma też wersję w sztyfcie (na którą ja niestety mam alergię, a w szczególności na zapach waniliowy).

Wiem, że większość specjalistów w necie od dermatologii/kosmetologii stawia Carmex na równi z całym złem tego świata, ale u mnie jako jedyny sprawdza się do pielęgnacji ust. Mam bardzo wrażliwe usta, większość produktów i kolorowych i pielęgnacyjnych sprawia, że schodzi mi płatami skóra do krwi. Przy tym balsamie nic się nie dzieje. Stosuję go też na zajady i początki opryszczek i wszystko się pięknie goi. Usta są gładkie, nawilżone i odżywione. Nawet kiedy mam katar smaruję nim nos, co zapobiega otarciom od chusteczki.

Naprawdę jest to magiczna maść. Do tego
nawet pachnie jak lekarstwo. Moją ulubioną wersją była limitowana edycja dostępna w UK o zapachu Sugar Plum. Arbuzowego zapachu nie lubię - brzydko utlenia się na ustach. Kupuję zawsze wersję Classic.

Całkiem ok choć opakowanie nie należy do moich ulubionych

Balsam jest w opakowaniu małego słoja okręcanego - nie jest to najlepszy typ opakowania.

Charakteryzuje się bardzo dobrą skutecznością, nawilża usta oraz regeneruje. Zapobiega wysuszaniu. Balsam jest wydajny.

Produkt godny uwagi, nie podrażnia i świetny w celu zapobiegania przesuszeniu ust.

Doskonale nawilżenie ust

Balsam zamknięty jest w wygodnym słoiczku,ktory wypełniony jest po brzegi produktem. Ma bardzo gęstą, treściwą konsystencję. Dobrze rozprowadza się na ustach. Zabezpiecza je przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Nawilża i wygładza usta. Są po nim bardzo miękkie.

Wspaniały balsam

Pomadki do ust od Carmex to moje ostatnie odkrycie i wiem, że zostanę z nimi na długo. Balsam w słoiczku jest bardzo gęsty i dość trudno go wydobyć. Wspaniale nawilża usta, wygładza je i łagodzi podrażnienia. Chyba wszystkie balsamy od Carmex na początku, tuż po posmarowaniu, lekko mrowią w usta, ale po porównaniu kilku pomadek w sztyfcie mam wrażenie, że wersja w słoiczku mrowi najbardziej. Słoiczek sam w sobie jest bardzo ładny i wygodny w użyciu, jest też po brzegi wypełniony balsamem. Polecam!

Fajnie mrozi :D

Super sprawdza sie na suche usta. Fajnie je regeneruje, a przy okazji zostawia fajne uczucie zimna.
Opakowanie jest poręczne tylko w momencie gdy jest sporo produktu. Gdy jest go mniej to jest źle nałożyć go na palec.
Zdecydowanie ten produkt w formie pomadki byłby lepszą opcją :)

Cud

Produkt po prostu hitowy. Najlepszy balsam nawilżający i ratujący popękane usta. Mój kwc. Jest tak dobry, tak przy tym przystępny cenowo, że warto kupować.

Tradycyjny produkt

DOSTĘPNOŚĆ – w wielu drogeriach stacjonarnych i online

OPAKOWANIE – słoiczek, sprawdza się w moim przypadku w domu, ale nie poza domem ze względów higienicznych

SZATA GRAFICZNA – charakterystyczna dla Carmex

SKŁAD – nic niepożądanego nie przykuło mojej uwagi

WYDAJNOŚĆ – kilka miesięcy regularnego używania

ZAPACH – świeży zapach, ale nie jest mocno wyczuwalny

KONSYSTENCJA – gęsta, łatwo rozprowadza się na ustach

TRWAŁOŚĆ – wiele godzin

EFEKT – usta są nawilżone, lekko połyskujące

ZESTAW – są też balsamy w tubce

PODRÓŻ – idealnie się sprawdza w podróży bo słoiczek mieści się wszędzie i nie zniszczy się

CENA – niska

Balsam do ust jedyny w swoim rodzaju

Świetny kosmetyk na usta który sprawa że usta są mniej wysuszone, nie pojawiają się suche skórki, nie pękają i nie pojawiają się zajady co jest ogromnym jego plusem. Jedyny minus jak dla mnie to że jest w słoiczku i trzeba nabierać go palcami co nie jest w dzisiejszych czas higieniczne. Ogólnie świetny kosmetyk do ust

Ulubieniec

Bardzo sobie cenię Carmex i używam go od lat. Jest jak dla mnie niezastąpiony podczas mojej wieczornej pielęgnacyjnej rutyny- używam go na noc, dzieki czemu moje usta się miło nawilżone i miękkie cały rok.

W porządku

Balsam dobrze nawilża zostawiony na noc (nakładam naprawdę grubą warstwę). Rano usta wyglądają ładnie, zdrowo.

Opakowanie jest wygodne chociaż zupełnie nie podoba mi się kolorystyka. Dla mnie jest wręcz drażniąca.

Cena niska, a dostępność bardzo dobra.

Produkt jednak nie zachwycił mnie w ogólnym rozrachunku. Działa, jest w porządku lecz zdecydowanie wolę inne balsamy do ust.

Hit do mocno wysuszonych ust

Jeżeli macie problem z wysuszonymi ustami to gorąco polecam. To jest produkt, który bardzo szybko daje efekt tego nawilżenia. Ma konsystencję takiej gęstej maski, która długo też utrzymuje się na ustach. Niestety takie grzebanie paluchem w słoiku jest po prostu niehigieniczne.

Dobry produkt

Polubiliśmy się od pierwszego użycia. Balsam w słoiczku Carmex to świetny kosmetyk, ze względu na swoje właściwości nawilżające, łatwość aplikacji i trwałość. Ma taki lekki zapach, który totalnie mi nie przeszkadza. Ma rozmiar idealny do torebki, warto mieć go przy sobie.