Avon, Poranny blask (Krem na dzień)

Avon, Poranny blask (Krem na dzień)

Ostatnio nabyłam ten oto krem i muszę powiedzieć, że nigdy nie byłam tak zadowolona z kremu na dzień tej oto firmy. Skóra po nim nie jest tłusta bardzo szybko się wchłania i buźka jest taka delikatna! Dodatkowo chroni przed wolnymi rodnikami i wygładza zmarszczki (choć tego nie spostrzegłam bo mam go dopiero 2 tygodnie).

Oceniam na 1.00

Rzeczywiscie skora sie po nim blyszczy sterasznie..za ciezki nawet dla mieszanej cery:(

Oceniam na 1.00

Beznadziejny!!!! Tłusty, absolutnie nie dla mieszanej cery. Zapach - dla mnie - nie do zniesienia, działanie żadne.

Oceniam na 2.00

Zdecydowanie nie dla mojej tlustej skory. Nie odpowiadal mi efekt " rozswietlenia " przez drobinki miki. Dobrze sie wchlania, calkiem ladnie pachnie, ale to chyba za malo jak na dobry krem. Z nawilzaniem tez nie bylo rewelacyjnie. Jak dla mnie dwie *, ale na pewno sa osoby, ktorym ten krem przypadl do gustu. Nie polecam osobom z tlusta buzia.

Oceniam na 3.00

Miałam próbkę z VIVY chyba i średni był. Trochę za tłusty dla mieszanej cery, a poza tym dodatkową porcję światełka na nosku dostarcza z powodzeniem ta mika- cząsteczki odbijające światłlo. Ale dobrze nawilża suche partie i ma ładny zapach.

Oceniam na 4.00

Bardzo dobry krem. Nawilza, ladnie pachnie, chroni przed sloncem, jest w przystepnej cenie-czego mozna chciec wiecej?:)

Oceniam na 4.00

Porządny krem, dobrze się wchłania, ma tez przyjemny zapach.Najfajniejsze sa w nim te świetliste drobinki , chociaz pod makijaż jest mało sensowny ( w tym wypadku większe znaczenie ma intensywne nawiliżenie a nie rozświetlenie).

Oceniam na 3.00

Mam od jakiegoś czasu, ale zadowolona jestem średnio. Okazało się, że prawie w ogóle nie nawilża mojej skóry - od razu się wchłania i w sumie nie ma efektu. Plusem jest cena i te drobinki (mika chyba ?)

Oceniam na 3.00

Mam już ten krem od ok. miesiąca i muszę przyznać że odpowiada mi choc nie mam zaufania do kremów z Avonu. Do kupna skusiło mnie to, że była to nowość i w promocji. Ogólnie jestem zadowolona. Krem dobrze się rozprowadza, nawilża i co najważniejsze cera nie błyszczy się a mam mieszną. Na razie żadnych rewelacji, o których zapewnia producent, nie zauważyłam. W sumie dobry krem.

dobry krem

Ja również jestem zadowolona. Wchłania się lepiej niż mój poprzedni krem Avonu(kompleks multiwitaminowy), jest delikatny, nie gęsty, ładnie się rozprowadza i w ogóle jest w sam raz. Nawilża w normie - dla bardziej przesuszonych cer potrzebne będzie jednak coś więcej. Ładnie pachnie. Trochę rozświetla dzięki drobinkom, ale potem i tak wszystko znika pod makijażem. Dobry krem za niską cenę - szczególnie w promocji.

Oceniam na 4.00

Tak, mi też podpasował. Jedyne to to, że jak na mój gust aż za dobrze się wchłania i na początku skóra jest trochę ściągnięta, ale na szczęście to szybko mija, a efekty: gładziutka buzia. No i ma całkiem ładny zapach, co w przypadku kremów Avonu nie jest wcale oczywiste. Polecam, choć nie do b. suchej skóry.

Oceniam na 4.00

Rzeczywiscie dobry krem, fajnie sie wchlania, dobrze nawilza, dodatkowo twarz jest jakby rozswietlona (kremik ma chyba w sobie jakies rozswietlajace drobinki), za cene 14,90 (na promocji) to super kosmetyk.