Joanna, Naturia Perfect Color (Farba do włosów bez amoniaku)

Joanna, Naturia Perfect Color (Farba do włosów bez amoniaku)

Cena już od 5,09 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Joanna w trosce o kondycję włosów stworzyła zupełnie nowe farby bez amoniaku. Gwarancja wyjątkowego blasku, trwałości i 100% pokrycia siwych włosów, aby cieszyć się intensywnym i głębokim kolorem przez długi czas.

farby
bez amoniaku
Trwałość
długotrwałe
fluid / krem

Znasz skład tego produktu?

Wykorzystała: kilka próbek

bardzo krotkotrwala

stosowałam ją dwa razy. odcień zimnego brązu. za pierwszym razem użyłam opcji 'do 24 myć', ponieważ nie wiedziałam czy mi się spodoba. odcień bardzo ładny wyszedł taki jak powinien lecz zmyl się po parunastu myciach. stosowałam zgodnie z instrukcją i pilnowalam czasu a 3 miesiące później ponownie kupiłam farbe, tym razem na stałe. trzynalam ja na włosach przez maksymalny czas i co? nawet nie zdążyłam mieć odrostow bo sie zmyla.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220108].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra farba

Wcześniej używałam innej farby Joanny, zachęcona pozytywnym rezultatem skusiłam się na tą.
Nie mam siwych włosów, farbuję je na kolor rudy od ok. 2 lat.
Testowany kolor: 120 ognisty rudy.
Plusy:
- nie podrażniła mi skóry głowy
- cena
- wyszedł kolor jakiego oczekiwałam
- kolor się nie wypłukiwał szybciej niż zwykle (przy codziennym myciu głowy)
- zapach
jednak przede wszystkim moje włosy nie ucierpiały w trakcie farbowania. Nie spaliła ich, nie stałam się wbrew własnej woli w niektórych miejscach przez to blondynką jak po innej drogeryjnej farbie. Ich kondycja po farbowaniu nie uległa pogorszeniu, a jest to dla mnie najważniejsze :-).

Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1031795].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie, Nie, Nie

Kolor- czerń. Znam dobrze farby Joanny, chyba tylko blondu nie miałam na głowie. Ale ta wersja jest okropna

+nie barwi skóry głowy

- ekspresowo się zmywa ( zafarbowane odrosty było widać po ok 3- 4 myciach)
- Mało wydajna, zazwyczaj starczy mi opakowanie i dużo zostaje na dłożóenie tu i tam, z tą farbą nie wiadomo dlaczego tak sie nie stało)
- Słabo złapał kolor. Nie był tak intensywny jak przy innych farbach

Używam tego produktu od: raz użyty

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1011358].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

nie dla mnie

Mam włosy w miare jasny blond, teraz zima minęła to u góry ciemniejsze na dole jaśniejsze więc chciałam przefarbować na jasny blond, dokładnie użyłam odcienia 111 Platynowy Blond
W sumie nie widać prawie żadnej różnicy
Do tego okropny zapach
Jedyny plus to cena i skład

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: 1 duże całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[994875].usefull || 0 }}% pomocna.

Genialna!

Oceniam 141- zimny brąz.
Wychodzi identycznie jak na opakowaniu. Mega naturalnie wyglądający kolor- wielowymiarowy brąz ze srebrnym połyskiem. Wygląda jak mój naturalny tylko pogłębiony. Nie ma żadnych dziwnych refleksów, czerwieni czy fioletów. Nie niszczy włosów a z każdym kolejnym farbowaniem kolor zostaje na dłużej. :)

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[992519].usefull || 0 }}% pomocna.

farba szybko się zmywa

kolor-132 CZERWONE WINO
farba bardzo ładnie łapie ale na krótko po tygodniu zeszła
mi do bardzo jasnej miedzi
czyli:
+ aplikacja, zapach , cena
- za trwałość, trochę szczypała

Używam tego produktu od: raz
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[987442].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie do radykalnych zmian!

Sądzę że opinie tej farby zależą od efektu jakiego oczekujemy. Osoby, które chcą radykalnych zmian koloru np z blondu na brąz itd. raczej powinny sięgnąć po farbę z amoniakiem. Ta farba jest raczej dla dziewczyn chcących odświeżyć, pogłębić obecny kolor włosów.

Po farbę naturia perfect color sięgnęłam w związku z tym że jestem w ciąży i używam farb bez amoniaku oraz dlatego że nie było nigdzie Naturii Organic (ciężko dostępna:/). Widziałam niezbyt dobre opinie na jej temat na KWC jednak postanowiłam zaryzykować (btw Loreal bez amoniaku ma podobne recenzje a kwoty nie do porównania :P )

Moim zdaniem farba ma wiele plusów:
- skład
- kolor zimny brąz który wybrałam nie wychodzi czarny na brązowych włosach - podejrzewam że tak będzie też z ciemniejszymi odcieniami, wiec jeśli obawiacie się że wyjdą zbyt ciemne *** nie ma się czego obawiać :) to jest wg mnie OGROMNY PLUS!
- zapach - nie drażni (chociaż przy wyciskaniu z tuby zapach był jak jajko śmierdzący ... później już było znacznie lepiej)
- nie spływa z włosów, dobrze się rozprowadza i dociera do głębszych partii włosów (moich gęstych)
- bardzo wydajny...na całe włosy kupiłam 2 opakowania i jeszcze duużo zostało ... bardzo mnie to zaskoczyło bo mam bardzo gęste włosy i długie do łopatek
- kondycja włosów zmyciu farby - włosy błyszczące, miękkie, lejące się z połyskiem (mimo braku odżywek które w innych farbach tak naprawdę zakrywają niszczący wpływ samej farby na włosy)
- kolor wychodzi jednolity i wg mnie taki jak na opakowaniu
- wielotonowy, naturalny efekt a nie kolorystyczna maska na głowie!
- nie obciąża włosów, nie szczypie w głowę
- czas farbowania dość krótki
- dostępność - prawie w każdej drogerii
- cena

Minusy:
- nie zlikwidował zupełnie kasztanowej poświaty z wcześniejszego farbowania, ale po prostu ta farba nie jest po to żeby wyszedł "betonowy" kolor
- brak odżywki i aplikatora - ale za tę cenę można wybaczyć :) pędzelkiem nakłada się wyśmienicie

Nie wiem jeszcze jak z trwałością, ale podejrzewam że nie będzie to jakaś bardzo trwała koloryzacja.

Używam tego produktu od: raz
Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[985702].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza farba bez amoniaku!

Będąc w ciąży farbowałam się na ciemne brązy i czerń. Przetestowałam wszystkie konkurencyjne farby z wyższej półki, które deklarują ze są bez amoniaku. Tamte farby spływały po kilku myciach, TA była trwała jak farba z amoniakiem.

Plusy: CENA, trwałość, nie śmierdzi, łatwość nakładania.
Minusy: wąska paleta kolorów.

Używam tego produktu od: Ponad rok
Ilość zużytych opakowań: Do tej pory ok. 5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[985620].usefull || 0 }}% pomocna.

Naprawdę bardzo dobra

Kupiłam przez przypadek, gdy robiłam większe zakupy w sklepie internetowym. Nie ukrywam, że głównym powodem była cena, coś około 5 zł. Pomyślałam, a co tam, spróbuję. Wzięłam od razu dwa opakowania. Padło na kolor herbaciany brąz. Mam kolor włosów ciemny blond, ale stale farbuję na rózne odcienie brązu, postanowiłam zatem wypróbować ten kolor. Z całej gamy podobał mi się najbardziej.

Farba bardzo dobrze pokryła zarówno odrost, jak i resztę włosów na długości. Kolor jest jednolity, dokładnie taki jak na opakowaniu. Wlosy pieknie lśnią. Nie podrażnia skróry głowy, bardzo dobrze się spłukuje, nie niszczy włosów. Kolor wyszedł tak ładny, że drugie opakowanie zwinęła mi mama, która również jest zachwycona kolorem. Obie zgodnie uznałyśmy, że w końcu trafiłyśmy na odpowiednią dla nas farbę. Właśnie zamówiłyśmy kolejne cztery opakowania :D

Jak dotąd jest to jedna z lepszych farb jakie do tej pory stosowałam, a fajbuję włosy od 10 lat ;) Nie wiem jak inne kolory, ale ja swój zdecydowanie polecam :)

Używam tego produktu od: jedno farbowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[984164].usefull || 0 }}% pomocna.

Łot da fak?!

Łot da fak ja się pytam? Skuszona tym, że farby właśnie weszły do biedronki, wrzuciłam jedną do koszyka i wczoraj trzasnęłam sobie to cudo na łeb skuszona kolorem włosów Pani na opakowaniu (naturalny blond - nie, nie, nie drogie dzieci, niegdy przenigdy nie sugerujemy się kolorem niewiasty na pudełku;)). Farbę kładłam na sprany średni blond z mysi odrostem. Guess what? Farba nie zrobiła absolutnie nic. To jeszcze pół biedy, ale NIE RUSZYŁA nawet odrostu. Wot jakbym nałożyła na łeb kisiel i zmyła (taką ma konsystencję). Chwalmy Pana, że kosztowało to to niecałe 7 zł, ale mogłam je lepiej spożytkować.

Używam tego produktu od: 1 raz
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[982354].usefull || 0 }}% pomocna.