Sephora, Crayon Contour Yeux 12h (Wodoodporna kredka do powiek)

Sephora, Crayon Contour Yeux 12h (Wodoodporna kredka do powiek)

Pojemność 1,14 ml

Szeroka gama kolorystyczna: 35 odcieni, 3 efekty (matowy, perłowy i brokatowy), a także wodoodporny Nie sposób pominąć nowej kredki, która rozszerza horyzonty.
Wodoodporna kredka podkreśla kontur oczu intensywnym, długotrwałym kolorem, jest odporna na działanie wody, gorąca i wilgoci.
Miękka, mocno napigmentowana kredka umożliwia narysowanie jednym ruchem intensywnej linii.

Dla tych kolorów jestem w stanie przecierpieć defekty jakościowe.

Uwielbiam serię tych kredek ze względu na naprawdę bogatą gamę kolorystyczną.

+ kolorki: jestem fanką zielonej i niebieskiej, kolory są intensywne i doskonale podkreślają moja urodę
+ struktura: kredka jest miękka i łatwo się ostrzy
+aplikacja: marzenie, rach ciach i mam trendy spojrzenie

- wodoodporna? żart. Ale utrzymuje się na powiekach o wiele dłużej niż standardowe kredki.
- niestety odbija się na powiekach przy grubszych kreskach
- wydajność: albo mi się wydaje, albo kredka ze względu na swoją naprawdę wspaniałą miękkość znika szybciej niż inne
- cena: niestety zbyt wygórowana, ale od czego są promocje i życzenia prezentowe.

Do pierwszego temperowania

Dałam za nią całą złotówke(promocja 3 produkt za 1zł) więc ubolewać nie będę .

Jednakże jest do kitu .

Na samym początku byłam zadowolona wręcz bardzo.
Miękka , dobrze się rozprowadzała , kreski za jednym maźnięciem , chude , grube jak kto chce. Kolor czarny ja przystało i ani rusz jej przez dzień cały .

Po zatęperowaniu jakby mi ktoś kredkę podmienił , trwałość jej znikła , woododporna ? palcem ją ścieram, zaczeła się odbijać na powiece górnej czego wcześniej nie było i oczywiśnie nie ma mowy o całodziennym przetrwaniu .

W miarę wydajna , choć temperuje często aby rysik był ostry .

Za złotwkę ? może być ;) Jednak, prawdę mówiąć, nie powala na kolana ,za cene reguralną można mieć o 3 nieba lepszą kredkę . Jedyną jej ogromną zaletą jest miękkość rysika , cudo dla oka .... tego odmówić jej nie można.

Używam tego produktu od: 2 mc

Super kredka

Szukałam w drogeriach kredki, która rozjaśnia spojrzenie. Próbowałam już białej wczesniej, ale efekt mi sie nie podobał. I wtedy kupiłam tą kredkę, odcień 07-Girl talk

Kolor - po prostu idealny, cielisty, perłowy
Efekt - taki chciałam uzyskać
Na prawdę jest wodoodporny
Wydaje mi się, że trzyma się dłużej niż 12h. Po prostu pomalowałam się rano i specjalnie nie zmyłam na noc. Następnego dnia , czyli po 24h kreska nadal była
Kredka jest bardzo miękka, co sobie bardzo cenię
Przyjemnie się nią pracuje, wystarczy jedno pociągnięcie
Łatwo dostępna
Duży wybór odcieni
Wydajna, używam jej niemal codziennie, przez miesiąc i jeszcze jej nie temperowałam

Trzeba ją temperować. Osobiście wolę kredki automatyczne, są mniej problemowe, ale nie wpływa to na jej jakość

Myślę, że przy najbliższej wizycie w Sephorze skuszę się na jakiś inny odcień.

Ogólnie POLECAM :) kredka trwała i łatwa w użyciu :)

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno w użytku