Lush, Happy Happy Joy Joy Conditioning Hair Perfume (Odżywka do włosów)

Lush, Happy Happy Joy Joy Conditioning Hair Perfume (Odżywka do włosów)

Wegańska odżywka do włosów spełniająca także funkcję perfum do włosów. Pachnąca różą oraz pomarańczą. Pielęgnuje włosy między innymi za pomocą olejku jojoba.

Skład: Rose Water, Orange Blossom Water, Almond Milk, Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol & Sodium Lauryl Sulfate, Organic Jojoba Oil, Perfume, Cetrimonium Bromide, Cetearyl Alcohol, Neroli Oil, Grapefruit Oil, Orange Flower Absolute, Rosewood Oil, Rose Oil, Glycerine, Tincture of Benzoin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Lilial, *Limonene, *Linalool, *Citronellol.

Cena: ok. 130zł / 250ml
/m/

Fajna

Bardzo fajna odżywka firmy LUSH. Pachnie nieziemsko i zapach długo utrzymuje się na włosach. Właściwości pielęgnacyjne są ok, ale jak ją używałam to miałam włosy raczej zdrowe, nie wiem jak by się sprawdziła na bardziej zniszczonych włosach.
\\n
\\nZaznaczyłam, że nie wiem czy kupię ponownie ponieważ jest PIEKIELNIE droga ;/