Tołpa, Kuracja Borowinowa, Emulsja kąpielowa relaksująca

Tołpa, Kuracja Borowinowa, Emulsja kąpielowa relaksująca

Kąpiel z dodatkiem emulsji relaksuje cały organizm, szczególnie przy przemęczeniu, stresie lub wysiłku fizycznym. Łagodzi naprężenia mięśniowe, a skórze przywraca elastyczność i gładkość. Emulsja Kąpielowa Relaksująca jest wspaniałym preparatem pielęgnującym skórę. Nawilża ją, nadaje wyjątkową gładkość oraz przywraca elastyczność. Zapewnia niepowtarzalne uczucie `aksamitnej skóry`. Ciepło kąpieli wzmaga wchłanianie bezcennych składników borowiny - kwasów humusowych i soli mineralnych oraz ziół (melisy, szałwi, kory dębu, ziaren owsa). Świerkowy olejek eteryczny podnosi efekt kojący kąpieli.

Emulsję Kąpielową Relaksującą poleca się przy przemęczeniu, stresie, przeciążeniu organizmu. Dodatek melisy odpręża, relaksuje i koi.

Skład: wyciąg borowinowy, melisa, ziarna owsa, kora dębu i olejek świerkowy.

Domowa kąpiel: podczas nalewania wanny wodą wlać 50 ml emulsji. Brunatna emulsja łatwo rozprowadza się w wodzie nie brudząc ciała i wanny. Kąpiel powinna trwać 15-20 min, temperatura wody zależnie od potrzeb 32-40 stopni Celsjusza. Emulsja nie pozostawia osadów na wannie. Można kąpać się codziennie.

Skład: Aqua, Peat Extract, Glycerin, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Quercus Robur Bark Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Abies Alba Leaf Oil, Cellulose Gum, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol.

Cena: 10zł / 180ml; 22zł / 500ml

bdb

Kupilam ostatnio w rosmanie za 20zl i nie zlaluje.
Kapiel wspaniale relaksuje,fajny zapach.
Zawsze stosuje przy bólach mięsniowych.
Jest dosc wydajna tylko ze ja daje dosyc sporo takze wystarczyla mi na 5 razy.
Polecam,efekt taki jak w spa,super odpreza!

Używam tego produktu od: 1 miesiaca

Świetna jakość w dobrej cenie.

Kupiłam czwarte opakowanie gdyż poczynając od pierwszego tak się przyssałam, że kolejne skończyło się w mgnieniu oka ;-).
Do rzeczy: nadaje się nie tylko do kąpieli całego ciała ale także do moczenia zmęczonych całodziennym chodzeniem stóp. Działa wspaniale na opuchnięcia, daje uczucie czystości, relaksuje i jest rewelacyjnym domowym zabiegiem spa.
Podoba mi się skład i to co robi z moją skórą.

Szczerze polecam!

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 4-tego ( 500 ml)

Przyjemna.

Kupuję celem uzupełnienia kuracji antycellulitowej;)
Wprawdzie producent poleca specjalną kąpiel odtoksyczniającą z serii (miałam jedną butelkę),ale powyższa kąpiel jest równie dobra i znacznie tańsza.
Nie oszukujmy się - żadna nie podziała antycellulitowo. Ale fajnie jest mi poleżeć w niej czasem - może nawet nie wzmacnia działania balsamów i serum,ale przyjemnie pachnie,ma naturalny skład (mało piany,osad na wannie to efekty,z którymi trzeba się liczyć)i dobrze mi robi na samopoczucie. Dla lubiących rytuały typu spa:)

Używam tego produktu od:pół roku prawie
Ilość zużytych opakowań:trzecie zużywam.

Bordowe usta H&M

mój nowy No_1 :)

Nareszcie znalazłam pocieszenie po nieodżałowanych dotychczas olejkach kąpielowych Inter Fragrance'u :)
Płyn jest bardzo łagodny, pieni się słabo (dla mnie to zaleta) i nie wysusza skóry. Efekt aromaterapeutyczny jest niesamowity; krótszy czas kąpieli w wyższej temperaturze ma natychmiastowe działanie odprężające, działa po prostu jak tabletka nasenna :) Nieco dłuższa i chłodniejsza kąpiel relaksuje i szybko przywraca siły. Emulsja jest wydajna, opakowanie wystarcza na co najmniej 10 kąpieli. Zostawia osad na wannie, ale to dlatego że ma dobry stosunek "naturalnej treści" do detergentów, można wybaczyć :) Dla mnie rewelacja.