DelaWell, Gold Rich Cream (Złoty krem z naturalnymi ekstraktami do dłoni i stóp)

Złoty krem działa nawilżająco i odżywczo. Polecany do codziennej pielęgnacji domowej. Stosowany w celu poprawienia stopnia nawilżenia i odnowy płaszcza hydro lipidowego. Codzienna pielęgnacja kremem redukuje uszkodzenia spowodowane np. promieniowaniem UV, niską temperaturą, detergentami, działając łagodząco, wygładzająco oraz lekko wybielająco. Witamina C zawarta w kremie jest promotorem syntezy kolagenu. Zwiększa gęstość skóry, działając w ten sposób odmładzająco.
Len – wygładza i zatrzymuje wilgoć w skórze.
Miód – pobudza metabolizm skóry, poprawia jej ukrwienie. Odżywia, wygładza i uelastycznia ją, łagodzi podrażnienia, posiada właściwości bakteriobójcze.
Cytryna – stymuluje syntezę kolagenu, zwalczając symptomy jej powierzchniowego starzenia, wygładza. Posiada właściwości wybielające.
Mocznik – nawilża, pomaga zatrzymać wodę w skórze. Powoduje, że skóra jest gładka i jędrna. Sprzyja szybszemu gojeniu ran i podrażnień.
Olej annato – działa łagodząco i ściągająco.
Masło kakaowe – natłuszcza i uelastycznia skórę. Wygładza, nawilża, zapobiega utracie wody. Łagodzi podrażnienia. Poprawia koloryt skóry.
Cytrynian Trójetylu – hamuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za przykry zapach potu.
Gliceryna roślinna- przyciąga wodę z otoczenia, zatrzymując wilgoć w warstwie rogowej naskórka. Wyraźnie nawilża, poprawia elastyczność i miękkość skóry.
Alantoina – łagodzi podrażnienia, nawilża, wygładza i regeneruje skórę. Działa ochronnie, nadaje skórze miękkości, przyspiesza proces gojenia.
D - Pantenol – działa aktywizująco na podziały komórek naskórka, przyspieszając gojenie, łagodzi podrażnienia. Działa przeciwzapalnie. Wzmacnia działanie innych środków nawilżających.
Lecytyna - normalizuje procesy metaboliczne komórek naskórka, pobudza jego regenerację i nawilża. Ułatwia wchłanianie pozostałych substancji aktywnych zawartych w preparacie.
Witamina E - , zapobiega wolnym rodnikom i starzeniu skóry.
Witamina C - chroni skórę przed działaniem wolnych rodników. Bierze udział w syntezie i ochronie kolagenu – białka niezbędnego do zachowania elastyczność i sprężystość skóry.

Struktura
bogate
krem
50 - 100ml
z pompką
zapachowa

Przyjemny i bardzo wydajny.

Kosmetyk ma postać kremowo-żółtawej emulsji. Mimo to, że nie jest bardzo treściwy całkiem dobrze radzi sobie z odżywieniem skóry dłoni. Fajnie nawilża, przyjemnie odżywia. I faktycznie ma się wrażenie, że robi to na dłużej. Nie tylko doraźnie. Do tego szybko się wchłania, choć pozostawia po sobie delikatny film. Zawiera między innymi olejki z kiełków pszenicy i lnu, mocznik i miód i to pewnie za ich pomocą ma takie fajne działanie. Zawiera witaminę C, która ma wpływać rozjaśniająco, ale to mi trudno stwierdzić, bo na dłoniach przebarwień nie mam. Nie wiem czy produkt poradziłby sobie z mocno przesuszonymi dłońmi. Mam obawy, że nie do końca, bo w kwestii stóp szału nie robi. Do tej części ciała jest jednak ciut za słaby jak na mój gust. Pięt nie rozpieszcza i nie zmiękcza wystarczająco. Niemniej na co dzień, do dłoni, spisuje się doskonale. Skóra jest po nim aksamitnie wygładzona i przyjemnie nawilżona. Do tego kosmetyk przyjemnie, miodowo, pachnie i jest niesamowicie wydajny.

Nie radził sobie zimą ze spierzchiętymi dłońmi

Miniaturkę 50ml tego kremu dostałam kiedyś u kosmetyczki. Nie orientuję się ile kosztuje.
Zapach jest bardzo słodki, wręcz duszący. Zupełnie mi się nie podoba.
Działanie: krem być może poradziłby sobie w warunkach temperatur plusowych, jednak zimą niestety nie poradził sobie z moimi dłońmi. Ponadto zostawał warstwę na dłoniach, nie wchłaniał się do zera. Używałam go tylko do dłoni, do stóp nie.
W składzie znajdziemy wiele naturalnych składników, to na plus.

Podsumowując: krem jest przeciętny, jakich wiele. Nie polecam.

Używam tego produktu od: bardzo długo
Ilość zużytych opakowań: jedno 50ml