Ultra, Antyperspirant w kremie

Ultra, Antyperspirant w kremie

Delikatna receptura nowej Rexony w kremie, idealnie się wchłania i nie pozostawia białych zabrudzeń. To tyle od producenta.
Moja opinia: Co do konsystencji nie mam żadnych zastrzeżeń. Faktycznie idealnie się wchłania. Jednak w moim przypadku działa jedynie kilka godzin. Nieskuteczny. Poza tym fatalne nieszczelne opakowanie. Prawie po każdym kliknięciu na dole opakowania sączy się kleista tłusta substancja.
Dostępny w wersjach: Cotton Dry, Oxygen, Active, Silk Dry. Aloe Vera.

Cena: ok. 12 zł / 50 ml

skuteczny antyperpirant ma

posiadam rexone ultra dry 48h, nie wiem czy kupie ten antyperspirant ponownie ale raczej nie gdyz bede szukala lepszego ;) podsumowanie:
plusy:
-pachnie poprostu jak zwykly dezodorant, zapach nie jest drazniacy, nie gryzie sie z zapachem perfum
- kremowa konsystencja, taka jaka lubie najbardziej
-mozna od razy zalozyc ubrania bo nie jest wodnisty
- dobrze chroni przed poceniem na codzien (ale do sportow jest czesto niewystarczajacy)
-stosunkowo wydajny
-ma male opakowanie ktore pasuje do torebki
-cena niska

minusy:
- przy wiekszym stresie albo wysilku okazuje sie srednio wystarczajacy
- brudzi ubrania na bialo albo zolto
-robia sie grudki i walki, co dla mnie w ciagu lata jest bardzo duzym minusem

Używam tego produktu od: miesiaca

jeden z lepszych

Ogólnie antyperspiranty Rexona według mnie są dosyć skutczne, jednak każdy z nich ma jeden zasadniczy minus, mianowicie strasznie brudzi ubrania. Co więcej, białe plamy często się z tych ubrań sprać nie chcą.

Rexona w kremie to jedyny antyperspirant tej firmy, który nie zostawiał ŻADNYCH plam na skórze, nie brudził ubrań, więc na tle innych jest to duży plus.

Poza tym jest naprawdę skuteczny, co prawda nie idealnie w 100%, ale zadowalająco :). Krem dosyć szybko i dobrze się wchłania, nie pozostawia śladu.

Jedynym minusem, jaki zauważyłam, jest fakt, że bardzo szybko się kończy.

Jeśli chodzi o działanie, POLECAM :D

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

Jak dla mnie jest skuteczna :)

Ja odnosnie aloe vera... :)

Jest niedroga
Ładnie pachnie
Jak dla mnie jest skuteczna
Wydajna

Jedynym minusem jest to, ze jesli nie poczekamy az sie wchlonie moze pobrudzic ubranie...

Osobiscie bardzo ja lubie i uwazam, ze jest godna polecenia dlatego z czystym sumieniem przyznaje 4 gwiazki :)Używam tego produktu od: 2,5 miesieca

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

strasznie brudzi

To był chyba jeden z pierwszych, o ile nie pierwszy antyperspirant w kremie na naszym rynku. A już na pewno "mój" pierwszy tego typu. Pamiętam, że skuszona reklamą kupiłam go, jak tylko się pokazał. I jak tylko się na nim poznałam, byłam zmuszona kupić kolejny antyperspirant - wówczas ulubiony przeze mnie Lady Speed Stick w żelu. Ta Rexona nie dość, że w ogóle nie chroniła przed poceniem, to jeszcze strasznie brudziła ubrania. Pamiętam to doskonale jako że w tych czasach była ze mnie women in black ;) Użyłam jej parę razy, a potem sobie spokojnie stała na półce i czekała niewiadomo na co... W końcu się doczekała - skończyła w koszu. Tam jej miejsce!

Używałam tego kosmetyku kilka, może kilkanaście razy ilość zużytych opakowań: niewiele z pierwszego i ostatniego

nie bardzo

Niestety nie byłam z niego zadowolona. Chronił tak średnio, zapach przyjemny (miałam wersję oxygen), wydajny, nie podrażniał. To tyle jeśli chodzi o plusy. Do wad zaliczam to, że nie wchłaniał się zbyt szybko, pozostawiał koszmarne ślady na ubraniu, wydobywała się z niego jakaś nieprzyjemna maź w okolicach tego przycisku, co było bardzo nieestetyczne. Teraz już przynajmniej wiem, że to był mój pierwszy i ostatni antyperspirant w kremie. Rexona nie przekonała mnie do tego typy produktów, wolę tradycyjne kulkowce.

sredniak

Nic nadzwyczajnego, antyperspirant jak antyperspirant, dobrze chroni ale niestety pozostawia slady na ubraniach, uwazam ze duzo lepsze sa kulkowce ppo uzywaniu wszelkiego rodzaju antyperspiarantow

może być

używałam go przez dłuższy czas, zanim odkryłam antidral.byłam mu wierna, więc chyba spisywał się dobrze.jak na zwykły antyperspirant jakość zadowalająca, wiadomo że antidralowi do pięt nie dorasta, ale to zupełnie inna bajka.nie podrażnia skóry, nie wysusza nadmiernie.ochrona przeciw poceniu znośna, z wyłączeniem bardzo upalnych dni.brudzi na biało, ale też umiarkowanie.

średni

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2
Zapach ładny, efekt nawet nie najgorszy.Niestety moja zmorą są białe plamy po tym antyperspirancie, zwłaszcza, że mam dużo czarnych bluzek.