Avon, Planet Spa, Mediterranean Olive Oil, Whipped Body Cream (Śródziemnomorski krem do ciała z oliwką)

Bogaty, przyjemny w użyciu krem do pielęgnacji ciała. Zawiera mikrogranulki z oliwą z oliwek, które pękają przy wcieraniu, uwalniając swoją zawartość. Wmasowywany po każdej kąpieli sprawi, że znakomicie nawilżona skóra będzie idealnie gładka i miękka.

Kocham go!

Wszystkie balsamy z serii Planet Spa są rewelacyjne- nie oszukujmy się!:)
Uwielbiam je i na razie nie znalazłam nic lepszego.
Plusy:
+ wspaniała konsytencja
+ piekny zapach
+ wydajny
+ skóra nawilżona przez wiele, wiele godzin
+ cena

Minus:
- jak to Anon, zawiera parabeny, alergeny itp.

Generalnie masło na plus:)

Ilość zużytych opakowań: 20 dużych

Rewelacyjny!

Uwielbiam to masło! Ma niesamowity zapach, który naprawdę utrzymuje się na skórze bardzo długo. Kosmetyk nie jest tani, ale od czasu do czasu można go kupić w promocji. Absolutnie uwielbiam jego konsystencję, jest maksymalnie zbita, więc produkt jest wydajny, wystarcza na bardzo długo. Wsmarowuje się go super przyjemnie, malutka ilość wystarcza do dogłębnego nawilżenia ciała. Gorzej, że bardzo długo się wchłania - tego nie lubię. Na ciele wydaje się być trochę klejący, dlatego nie nadaje się do stosowania w lecie.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Kiedyś był doskonały.

Używałam tego kremu kilka lat temu. Wtedy był to mój nr 1 wśród nawilżających balsamów do ciała. Niestety po kilku latach chciałam do niego wrócić, ale mnie rozczarował.

Plusy:
- zapach: piękny, długo utrzymuje się na skórze
- nawilżenie: bardzo dobrze nawilża, skóra jest po nim mięciutka i delikatna
- cena: można go kupić w promocji w bardzo atrakcyjnej cenie kilkunastu złotych
- opakowanie ciekawe pudełko, które można wykorzystać do innych celów.

Minusy:
- Konsystencja: jest ok, ale mikrogranulki to wielka porażka!!! Kiedyś bez najmniejszego problemu można było je wmasować. W kremie który kupiłam niedawno niestety już tak fajnie nie jest. Nie chcą się rozpuścić i pozostawiają na ciele coś w rodzaju piasku, co jest strasznie nieprzyjemne i niestety dyskwalifikuje go całkowicie!

Używam tego produktu od: kilka lat wcześniej /ostatni miesiąc temu/
Ilość zużytych opakowań: ok 6

Avon Mark - relacja

Dobry

Zachwycona opiniami kupiłam na promocji. Dobrze nawilża, pięknie pachnie. Po kąpieli super krem. Ale... te zielone drobinki.. miałam problem żeby je dobrze wetrzeć w ciało, czasem były uparte i zostawały widoczne na skórze. I za to odejmuję pół gwiazdki.
Niemniej, jestem zadowolona z produktu ale nadal będę testować inne kremy i masła z serii Planet Spa.

REWELACJA!

Doskonały produkt, zużyłam już 4 opakowania :)
+ wspaniale nawilża, koi podrażnioną i przesuszoną skórę
+ ładnie pachnie
+ jest bardzo wydajny
+ wygodne opakowanie, dzięki któremu można zużyć produkt do końca
+ cena w promocji jest do przeżycia (ok. 18zł)
jedynym minusem który dostrzegam to te zielone drobinki, które trzeba dobrze rozsmarować, żeby móc spokojnie wyjść :)

Ilość zużytych opakowań: 4 (i na pewno kupię kolejne :) )

Bardzo dobrzze nawilża :)

Raczej nie mam problemów z suchą skórą - ale niestety, bardzo przesuszają mi się dłonie.
Żadne inne kremy do rąk nie dają sobie tak dobrze rady z suchą skórą dłoni jak ten krem.
Jest treściwy, gęsty, łatwo się wchłania i nawilża.
Ładnie pachnie i te fajne granulki, które się rozpuszczają w czasie nakładania kremu :)
Jedynym minusem jest cena katalogowa - zamiawiam na allego kilka sztuk i wtedy się bardziej opłaca.

Dla mnie wspaniały

Krem ma idealną konsystencję i daje efekt nawilżenia. Zapach jest bardzo ładny. Czasem na skórze zastają fragmenty granulek ale mnie to akurat nie przeszkadza. Opakowanie zgrabne. Jedyną wada jest cena.

Ilość zużytych opakowań: więcej niż 10

bardzo dobry, ale..

kupiłam go, bo potrzebowałam kremu ktory nawilży moją skórę po depilacji woskiem.

zalety:
+bardzo dobrze nawilża
+gęsty
+bardzo dobrze koi (o co mi głównie chodziło po depilacji)
+skóra staje się miękka i deliktna

wady:
-zpach.. okropny jak dla mnie
- drobinki (kuleczki), ktore ma w sobie wchodza pod paznokcie i ciężko je rozsmarować na ciele za co odejmuję gwiazdkę.

Używam tego produktu od: 2 lata

jeden z ulubionych produktów avonu

Z kremem zetknęłam się po raz pierwszy kilka lat temu i od tamtego czasu zamwiam co jakiś czas.

Plusy:
- piękny, świeży zapach, utrzymujący się długo,
- odpowiednia konsystencja, ani za rzadka, ani za gęsta,
- uczucie ukojenia i odświeżenia po rozsmarowaniu kremu,
- wnika dość szybko w skórę, ale pozostawia na niej przyjemną, nie klejącą się warstwę,
- nawilża nawet suchą skórę, zmiękcza,
- wygodne opakowanie, można bez trudności wykorzystać kosmetyk do końca.

Minusy:
- niska wydajność, trzeba go sporo, żeby wysmarować całe ciało,
- dostępność,
- cena w stosunku do wydajności nawet w promocji trochę za wysoka.

Mimo drobnych minusów jest to ciekawy i dobry produkt i na pewno dalej będę go zamawiać, jak będzie w promocji.

Używam tego produktu od: kilku lat

Pękające ziarenka :D

Trochę mi się znudził ale na bank do niego wrócę.
Produkt jest bardzo wydajny - opakowanie wystarczyło na około 2 miesiące. Uwielbiam ten zapach - świeży, las, łąka, świeżo skoszona trawa... Zielony,gęsty balsam z "zawieszonymi" zielonymi drobinkami. Te drobinki to w zasadzie takie kapsułki, które rozpuszczają się w trakcie aplikacji.

Plusy:
- głęboko nawilża
- wydajny
- rozpuszczające się drobinki
- zapach
- szybko się wchłania
-pomimo iż jest gęsty nie jest cięzki

Minusy:
Brak

Ilość zużytych opakowań: około 7

Denerwują mnie te ziarenka

Krem skusił mnie tym, że ma oliwkowy zapach. Konsystencja nie do końca mi odpowiadała, ponieważ przeszkadzały mi ziarenka, które bardzo ciężko wetrzeć w skórę. Nie chciały się w ogóle rozpuszczać. Poza tym, krem dobrze nawilża i pielęgnuje ciało. Szybko się wchłania i nie brudzi ubrań.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

świetny

Kolejny produkt, do którego regularnie wracam.
Nie jest moim głównym nawilżaczem, ale bardzo go lubię. Przepięknie pachnie oliwkami, jest bardzo przyjemny w użyciu i całkiem skuteczny. Uwielbiam smarować się nim po basenie. Cena i wydajność jak najbardziej ok, zwłaszcza, że często jest w promocji.

Używam tego produktu od: lat