Pomadka ochronna

Pomadka ochronna

Rewelacyjna pomadka. Usteczka już po pierwszej warstwie są nawilżone, natłuszczone i błyszczą się jak po błyszczyku. Pod sztucznym światłem można nawet zauważyć niewielką ilość migoczących malusich drobinek. Miły owocowy zapach (ja mam truskawkę). Niestety trudno ją dostać.

Cena: 2 zł

A ja lubię

Kto nie pamięta tych tanich pomadek z kiosku? :)
Używałam ich od wielu lat, nadal czasem kupuję, obecnie mam pomadkę tej firmy o zapachu malinowym i brzoskwiniowym. Jest to wazelina w sztyfcie.
Bardzo tania, dostępna w kioskach, małych drogeriach, sklepach typu "wszystko po 2 złote"
Niby zbędny gadżet w tandetnym opakowaniu, które lubi pękać, ale z drugiej strony często się przydawała, więc lubię ja zabierać ze sobą do torebki, kosmetyczki, przyda się nad morzem, przyda się też zimą by trochę zabezpieczyć usta przed mrozem. Jest bezbarwna, ale lekko nabłyszcza, jak to wazelina. Kiedyś uratowała mój wysuszony nos, gdy miałam katar i schodziły mi skórki, delikatnie nałożyłam na palec, posmarowałam skórę, bo nic innego przy sobie nie miałam. Pomogło.
Nie lubię nosić przy sobie kremów, nie zawsze mam tez ochotę na błyszczyk na ustach. Wtedy ta wazelina w sztyfcie jest niezastąpiona :-)
Plusy:
-cena
-dostępność
-natłuszcza
-różnorodność zapachów
Minusy:
-opakowanie, które lubi pękać

Używam tego produktu od: Wielu lat
Ilość zużytych opakowań: Kilkadziesiąt

Nieszkodliwa

No fakt, opakowanko tandetne, połysk troche tłustawy a sama pomadka trochę się jakby topi...
Ale...cena - 1.80 PLN, ładnie nabłyszcza usta i dość dobrze chroni, zapach mimo że bardzo syntetyczny to nienajbrzydszy...No jak tu dać 2*:)

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:1 zaczynam

okropna

Kupiłam ją przez przypadek, ponieważ pomyliłam opakowanie z inna i jakże załuje nawet tych 3zł. Już w czasie pierwszego użycia pomadka złamała się na pół. Sztuczny zapach (miałam pomarańczowy), nie wspominajać już o smaku, a w użyciu jest po prostu taka jak zwykła wazelina. Nie widze, żadnych plusów, nawet niska cena nic nie rekompensuje.

Eris film 2

świnstwo

okropny !!! jak można sprzedawać coś takiego-chodzi tu o ten okropny zapach - niby guma do żucia dla mnie prędzej ścierka do podłogi albo gorzej(miałam wersję różową) koleżanka miała białą która pachniała lepiej ale ja oceniam to co kupiłam-żąl mi nawet tych 3 złotych na takie coś