Pure Calmille, Gel Nettoyant (Żel do mycia twarzy)

Pure Calmille, Gel Nettoyant (Żel do mycia twarzy)

Zel wzbogacony o wyciąg z rumianku. Oczyszcza skórę, eliminując zanieczyszczenia i ślady makijażu. Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Do codziennego stosowania. Testowany pod kontrolą oftamologiczną.

w butelce
żel
>100ml

Kojący

Kupiłam go na promocji w Yves Rocher przed latem w tamtym roku. Leżał i czekał na swoją kolej, aż do sierpnia, kiedy to wyjechałam na wakacje. Spiekłam się niemiłosiernie na raczka, w tym także na twarzy. W okresie wyjazdów letnich rzadko kiedy się maluję, bo uważam to za niewygodne. Bałam się go nałożyć, gdyż takie produkty zazwyczaj potęgowały mój ból. Ale się pozytywnie zaskoczyłam. Wyciąg z rumianku łagodził poparzenie, a używanie żelu było czystą przyjemnością. Myłam buzię dosłownie po pięć, sześć razy dziennie i smarowałam kremem z panthenolem. Pozbył się poparzenia w dwa dni, skóra nie zeszła. Żel lekko się pieni, jest gęsty i baaaardzo wydajny. Przy takim stosowaniu starczył mi na ponad miesiąc. Ma delikatny zapach, zostawia uczucie odświeżenia i nie wysusza skóry. Nie podrażnia, przynajmniej mojej mieszanej ceny z tendencją do wysuszeń. Produkt opłaca się kupić na promocji, chociaż w cenie regularnej też warto go kupić. Z czystym sumieniem mogę go polecić.

fajny

Bardzo ładnie pachnie, dobrze się pieni i rewelacyjnie zmywa makijaż! Kształt opakowania jest uroczy a sam produkt bardzo wydajny. Mam cerę mieszaną, nie wysusza, nie zostawia skóry ściągniętej. Jest dość gęsty, więc nie spływa z twarzy czy rąk podczas aplikacji.

Mój numer 2

Yves Rocher Żel do mycia twarzy zakupiłam go ostatnio gdy byłam w yves rocher ) zakupiony za około 14,90 .Jak na razie widzę w nim same plusy jest wydajny,intensywnie pachnie rumiankiem,cena jest przystępna,jak na 200ml ,oczyszcza skórę już za pierwszym razem i szybko zmywa makijaż Ma dość gęstą konsystencje ;d

depilacja brwi

dobry zel

Żel spelnia swoje zadania. Dobrze myje, zmywa nawet makijaż. Zapach ładny i przyjemny. Nie wysusza i nie podraznia. Wystarczy na dlugo, mimo codziennego używania nie widać ze schodzi zbyt szybko.

ulubieniec

Nie byłam przekonana do tego produktu, jak na Yves Rocher opakowanie było przeciętne, nie było o nim głośno. Potrzebowałam żelu do mycia twarzy na szybko i w przystępnej cenie, więc spróbowałam. Super konsystencja, nie ma problemu z wydobyciem go z podłużnej butelki, przyjemny zapach, bardzo delikatny, nie wysusza i nie zostawia uczucia ściągnięcia na twarzy. Po zmyciu makijażu płynem micelarnym idealnie sobie radzi z usunięciem resztek brudu z buzi. Ciągle szukałam odpowiedniego żelu, wcześniej zachwycałam się liśćmi manuka od ziaji, ale pure calmille wygrywa ten pojedynek.

Bardzo go lubię

Używam go po usunięciu makijażu olejkiem, jako drugi etap oczyszczania skóry twarzy. I jak dla mnie jest cudowny :) Bardzo delikatny, aksamitny, skóra po nim jest mięciutka i ukojona. Jedyny minus to nadwydajność- muszę brać małą ilość produktu na jeden raz, inaczej długo go zmywam i moczę włosy dookoła twarzy., co rano jest denerwujące.
W każdym razie nie spodziewałam się czegoś tak dobrego za tak nieduże pieniądze :)

Genialny i ulubiony od lat!

Kocham ten żel. Mega wydajny, bardzo dobrze zmywa makijaż, konsystencja nie jest wodnista więc dobrze "trzyma się" twarzy i rąk podczas mycia, ultra delikatny, o subtelnym zapachu. Nie uczula!
Kupuję go w ofercie - 40% więc kosztuje poniżej 13 zł - po dowolnym zakupie w sklepie firmowym można poprosić o kartę, wtedy do domu co miesiąc przychodzi kupon z rabatami i info o atrakcyjnych gratisach :) Preparat jest wart tego, żeby go kupić nawet za 100% ceny.

Godny polecenia

Żel dostałam w prezencie od mamy chłopaka, wielkiej fanki i miłośniczki YR, a ze względu na to, że moja cera jest wrażliwa, miejscami sucha, skłonna do zaczerwienień i podrażnień to spojrzałam na niego łaskawym okiem, bo ma w składzie wyciąg z rumianka znanego z kojących właściwości. Muszę przyznać, że nie rozczarował mnie ani trochę. Żel dobrze oczyszcza skórę twarzy, nie podrażniając jej, nie powodując zaczerwienień ani nie pozostawiając uczucia ściągniętej skóry. Podkreślę też, że nie podrażnia oczu- w moim przypadku jest to bardzo ważne, bo noszę soczewki i mam wrażliwe oczy. Zapach żelu jest bardzo delikatny i przyjemny, nie pozostaje na skórze. Żel nie pieni się zbyt mocno, co uważam za plus, łatwo zmyć go z twarzy. Cena nie jest wysoka, a jak wiadomo w Yves Rocher ciągle są jakieś promocje, więc łatwo upolować go za naprawdę niską cenę. Po zużyciu pierwszego opakowania wróciłam do niego za jakiś czas i moje zdanie pozostało niezmienne- to naprawdę dobry żel.

Idealny

Witajcie!

Żel zakupiłam zachęcona opinią siostry chłopaka. Jako, że jestem posiadaczką cery delikatnej, skłonnej do podrażnień, mieszanej (bardziej w kierunku suchej), zdecydowałam, że wypróbuję ten delikatny żel do mycia twarzy. Uwielbiam kosmetyki Yves Rocher, więc i ten chciałam wypróbować.

Używam go od ok. 2 tygodni. Wcześniej ciężko u mnie było z wyborem idealnego kosmetyku do oczyszczania twarzy, zazwyczaj wybierałam to, co miało ładne opakowanie i obiecało cuda według etykiety.

Żel Pure Calmille jest w, powiedziałabym, skromnym opakowaniu, bez zbędnych ozdób, krzykliwych napisów i zachęcających obietnic. Uwielbiam jego przyjemny zapach, który mi osobiście kojarzy się z zieloną herbatą, jest bardzo świeży i orzeźwiający. W pielęgnacji twarzy szukam dokładnego oczyszczenia i nadania cerze blasku, co ten kosmetyk w pełni oddaje.
Co dla mnie najważniejsze, po zastosowaniu moja skóra nie jest spięta. Co prawda zawsze nakładam krem, ale nie odczuwa się nieprzyjemnego napięcia.

Cena jest adekwatna do jakości (19,99 zł za 200 ml). Zapach obłędny i skład całkiem dobry.

POLECAM!!

Może być

Dla mojej cery jest chyba zbyt delikatny. Jest to dobry żel do oczyszczania twarzy zarówno z rana, jak i zmywania resztek makijażu. Jednak nie miałam o nim uczucia całkowitego oczyszczenia twarzy. Może się sprawdzi u mniej wymagających cer.

Delikatny, skuteczny żel.

Żel jest bardzo delikatny, jednak mimo to skutecznie usuwa makijaż i codzienne zanieczyszczenia, które osadzają się na skórze. Pasuje zarówno mi (cera wrażliwa) jak i mojej mamie (cera bardzo sucha). Zapach rumiankowy bardzo trafny! Naturalny, nie za mocny. Poręczne opakowanie, ładna szata graficzna.

Całkiem dobry

Nie jest zły. Nie wysuszał skóry, bardzo dobrze oczyszczał, całkiem ładnie pachniał. Nie kupię go ponowanie, bo nie lubie konsystencji żelowej, ale nawet go lubiłam. Opakowanie ma za dużą dziurkę, trzeba uważac.