Virtual Color, Pomadka do ust

Virtual Color, Pomadka do ust

Pomadka do ust dostępna w wielu odcieniach. Zawiera witaminę A + E, filtry UVA/UVB i Tocoferol, który działa antyrodnikowo i antyutleniająco.

Cena:

Bardzo dobry produkt.

Jak dla mnie prawie pełen sukces :)
Linia Virtual Color ma piękne jesienne barwy szminek - używam ciągle w połączeniu z kredką Rival de Loop.
Ponadto bardzo fajna,miękka konsystencja,która nawilża usta pozostwiając piękny kolor.
Jedyny mankament,to trwałość..aczkolwiek i tak nie narzekam ze względu na bardzo niziutką cenę.

Używam tego produktu od: 1 roku.

Trzy i pół

Jest trochę za sucha i odrobinę za twarda. Żeby wyglądała efektownie wymaga idealnie gładkich ust. Jakiekolwiek przesuszenie lub spierzchnięcie warg powoduje, że wygląda brzydko, bo zbiera się wtedy w kazdym załamaniu skóry. Jedna warstwa wyglada bardzo ładnie i naturalnie, dwie - już tak sobie(ale to chyba kwestia odcienia). Jestem mile zaskoczona trwałością. trzyma się kilka godzin, a to jak dla mnie spory sukces. Nie wysusza mi ust, nie powoduje ich pierzchnięcia, chociaż wskazywałaby na to jej konsystencja. Smak i zapach typowy dla szminki. Ogólnie: Całkiem dobra. Szczególnie, ze kosztuje tylko 8 zł.
Cztery gwiazdki to za dużo, ale trzy to chyba za mało...