Nivea Men, Mild, Balsam po goleniu

Nivea Men, Mild, Balsam po goleniu

Łagodnie pielęgnuje i nawilża skórę po goleniu. Szybko się wchłania. Nie powoduje nadmiernego natłuszczenia się skóry. Widocznie poprawia kondycję skóry, skutecznie ją dezynfekuje i chroni przed podrażnieniami. Zapobiega stanom zapalnym spowodowanym przez golenie.

Skład: aqua, alcohol denat., glycerin, cyclomethicone, distarch phosphate, parfum, triceteareth-4 phosphate, tocopheryl acetate, bisabolol, sodium carbomer, propylene glycol, maris limus, ostrea, linalool, limonene, benzyl salicylate, hydroxyisohexyl 3-cyclohexane carboaldehyde, hydroxycitronellal, coumarin, eugenol, citral, citronellol, geraniol

Cena: ok. 23 zł / 100 ml

dobry produkt

Trochę mnie zdziwiła poprzednia recenzja...Mój mąż już od dawna używa tego właśnie balsamu i nawet nie chce słyszeć o innym... Ma dobrą konsystencję, dobrze się wchłania, przyjemnie pachnie. Kupiłam mu kiedyś wersję "białą" i bardzo mu się nie podobało, że wcale nie pachnie.

Używam tego produktu: od dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka (trudno policzyć)

niewypał

kupiłam go tacie,przyzwyczajonemu do łagodnej wersji balsamów Nivea
od razu zniechęcił go zbyt mocny zapach
produkt ten jest naprawde zbyt ubogi,by właściwie pielęgnowac skórę po goleniu

Używam tego produktu od:używany był byle tylko go zużyć, szkoda tacie bylo wyrzucać

Nie polecam

Jak na balsam jest za bardzo wodnisty. Fakt, wchłania się dobrze,ale wogóle nie łagodzi. Wręcz przeciwnie- skóra od razu była jeszcze bardziej podrażniona i nie była miękka. Ma za mocny zapach i zawiera za dużo alkoholu. Producent obiecuje regeneracje i nawilżenie, a zamiast tego mam podrażnienie.

Używam tego kosmetyku: dwukrotnie użyłem i to wystarczyło, by się zniechęcić.