Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Korzystając z najnowszych, światowych osiągnięć medycyny estetycznej opracowano wyjątkowo skuteczne serum, które wydłuża, zagęszcza i wzmacnia rzęsy oraz widocznie poprawia ich kondycję. Jego receptura zawiera bimatoprost - substancję aktywną uważaną obecnie za jeden z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost rzęs.
Kwas hialuronowy nawilża i wygładza powierzchnię rzęs, a prowitamina B5, wnikając we włókno włosków, poprawia ich strukturę i sprawia, że stają się mocniejsze, bardziej elastyczne i lśniące. Alantoina zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom.
Sposób użycia: serum nałożyć jednym pociągnięciem przy użyciu pędzelka-aplikatora na czystą i suchą skórę powiek wzdłuż linii górnych rzęs (po uprzednim demakijażu). Stosować raz dziennie na noc. Nie stosować do wnętrza oka i na dolną linię rzęs. Przed użyciem zapoznać się z ulotką.
Preparat może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe (przed aplikacją należy zdjąć szkła), po zakończonej chemioterapii, na przedłużane i zagęszczane rzęsy, na makijaż permanentny, a także po hennie brwi i rzęs.

stymulujące wzrost
w eyelinerze
żel
<10ml

KOSMOS!!!!

Nie wierzyłam, że to moze działać i ... szok! Odżywka po około 3 tygodniach znacząco wpłynęła na wygląd moich rzęs a po miesiącu miałam rzęsy dużo dłuższe, gęstsze, grubsze no i jakby ciemniejsze. A teraz do rzeczy. Pojemność produktu to 3ml, aplikator i samo opakowanie przypomina liner w pędzelku i tak też go się aplikuje- kreskę nad linia rzęs codziennie przed snem. Przynam się, że z moją systematycznością było różnie, tak bardzo różnie, że mija ponad pół roku odkąd produkt zaczęłam używać a ja nadal go mam (opakowanie powinno starczyc na 3 miesiące). Plusem zdecydowanie jest działanie produktu, brak podrażnienia oczu i powiek. Minus cóż, przy tak długim uzywaniu zauwazyłam na powiece nieestetyczną kreskę w miejscu stosowania produtu, jakby skóra lekko straciła kolor. Nie widac tego mocno ale sama świadomość, że jest zmusza mnie do odstawienia produktu na jakiś czas. Zreszta co opakownie powinno się robić przerwę. Zdecydowanie do niej powrócę!

jak dla mnie hit !

Na serum natrafiłam kiedy po nieudanym zabiegu zagęszczania rzęs metodą 3D - moje naturalne rzęsy zaczęły mi wypadać... Kuzynka poleciła mi serum long4lashes - od razu zamówiłam je i zaczęłam stosować. Efekty niesamowite, rzęsy piękne i długie. Mała buteleczka starczy spokojnie na 2 miesiące używania. Trzeba jednak regularnie stosować serum, bowiem miałam taki okres, że przez 2 tygodnie go nie używałam i widziałam, ze ilość rzęs się zmniejsza ...

Long4Lashes

Produkt kupiłam ponieważ po noszeniu sztucznych rzęs moje naturalne były w fatalnym stanie. Przez dwa miesiace moje rzesy zrobiły sie dłuższe i zdecydowanie gestsze. Pedzelek pozwala wygodnie i łatwo aplikować preparat

Zawsze do niego wracam

Moje rzęsy są dosyć długie, ale rzadkie i jasne na końcach. Dodatkowo są słabe i wypadają w dużych ilościach, tj. kilka rzęs dziennie. Zawsze wtedy wracam do odżywki Long4lashes, której działanie widzę natychmiast. Aplikacja serum jest banalnie prosta, wystarczy "narysować" produktem kreskę na oku, uważając by serum nie miało kontaktu z gałką oczną.

Po kilku zastosowaniach rzęsy przestają wypadać. Po 3 tygodniach widać wzrost nowych rzęs, które pięknie zagęszczają moją rzadziznę. Przy długim stosowaniu widać znaczną różnicę. Rzęsy są pięknie długie, ciemniejsze, gęstsze, bardziej elastyczne i nie wypadają. Zawsze po takiej kuracji dostaję mnóstwo pytań, co zrobić by mieć takie rzęsy :)

Opinie, że po stosowaniu tego serum rzęsy są w gorszej kondycji niż były przed kuracją są nie prawdziwe. Po prostu przyzwyczajamy się do widoku pięknych rzęs, które po zaprzestaniu kuracji wracają do swojej formy z przed kuracji, dając wrażenie, że są w złej kondycji.

Long4Lashes

Skuteczny w 100%

Odżywkę kupiłam z polecenia koleżanki, miałam bardzo krótkie i proste rzęsy. Odżywkę stosuje od listopada 2017 do dzis, moje rzęsy są niesamowicie długie i podkręcone, czyli osiągnęły taki efekt jaki chciałam. Ponadto wielu moich znajomych zauważyło różnice, dopytując się jak to zrobiłam. Naprawdę polecam w 100%! Nigdy nie byłam zwolennikiem takich odzywek, ponieważ większość nie była skuteczna, ale ten produkt naprawdę działa. Trzeba po prostu byc sumiennym, stosować odżywkę co dziennie! Oraz wytrwałym, a pierwsze zachwycające efekty można zobaczyć już po 1-2 miesiącach :) Polecam!

Działa

Używam już od kilku lat, o ile na początku codziennie, tak obecnie używam go może 2 razy w tygodniu. Zdarzały się okresy kiedy w ogóle go odstawiałam i nie zauważyłam, by z tego powodu wypadały mi rzęsy. Owszem, zauważyłam, że przy jego stosowaniu rosną aż do zadziwiającej długości, po czym lubią na raz wypaść. Wtedy wyglądam jakbym miała po prostu rzadkie rzęsy, a później znowu odrastają. Wypadają co 1,5-2 miesięcy i wyglądają na rzadkie tydzień, więc moim zdaniem warto. Wydaje mi się, że to naturalny tryb życia rzęs, tylko, że zwracam na to uwagę bo potrafią mieć 1,5-2cm (!) długości. Produkt jest dość wydajny, nakładam go mało i taka buteleczka starcza na miesiące.
Szczerze to mi ten produkt nie jest potrzebny, bo mam naturalnie długie rzęsy, ale kiedy go używam i pomaluję mocno rzęsy to wyglądają jak przedłużane.
Każda nowo poznana osoba pyta czy są naturalne. Nie dlatego, że wyglądają tak źle jak przedłużane, tylko, że normalni ludzie nie mają takich rzęs

Rewelacja!

Serum naprawdę działa!

Wymaga jedynie trochę czasu i systematyczności.
Nakładałam je również miejscowo na brwi i mam wrażenie, że również włoski się zagęściły.

Warto kupić w promocji.

Działa

Działa, jeśli tylko stosujemy systematycznie, zgodnie z zaleceniami producenta. Bardzo wydajne. Efekt jest naprawdę widoczny.
Z pewnością jeszcze kupię!

Kocham te serum

Używam go już chyba drugi rok i nie mogę przestać
Jak dla mnie to jakieś cudo,kiedyś miałam krótkie i brzydkie rzęsy a teraz niczym z reklamy, nakładam raz na kilka dni henne i nie mam problemu z porannym wyjściem z domu bez makijażu oka bo wyglądam jak bym miała je pomalowane
Stosuję teraz co trzy dni odżywkę
W ogóle kosmetyki tej marki są bardzo dobre mam lakier do paznokci , ktory jest bardzo dobry i spełnia oczekiwania i zapewnienia prosducenta
Stosowałam również serum do brwi tej marki i zyskałam nowe brwi gęste ,długie i pieknie przy czym wcześniej miałam tylko cienkie kreski cos ala brwi a teraz jestem zachwycona

Krótkotrwały efekt

Na początku używania byłam zadowolona, rzęsy zauważalnie dłuższe, miałam wrażenie, że aż za długie. Po 3 miesiącach i skończeniu produktu rzęsy nagle zaczęły wypadać, w jednym miejscu miałam dziurę i naprawdę się ich wstydziłam. Obiecałam sobie, że nigdy więcej Long4lashes. Wróciłam do naturalnej pielęgnacji rzęs, pomadki Alterra i kapsułek z keratyną i aktualnie mam bardzo ładne i długie rzęsy. Produkt jak na swoje 3 ml wydajny. Jeśli chcecie krótkotrwałego efektu, a potem problemów to proszę bardzo.

Wspaniała lecz uzaleznia jak narkotyk

Jako jedyna z tych wszystkich, które testowalam przyniosła wspaniałe efekty. Godna polecenia. Nie wyobrażam sobie życia bez niej może dlatego że gdy tylko ją odstawie efekt ulatnia się. Więc aby do tego nie dopuścić mam ją zawsze i nie dopuszczam aby zabrakło jej chociaż na chwilę. Traktuje ją jak lekarstwo, które biorę na niedoczynność tarczycy. Stała się niezbędna i muszę z tym żyć.

cudo!!!

Rewelacja! Tak jednym słowem można określić działanie tego kosmetyku. Serum kupiłam w promocji, bo gdyby miało nie zadziałać, byłoby mi szkoda pieniędzy. Zaczęłam go używać, z pewną rezerwą. Nie wierzyłam w magiczne działanie, ale ze skrytą nadzieją dzielnie każdego wieczoru smarowałam linię rzęs. Weszłam w nawyk w używaniu tego produktu, i zapomniałam wcześniej sprawdzić efektów. Po równych trzech miesiącach rzęsy pięknie urosły. Widocznie zagęściły się i stały się bardziej wyraziste. Kosmetyk bardzo wydajny. Mimo codziennego używania, serum nadal jest w pojemniczku. Trzeba uważać, aby kosmetyk nie dostał się do oczu!!! No i należy uważać, aby smarować serum równo na linii rzęs, gdyż nieoczekiwanie może jakaś rzęska zacząć rosnąć w innym kierunku, co może powodować wbijanie rzęsy w oko lub w kącik oka. Kosmetyk jest moim hitem!!!

serum otwierające oczy!

Produkt, który otworzył mi oczy! dosłownie dzięki dłuższym rzęsom moje spojrzenie jest zupełnie inne. w połączeniu z dobrym tuszem inne elementy makijażu są zbędne bo oczy przykuwają całą uwagę! Przy pierwszym stosowaniu podrażniło mi oczy natomiast potem już było ok. Niestety nie potrafię zmobilizować się do regularnego stosowania, co nie zmienia faktu, że serum i tak działa! Jedyny minus to to, iż gdy przestaniemy je stosować przez dłuższy czas rzęsy wracają do pierwotnej postaci:(