Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Korzystając z najnowszych, światowych osiągnięć medycyny estetycznej opracowano wyjątkowo skuteczne serum, które wydłuża, zagęszcza i wzmacnia rzęsy oraz widocznie poprawia ich kondycję. Jego receptura zawiera bimatoprost - substancję aktywną uważaną obecnie za jeden z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost rzęs.
Kwas hialuronowy nawilża i wygładza powierzchnię rzęs, a prowitamina B5, wnikając we włókno włosków, poprawia ich strukturę i sprawia, że stają się mocniejsze, bardziej elastyczne i lśniące. Alantoina zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom.
Sposób użycia: serum nałożyć jednym pociągnięciem przy użyciu pędzelka-aplikatora na czystą i suchą skórę powiek wzdłuż linii górnych rzęs (po uprzednim demakijażu). Stosować raz dziennie na noc. Nie stosować do wnętrza oka i na dolną linię rzęs. Przed użyciem zapoznać się z ulotką.
Preparat może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe (przed aplikacją należy zdjąć szkła), po zakończonej chemioterapii, na przedłużane i zagęszczane rzęsy, na makijaż permanentny, a także po hennie brwi i rzęs.
Kosmetyk zawiera bimatoprost. Bimatoprost jest lekiem i może dawać efekty uboczne lub niepożądane: przekrwienie spojówek, świąd, stany zapalne rogówki i spojówki, uczucie pieczenia i podrażnienia oczu, łzawienie, pogorszenie ostrości widzenia, ból oka i głowy, ustępująca wzmożona pigmentacja skóry w miejscu aplikacji oraz zmiana zabarwienia tęczówki, która może mieć charakter trwały. Bimatoprost nie wchłania się ze skóry i nie wykazuje efektów ubocznych ogólnoustrojowych. Obecne na rynku odżywki do rzęs są przebadane i uznane przez dermatologów i oftalmologów za bezpieczne.

stymulujące wzrost
w eyelinerze
żel
<10ml

Znakomity

Działa rewelacyjnie , nie uczula , rzęsy rosną i inni to zauważają . Preparat starcza na dlugo. Cena jest korzystna.Jestem bardzo zadowolona i na pewno zakupię preparat jeszcze wielokrotnie

Naturalnie długie rzęssssyyyyy

Zawsze wiosną po nie sięgam. Dzięki temu w ciepłe słoneczne dni mam piękne długie i gęste rzęsy (bez kosmetyczki ). Buteleczka mi osobiście się podoba. Aplikuje się bardzo dobrze. Czasem gdy serum dostanie się do oka to troszkę szczypie, lecz jest to znośne i mniej szczypie niż po odżywkach innych firm. Efekty u siebie widzę jakoś po około tygodniu regularnego stosowania. Trzeba liczyć się z tym, że na początku troszkę rzęs wypadnie, ale spokojnie bo na ich miejscu urosną gęstsze i dłuższe w szybkim czasie. Cena regularna dość wysoka. Na szczęście dość często są fajne promocje. Polecam każdej osobie, która chce mieć naturalne, piękne, dlugie rzęsiska :)

Najlepsza w tej kategorii cenowej

Stosowałam różne tańsze odżywki, a także olejek ryzynowy na rzęsy. Uważam że nic nie przebije efektów po L4L, jest warta każdej złotówki i wiem, że będę ją dalej kupowała. Nie podrażniła mi oczu, ale należy pamiętać że jest to indywidualna kwestia. W brew pozorom jest ona bardzo wydajna, a wydawało mi się że szybko się skończy. W każdym razie polecam wszystkim dziewczyną z lichymi rzęsami.

Super

Nie byłam zbyt przychylnie nastawiona na działanie tego preparatu.
Skuszona promocja w rosmanie postanowiłam zakupić owo cudeńko. I jest mega!!!

Działa, ale podrażnia!

Long4Lashes to Serum przyspieszające wzrost rzęs i w rzeczywistości tak jest. Na efekty nie trzeba czekać długo, szybko widać rezultaty, rzęsy są dłuższe i gęstsze. Jednakże po ok miesiącu używania zauważyłam podrażnienie na powiece, które strasznie dokuczało po aplikacji produktu. Po ustaniu podrażnienia zaczęłam stosować serku ok 2 razy w tygodniu i wszystko jest ok, rzęsy nadal ma super.
Także stosować z ostrożnością.

Ten produkt rzeczywiście działa

Ostatnio pojawia się dużo zamienników odżywki long4lashes, z podobnym składem. Co ciekawe, wypróbowałam jedną z nich i pomimo zawartości kluczowego wydawałoby się składnika, bimatoprostu, tamta nie zadziałała. Long4lashes to natomiast inna bajka. Po obiecanym przez producenta czasie stosowania zauważyłam efekty- rzęsy stały się dłuższe (przy otwartym oku sięgały mi brwi!), pogrubione i zaczęły wyrastać nowe. Kiedy przez przypadek pociągnęłam pędzelkiem zbyt daleko w zewnętrznym kąciku, to w tamtym miejscu pojawiły się niechciane włoski, które musiałam usunąć :D Produkt rzeczywiście działa- wracam do niego i kończę z testami podobnych produktów, które nie działają

Cudo

Cudowna odżywka. Produkt używam od roku, jestem zachwycona, moje rzęsy są dłuższe i jakby gęstsze. Pojawiają się nowe włoski, nawet w kącikach oka. Plus za wydajność, mi wystarcza na ponad rok

Hit nad hitami!

To cudo zrobiło mega efekt na moich rzęsach! Były słabe, wypadały, a przede wszystkim były bardzo krótkie. Po stosowaniu go przez 3 tygodnie zauważyłam zdumiewające efekty, Rzęsy stały się mocniejsze, podkręcone, ale co najważniejsze dla mnie o wiele, wiele dłuższe! Odżywka podobno niektórych uczula, jednak ja niczego takiego nie zauważyłam. Opakowanie jest ładne, poręczne. Odżywka wystarcza na pół roku przy codziennym stosowaniu na noc. Normalna cena to około 80 zł, jednak można ją kupić na promocji w Superpharm już nawet za 45 zł, więc jeśli ma to być inwestycja na pół roku, to bardzo się opłaca!

Idealne rzęsy to możliwe

Przygodę z long4lashes zaczęłam dawno temu i byłam bardzo zadowolona z tego produktu moje rzęsy nigdy nie były takie długie i gęste jak po zastosowaniu tego otóż produktu,efekty widać już po pierwszym miesiącu tylko trzeba stosować kosmetyk regularnie wart polecenia

piękne rzęsy

W zeszłym roku używałam odżywki do rzęs LONG4Lashes, mam co do niej mieszane uczucia. Rzęsy wyglądały cudownie, były piękne, gęste i długie. Naczytałam się wiele opinii iż na dłuższą metę odżywka ta może być nawet szkodliwa dla oczu. Być może, u mnie reakcje alergiczne nie wystąpiły. Nie chcę doczepiać rzęs a troszkę brakuje mi tej objętości, którą osiągnęłam dzięki tej odżywce. Chyba zakupię następne opakowanie.

Spełnia swoją rolę

Szybko działa i rzeczywiście rzęsy robią się dłuższe.
Moje naturalne nie są jakieś mega krótkie, więc serum sprawiło, że przy malowaniu rzęs brudziłam sobie powiekę i brwi tuszem. Tak więc idealny dla osób z naprawdę krótkimi rzęsami.
Mnie niestety uczulał i bardzo łzawiły mi oczy, więc zrezygnowałam z korzystania.
Opakowanie wystarcza na długo, ponieważ przy jednej aplikacji zużywa się bardzo mało produktu.

Absolutny hit !

Serum używam od paru lat. Moje rzęsy przez ten czas przeszły niesamowitą metamorfozę. Rosną jak szalone, w dodatku pojawiła się masa nowych włosków nawet w samym wewnętrznym kąciku oka! U mnie bardziej zagęszcza niż wydłuża, ale na krótkie rzęsy nigdy nie mogłam narzekać. Teraz jednak wyglądają jak robione u kosmetyczki. Wiele osób pytało mnie, czy to naprawdę moje naturalne. Efekt jest powalający. Jedynym minusem jest to, że po długim czasie używania na linii rzęs na powiece zrobiła mi się ciemna kreska. Nie wiem dlaczego, ale w sumie mi nie przeszkadza.