Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Korzystając z najnowszych, światowych osiągnięć medycyny estetycznej opracowano wyjątkowo skuteczne serum, które wydłuża, zagęszcza i wzmacnia rzęsy oraz widocznie poprawia ich kondycję. Jego receptura zawiera bimatoprost - substancję aktywną uważaną obecnie za jeden z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost rzęs.
Kwas hialuronowy nawilża i wygładza powierzchnię rzęs, a prowitamina B5, wnikając we włókno włosków, poprawia ich strukturę i sprawia, że stają się mocniejsze, bardziej elastyczne i lśniące. Alantoina zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom.
Sposób użycia: serum nałożyć jednym pociągnięciem przy użyciu pędzelka-aplikatora na czystą i suchą skórę powiek wzdłuż linii górnych rzęs (po uprzednim demakijażu). Stosować raz dziennie na noc. Nie stosować do wnętrza oka i na dolną linię rzęs. Przed użyciem zapoznać się z ulotką.
Preparat może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe (przed aplikacją należy zdjąć szkła), po zakończonej chemioterapii, na przedłużane i zagęszczane rzęsy, na makijaż permanentny, a także po hennie brwi i rzęs.
Kosmetyk zawiera bimatoprost. Bimatoprost jest lekiem i może dawać efekty uboczne lub niepożądane: przekrwienie spojówek, świąd, stany zapalne rogówki i spojówki, uczucie pieczenia i podrażnienia oczu, łzawienie, pogorszenie ostrości widzenia, ból oka i głowy, ustępująca wzmożona pigmentacja skóry w miejscu aplikacji oraz zmiana zabarwienia tęczówki, która może mieć charakter trwały. Bimatoprost nie wchłania się ze skóry i nie wykazuje efektów ubocznych ogólnoustrojowych. Obecne na rynku odżywki do rzęs są przebadane i uznane przez dermatologów i oftalmologów za bezpieczne.

stymulujące wzrost
w eyelinerze
żel
<10ml

Polecam !!!

Lonng4lashes używam od ok 4 miesięcy ale po ok 3 tygodniach zauważyłam już zmiany. Rzęsy stały się gęstsze i dłuższe tylko trzeba systematycznie go używać. Opakowanie jest dość małe ale wydajne przy codziennym stosowaniu. Nie podrażnia skóry ani oczu. Polecam.

Rewelacyjne.

Serum w bardzo szybki sposób poprawia kondycję rzęs. Wydłuża, pogrubia, zagęszcza, a spojrzenie wygląda na pełne. Po dodatkowym nałożeniu tuszy rzęsy wyglądają zjawiskowo! Jedyny minus tego produktu to ten, że efekt trwa dopóki używamy serum - kiedy zaprzestajemy tak szybko jak rzęsy rosły, tracą objętość.

Dziasostawo

Kupiła po namowach koleżanek które były zachwycone tym produktem, kupiłam ja w aptece stracjonarnej ( wiec nie ma mowy o tym ze kupiłam podróbkę) u mnie nie dało to ŻADNYCH efektów ... zero !!! Jestem w szoku gdyż widziałam u dziewczyn efekty zachwycające ... nie wiem dlaczego tak się stało ... ale po głębszym zapoznaniu się z tematem odkryłam ze nie ma wszystkie dziewczyny on działa ...

cudo

Z natury mam rzęsy cienkie oraz krótkie i nigdy nie sądziłam że faktycznie coś na nie zadziała. Po wielu pozytywnych opiniach skusiłam się na serum L4L gdy spotkałam na promocji i to był strzał w dziesiątkę, Moje rzęsy faktycznie urosły oraz zgęstniały. Jestem pod wrażeniem tego jak ten produkt zadziałał. Osobiście i z czystym sercem polecam. Może cena nie jest niska, szczególnie jak na kieszeń studenta, jednak często można znaleźć na promocji a naprawdę warto bo działa cuda.

???

Po 6 tygodniach używania serum zaczęły być widoczne efekty, rzęsy urosły, przyciemniły się i zagęściły. Niestety po jakimś czasie po spaniu oczy miałam coraz bardziej sklejone, do tego zaczęły mi pękać naczynka. Poszłam do okulisty dostałam krople, nic nie pomogło. Po odstawieniu serum po kilku miesiącach wszystko wróciło do normy. Nie będę już niestety ryzykować ponownego użycia serum, mimo spektakularnego wzrostu rzęs, jakiś czynnik w jego składzie nie jest dla mnie bezpieczny, nie mogę go polecić.

Po dwóch tygodniach zauważyłam już zmiany. Używam go w sumie pół roku. Jestem mile zaskoczona, bo rzęsy są dłuższe, gęste i nie wypadają przy demakijażu. Najbardziej zadowala pytanie, czy mam sztuczne rzęsy :)
Najważniejsze jest systematyczne stosowanie!

Powinno być zakazane

Zadziwia mnie, że portal taki jak wizaż pozwala sobie na reklamę kosmetyku, który jest zwyczajnie szkodliwy.
Owszem, wydłuża rzęsy, ale jakim kosztem? W składzie zawiera lek na jaskrę. Lek! Zastanawiałyście się, jak lek na jaskrę stosowany u osób ze zdrowymi oczami wpływa na zdrowie?
Otóż wyjaśniam - obniża ciśnienie w oczach, powodując coraz to bardziej nieostre widzenie. Przewlekłe stosowanie pozoduje nieodwracalne zmiany.
Wszystkim kobietom pragnącym mieć długie i piękne rzęsy polecam zastanowić się, czy warto upiększać się kosztem zdrowia.
Sama wypróbowałam serum. Pięknie wydłużyło mi rzęsy, byłam naprawdę zadowolona, ale mniej więcej w 3/4 opakowania coś zaczęło się dziać z moim wzrokiem. Zaczęłam widzieć nieostro. Nie od razu zorientowałam się, co jest tego przyczyną. W końcu jednak zagłębiłam się w skład serum i dotarłam do tego, o czym producent nie mowi wprost. Mianowicie - że kosmetyk zawiera w swoim składzie lek. Po jakimś czasie od odstawienia wzrok zaczął wracać do normy, ale zniknęła tylko mgła przysłaniająca mi widok - ostrość mojego wzroku nie wróciła już do pierwotnego stanu.
Co więcej - po zaprzestaniu stosowania efekt nie utrzymuje się zbyt długo, rzęsy wypadają w dużych ilościach, jakby te super długie rzęsy wyhodowane przez serum były osłabione przez jego brak.
Szczerze nie polecam. Koszty przewyższają zyski.

Na prawdę działa!!!

Jeden z niewielu kosmetyków które na prawdę działają. Przy stosowaniu codziennie, pierwsze efekty po dwóch tygodniach. Rzęsy są widocznie dłuższe, az znajomi zwracają uwagę. Serum jest bardzo wydajne, przy stosowaniu codziennym przez 3 mies, potem przerwa kilka tyg i stosowanie 2-3 x w tyg a później znowu codziennie wystarczyło mi na 9 mies.
Minusem jest zaczerwienienie niewielkie na górnej powiecie, jakby przeswiecenanie żyłek i czasami pieczenie oczu. Ale dla takich efektów mogę je zaakceptować.
Cena wydaje mi się w dobrym stosunku do jakości i efektów.
Po zaprzestaniu używania po kilku tygodniach rzęsy wypadają dość nieregularnie przez co mam 'zygzak'.

HIT!

Zaczęłam używać tego serum ponad rok temu, nie licząc nawet na jakieś super efekty. Moje rzęsy krótkie.. no to test. W trakcie używania pierwszego opakowania, po jakiś 2 miesiącach, koleżanki z pracy zaczęły chwalić moje rzęsy! Że takie długie, że takie ładne. Sama również zauważyłam, że dużo łatwiej i szybciej wychodzi mi aplikacja jakiegokolwiek tuszu na moje rzęsy. Zachwycona tym efektem używam już 4 opakowanie tego cudu! Sporo kobiet z mojego otoczenia również skusiły się i używają tego w nadziei na długie i piękne rzęsy. A żeby cena tak nie przerażała to zawsze szukam na ceneo najniższej. :)

Mój faworyt

Zdecydowanie mój faworyt jeśli chodzi o odzywki do rzęs. Zawsze mialam, krótkie i rzadkie rzesy, czesto wypadaly kepkami. Dzieki tej odzywce nabrały życia, są długie, gęste i co najważniejsze nie wypadają już tak bardzo, a jeśli już to jest to mniej widoczne.

Mało brakuje do hitu

Najchętniej oznaczyłabym produkt jako hit, ponieważ moje rzęsy stały się dłuższe i to o wiele. Nawet znajome zaczęły mi się pytać co ja mam takie rzęsy długie i czy mam sztuczne. :D

Oczywiście je tuszuję, ale zupełnie też inaczej wyglądają naturalnie (bez makijażu) niż przed użyciem tego serum. Bez porównania!
Rzęsy są na prawdę długie, jest ich dużo więcej, łatwiej nakłada mi się na nie tusz, a najważniejsze jest to, że przez to czuję się nieco lepiej bez makijażu. Pod tym względem produkt ten jest genialny!

Są niestety też wady... Moim zdaniem raczej do stosowania systematycznego - ja staram się nakładać go codziennie lub co drugi dzień co najmniej, chociaż stosuję go już bardzo długo. Zauważyłam, że gdy nie stosuję go przez jakiś czas (brak czasu, zapomnienie) zdarza mi się widzieć pojedynczo wypadające rzęsy. Ale tragedii nie ma.

Jedyne, co mnie nieco odstrasza to pewna substancja w składzie i doszłe informacje o jej szkodliwości na wzrok (wśród znajomych miałam przypadek, że dziewczyna przestała widzieć na jedno oko, ponieważ serum dostało się jej do oka).
Mi też się raz dostało (pomimo ostrożności niestety się zdarza) podczas aplikacji i powiem szczerze, że wiedząc o tym prawie zawału dostałam (mówiąc w połowie żartem, w połowie na serio). Zwłaszcza, że mam wadę wzroku i wystarczająco bez okularów mało co widzę. Oko mocno piekło, było przeczerwienione, załzawione. Pobiegłam spanikowana przemyć wodą, na szczęście nic się poważniejszego nie stało.

Sumując wszystko mam dylemat... Z jednej strony hit, z drugiej nie wiem co mam myśleć ze względu na tą substancję i szkody, które może wyrządzić (nie pamiętam nazwy, ale można poczytać o tym również na internecie). Mi póki co większej szkody nie wyrządził ten produkt i mam nadzieję, że będzie się dalej spisywał. Nie wykluczam opcji, że pomyślę nad jakąś alternatywą ze względu na powyższe ryzyko, ale póki co jest u mnie bezproblemowo w użyciu w trakcie drugiego opakowania.

Mój HIT

Serum dało zaskakująco dobre efekty, rzęsy faktycznie były grubsze i dłuższe. Nie wyrządziło mi żadnej krzywdy, póki co zrobiłam sobie przerwę, ale jestem pewna, że do niego wrócę.

numer 1

Uwielbiam! Używam ponad 2 lata. Na początku jedno opakowanie starcza na okolo 3 miesiecy, a później 6(w moim przypadku). Po uzyskaniu oczekiwanego efektu nie trzeba używać codziennie. Ja stosuje średnio 3 razy na tydzień i efekt się utrzymuje. Rzęsy są dwa razy dłuższe i grubsze.