Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Korzystając z najnowszych, światowych osiągnięć medycyny estetycznej opracowano wyjątkowo skuteczne serum, które wydłuża, zagęszcza i wzmacnia rzęsy oraz widocznie poprawia ich kondycję. Jego receptura zawiera bimatoprost - substancję aktywną uważaną obecnie za jeden z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost rzęs.
Kwas hialuronowy nawilża i wygładza powierzchnię rzęs, a prowitamina B5, wnikając we włókno włosków, poprawia ich strukturę i sprawia, że stają się mocniejsze, bardziej elastyczne i lśniące. Alantoina zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom.
Sposób użycia: serum nałożyć jednym pociągnięciem przy użyciu pędzelka-aplikatora na czystą i suchą skórę powiek wzdłuż linii górnych rzęs (po uprzednim demakijażu). Stosować raz dziennie na noc. Nie stosować do wnętrza oka i na dolną linię rzęs. Przed użyciem zapoznać się z ulotką.
Preparat może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe (przed aplikacją należy zdjąć szkła), po zakończonej chemioterapii, na przedłużane i zagęszczane rzęsy, na makijaż permanentny, a także po hennie brwi i rzęs.

stymulujące wzrost
w eyelinerze
żel
<10ml

Żałuję że kupiłam

Odżywka do rzęs, którą zachwyca się wiele dziewczyn, kobiet. Kupiłam ją z ciekawości i się zawiodłam.
Po miesiącu regularnego stosowania producent obiecuje, że rzęsy staną się dłuższe.
Stosowałam ją regularnie i nic nie zauwazyłam, tak samo moja mama, dla mnie to pieniądze wyrzucone w błoto.
Nie polecam.

Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Zdecydowanie najlepsza odżywka do rzęs, jaką miałam okazję testować. Rzęsy stały się o wiele dłuższe, a dużo osób pytało, czy są naturalne czy sztuczne :)

Niesamowity efekt!

Generalnie podchodzę ostrożnie do tego typu cudownych kosmetyków odmieniających cię z dnia na dzień.

4Lashes dostałam, więc postanowiłam spróbować, jednak nie jestem bardzo systematyczna i nakładała go tylko 1-2x w tygodniu

Ale już po miesiącu efekt był powalający!!!

Ja z moimi marnymi krótkimi rzęskami nagle mam bujne długie rzęsy (wcześniej nawet henna nie pomagała, bo po prostu były i tak za rzadkie & krótkie).
Zaczynam wierzyć w cudowne kosmetyki, a na pewno 4Lashes jest jednym z nich <3

Long4Lashes

Moja tajna broń :)

Long 4 Lashes to mój ulubieniec z tej kategorii produktów. Mimo, że nie mogę narzekać na długość swoich rzęs, to i tak lubię je od czasu do czasu "podrasować", a Long 4 Lashes idealnie się do tego nadaje. Przy regularnym stosowaniu różnica jest widoczna gołym okiem. Żadnego uczulenia czy podrażnienia nie zauważyłam.
Faktycznie po jakimś czasie po zaprzestaniu stosowania produktu, rzęsy wracają do swojej pierotnej długości, ale uważam to w sumie za normalne.
Ogólnie bardzo polecam, bo jest to wydajny produkt w niezłej cenie i potwierdzonej jakości.

Mój ulubieniec

Odżywka Long 4 Lashes to mój hit!
Przy regularnym stosowaniu naprawdę widać efekty.
Rzęsy, które wcześniej były krótkie i rzadkie stają się znacznie dłuższe i gęstsze. Aplikacja jest prosta i przede wszystkim nie zajmuje dużo czasu.
Polecam przede wszystkim osobom, które chcą zadbać o swoje rzęsy a dotychczas żaden z rynkowych produktów im nie pomógł.

Wspaniały produkt

Moje rzęsy są z natury krótkie i cienkie, więc niestety nie mogę się pochwalić wymarzonymi firankami.. Zachęcona opiniami na Wizażu skusiłam się na to serum i nie żałuję! Po trzech miesiącach regularnego stosowania efekty były nieziemskie... Rzęsy długie, przyciemnione i pogrubione- po prostu idealne... Odkąd przestałam go używać niestety z biegiem czasu powróciły do stanu sprzed kuracji,ale za jakiś czas znów zamierzam powtórzyć kurację.

Świetne!

Działanie serum w 100% zgodne z zapewnieniami producenta. Przy regularnym stosowaniu pojawia się wachlarz pięknych i długich rzęs. Wrażliwe oczy (takie jak moje) mogą być lekko podraznione lub zaczerwienione. U mnie jest to zjawisko okresowe i raczej związane z okresowym alergiami krzyzowymi. Serum jest bardzo wydajne starcza na minimum 2 miesiące przy czym po około 3 tygodniach stosuje co 2-3 dni aby efekt podrzymac. Niestety w momencie zaprzestania stosowania po kilku, no może kilkunastu dniach wypadają na potęgę, co jest w pełni uzasadnione. Przy takim stosowaniu cena nawet bez promocji jest ok, bo za około 40zl na miesiąc mamy piękne rzęsy jak z reklamy

Genialne serum!

Produkt jest genialny! Po prostu!
Do takich rzeczy zawsze byłam sceptycznie nastawiona. Nie wierzyłam, że odżywka z drogerii może tworzyć cuda. A tu taki szok, takie wow!!!
Miałam tragiczne rzęsy po przedluzaniu 1:1, krótkie, marne.. Postanowiłam użyć Long 4 Lashes- kupionej na promocji - 49% I to bylo coś. Od razu po tygodniu zobaczyłam pierwsze efekty. Rosły jak szalone, nie byle jak- tak jak powinny.. Używam jej od 5 miesięcy, kuracja prawie się kończy ale za to mam rzęsy jak firany, jak po zabiegu 2:1.
W czasie stosowania nie zauważyłam żadnego podrażnienia, a mam cerę jak i oczy bardzo wrażliwe
Polecam. Polecam. Polecam!

Efekt sztucznych rzęs

Dzięki serum można rzeczywiście uzyskać efekt sztucznych rzęs. Moje rzęsy po nim stały się tak długie, że zauważały to inne osoby, więc efekt nie jest delikatny tylko realnie widoczny. Efekty pojawiły się u mnie dosyć szybko. Aplikacja jest łatwa, trzeba tylko pamiętać, żeby stosować serum codziennie. Produkt mnie nie uczulił. Jedyne do czego można się przyczepić to opakowanie: za każdym razem odpadła mi skuwka od opakowania i ja zawsze mam problem z oceną czy produkt już mi się kończy.

Działa!

Musiałam poczekać na efekt trochę dłużej niż moje koleżanki, ale... Po dwóch miesiącach miałam piękne wachlarze. Wszyscy myśleli, że mam sztuczne rzęsy ;) W dodatku jedno opakowanie starczyło na prawie 6 miesięcy.

Serum do rz

Rzadkie, krótkie, proste, ciężkie w ogarnięciu... Takie rzesy ma wiele z nas. Ja też. Po stosowaniu serum to się zmieniło, nie od razu rzęsy zaczęły rosnąć jak szalone. Na początku po prostu stały się odzywione, ładniejsze. Przyjemniej się na nich pracowało. Zdecydowanie prościej malowało. A to dla mnie duży plus, bo mnie czasu na to poświęciłam, a efekt był genialny. Oczywiście stosuję dalej, bo chcę, żeby rzesy stały się dłuższe. Jeśli chodzi o aplikację, to jest ona bardzo prosta i pozwala na błyskawiczne nałożenie serum. 15 sekund i mamy nałożony produkt i z głowy. Aplikator jest wygodny w użytkowaniu.

Działa cuda tylko gdy jej używamy

Efekty są już po około 3-4 miesiącach od stosowania. Moje rzęsy były wyraźnie dłuższe i gęstsze, nie miałam żadnej reakcji uczuleniowej na szczęście. Niestety po odstawieniu odżywki rzęsy wróciły do poprzedniego stanu, trochę ich wypadło ale niewiele. Troszkę przeraża mnie obecność substancji do obniżania ciśnienia w oku, ale używając jej nie widziałam niepokojących objawów, typu pieczenie oczu czy czerwona linia nad powiek. Po odstawieniu odżywki po kilku miesiącach dostałam zapalenia spojówek okulista powiedział, że to prawdopodobnie po niej. Z jednej strony mamy piękne rzęsy ale po odstawieniu odżywki już tak pięknie nie jest :(.