Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Korzystając z najnowszych, światowych osiągnięć medycyny estetycznej opracowano wyjątkowo skuteczne serum, które wydłuża, zagęszcza i wzmacnia rzęsy oraz widocznie poprawia ich kondycję. Jego receptura zawiera bimatoprost - substancję aktywną uważaną obecnie za jeden z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost rzęs.
Kwas hialuronowy nawilża i wygładza powierzchnię rzęs, a prowitamina B5, wnikając we włókno włosków, poprawia ich strukturę i sprawia, że stają się mocniejsze, bardziej elastyczne i lśniące. Alantoina zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom.
Sposób użycia: serum nałożyć jednym pociągnięciem przy użyciu pędzelka-aplikatora na czystą i suchą skórę powiek wzdłuż linii górnych rzęs (po uprzednim demakijażu). Stosować raz dziennie na noc. Nie stosować do wnętrza oka i na dolną linię rzęs. Przed użyciem zapoznać się z ulotką.
Preparat może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe (przed aplikacją należy zdjąć szkła), po zakończonej chemioterapii, na przedłużane i zagęszczane rzęsy, na makijaż permanentny, a także po hennie brwi i rzęs.

stymulujące wzrost
w eyelinerze
żel
<10ml

Uważajcie na to cudo

Zachęcona opiniami koleżanek, kupiłam zadowolona i prze szczęśliwa że będę mieć piękne rzęsy.
Mój zachwyt nie trwał zbyt długo, gdyż już po 1 aplikacji zaczęły szczypać mnie oczy (uważałam aby zaaplikować tylko na powiece), były wrażliwsze na światło a powieki koszmarnie szczypały, stwierdziłam jednak że to silny produkt, więc na pierwszy raz tak powinno być.
Drugiego dnia gdy spojrzałam w lustro przeraziłam się, oczy miałam całe spuchnięte, czerwone, siną górną powiekę i nadal byłam wrażliwa na światło.
Wieczorem znów zaryzykowałam i to był mój błąd; musiałam zmyć serum po kilku minutach bo oczy i powieki .. PALIŁY .
częściej wypadają mi rzęsy...
a po mimo miesiąca który upłynął od mojej ostatniej aplikacji, na powiekach wciąż mam sine kreski, a z powiek zaczęła schodzić mi skóra ..
NIE POLECAM!

Działa! Hit

Stosuję odżywkę już od września 2017 i chyba najwyższy czas na recenzję.
Zakupiłam ją na promocji za 40 zł, bo jednak nie mam zamiaru wydawać 80 zł, a często widuję ją gdzieś na promocjach więc warto poczekać. I to rzeczywiście działa! Żałuję, że nie zrobiłam zdjęć przed i po, jednak trzeba uwierzyć mi na słowo, że niesamowicie wydłuża - ale nie pogrubia. Stosuję razem z olejkiem rycynowym i niepotrzebne mi żadne zabawy z doklejaniem sztucznych rzęs.
Mimo, że mam wiele problemów zdrowotnych z moimi oczami i bardzo się bałam czy mi nie zrobi jakiejś krzywdy nie wystąpiły żadne podrażnienia. Trzeba po prostu być bardzo ostrożnym w aplikowaniu.

Odżywka Long 4Lashes

Stosuję 3 miesiące, rzęsy są w lepszej kondycji i zagęszczone. Zasugerowałam się bardzo pozytywnymi- wręcz niesamowitymi recenzjami, dlatego zdecydowałam się na zakup. Nie widzę aż takiej różnicy jak większość recenzentek.
Długość rzęs pozostała bez zmian, jedynie jest efekt pogrubionych.

Long4Lashes

Nie zdało egzaminu..

Producent zapewnia, że rzęsy po tym specyfiku będą piękne, długie i gęste. Niestety na mnie on nie działa. Rzęsy faktycznie rosną i są długie, ale zaczynają się plątać i są bardzo cienkie. Po odstawieniu odżywki zaczynają wypadać. Nie polecam.

efektowana, ale kosztem zdrowia

Używałam 2 opakowań tego produktu jednak na początku nie zauważyłam żadnych niepokojących objawów, nie połączyłam faktów, ale jak się później okazało łzawienie oczów i ropienie było wywołane przez ten produkt. Pomimo efektu i wzrostu rzęs nie zdecydowałabym się ponownie.

Najlepsza!

Odzywke long4lash kupiłam w czerwcu 2017 uzywałam jej (nawet nie codziennie!) Przez ok 3 miesiące i różnica była OGROMNA. żałuję, ze nie zrobilam zdjecia PRZED i PO. Moje rzesy zawsze były krótkie, rzadkie i strasznie się sypały. Tuszując je zawsze draznily mnie tz "dziury". Gdzies o uszy obiło mi się, ze produkt Long4lash do rzes dziala cuda. Postanowilam wiec przetestowac. Kupilam ja w Rossmanie za 79.99 i nie zaluje ani grosza wydanego. Choc cena nie jest niska biorac pod uwage fakt, ze jest to tylko 3ml(!), ktore naprawde dzialaja cuda. Juz po miesiacu stosowania znajome pytaly mnie jakiego tuszu uzywam, gdzie przedluzalam rzesy, itp...wszystkie bez wyjatku byly zdziwione jak pokazalam im, ze to wszystko za sprawa tej wlasnie odzywki. Moje rzesy przestaly kompletnie wypadac. Nie bylo dnia zebym jakas rzese zbierala z policzka. Ubytki, ktore mialam po prostu zniknely! Nie wiem za sprawa czego, ale gdy tuszowalam rzesy nie zloscilo mnie to, ze gdzies nie mam czego wytuszowac. No i najlepsze...ich dlugosc! :) po wytuszowaniu tym samym tuszem, ktorego uzywalam od roku moje rzesy siegaly pod sama linie brwi. Naprawde mega! Co jeszcze, to to ze odzywka mnie nie uczulila, o czym slyszalam , ze lubi to robic. Niestety skonczyla mi sie :( a bedac aktualnie za granica nie mam gdzie jej nabyc:( Tak wiec czekam tylko na ten piekny moment, kiedy ta odzywka trafi znowu do mojej kosmetyczki! :) SZCZERZE POLECAM!! REWELACJA :)

Mój hit

Stosuję tą odżywkę systematycznie już kilka lat i ciągle ktoś mi mówi, że mam niesamowicie długie rzęsy. Odżywka wystarcza mi na ok. pół roku, więc cenowo też świetnie wypada. Polecam ją wszystkim wokoło :)

Chyba nie ma różnicy

Błędem jest to, że nie zrobiłam zdjęcia przed rozpoczęciem kuracji, ale po dwóch miesiącach stosowania nie widzę żadnej różnicy.
Spodziewałam się efektu "wow", zachwytu koleżanek, pytań czy doklejam rzęsy. Nic z tego. Po prawie dwóch tygodniach zrobiłam przerwę, bo rano piekły mnie oczy i widziałam przez mgłę, ale potem pragnienie długich rzęs wygrało. Teraz oczy mnie nie bolą, ale efektu wciąż nie ma. Mam z natury bardzo ciemne rzęsy więc efektu przyciemnienia nie potrzebuję, liczyłam na wydłużenie i przede wszystkim zagęszczenie rzęs.

Chyba nie ma różnicy

Hit!

Z natury mam gęste i długie rzęsy których na codzień nie maluję, ale któregoś razu postanowiłam je dodatkowo wzmacnić. Kupiłam tę odżywkę i wow, efekt po ok. 2 miesiącach był naprawdę satysfakcjujący. Przez pierwsze dni nieco się obawiałam - bo zauważyłam, ze bardziej zaczęły mi rzęsy wypadać (na oku nie było to widoczne), ale dosłownie po kilku dniach to ustało. Odżywka nie podrażnia oczu. Produkt baaardzo wydajny, a używałam go codziennie ok 9 miesięcy do rzęs + co kilka dni do brwi. Wygodna aplikacja pędzelkiem, lecz wykonanie górnej części średnie, pękało i zakretka zostawała w opakowaniu, jednak jest to do zaakceptowania, bo produkt nie jest tak koszmarnie drogi, jak niektóre kosmetyki tego typu. ;) Aktualnie używam drugiej buteleczki aby utrzymać efekty, kupuję go za ok. 45zł.

Calkiem dobra, choc bardziej zagęszcza niz wydłuża

W moim przypadku rzęsy zostaly nieznacznie wydłużone, tak naprawdę wygladalo to tak, że ze 3 rzesy z kazdego oka urosły zauważalnie (te przy zewnętrznym kaciku), a reszta może o 1-2 mm. Choć w sumie wtedy i tak miałam długie rzęsy. Serum zawiera bimetaprost, który powoduje wyrost nowych rzęs nawet tam, gdzie ich nie było wcześniej, przez co łatwo je zagęscić- jest stosowany nawet przez osoby po chemioterapii. Nie odnotowałam żadnych skutków ubocznych poza przyciemnieniem linii rzęs, ale to jest w sumie zaletą- trochę taki naturalny eyeliner. Serum ze wzgledu na bimetaprost nalezy stosować rozważnie-
nie może dostać się do oka ani do oczodołu. Odradzam rozprowadzanie tego na dolnej powiece- ryzyko dostania sie do oka jest wyższe, dolne rzęsy nie są tego warte. Teraz mam zamiar zrobic eksperyment: to serum+suplementy wewnetrzne (tabletki z biotyną, witaminami b i skrzypem). Obserwacje postaram się odnotować tutaj. Jest o tyle lepiej, ze teraz mam bardzo krotkie rzęsy jak na mnie.

Dla mnie super

Kupiłam z ciekawości, co też toto zrobi na rzęsach. Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania- rzęsy urosły niesamowicie, niemal po same brwi, nabrały głębi koloru - stały się tak smoliście, wściekle czarne, że nie musiałam ich tuszować, bo wyglądały jak z dobrym tuszem, grube, długie, lśniące - niektórzy zarzucali mi ''zrobienie'' rzęs i wypieranie się tego :D Jednak podczas wypadania rzęs tworzą się pewne luki, więc dla podtrzymania efektu warto używać cały czas, 2-3x/tydzień po osiągnięciu zadowalajaćego efektu. Jednak dla mnie cena jest przesadzona. Powinno być taniej, albo 2x takie opakowanie w tej cenie. Jednak dla takiego efektu warto wydać te pieniądze, albo po prostu polować na promocjach.