Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Cena już od 43,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Korzystając z najnowszych, światowych osiągnięć medycyny estetycznej opracowano wyjątkowo skuteczne serum, które wydłuża, zagęszcza i wzmacnia rzęsy oraz widocznie poprawia ich kondycję. Jego receptura zawiera bimatoprost - substancję aktywną uważaną obecnie za jeden z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost rzęs.
Kwas hialuronowy nawilża i wygładza powierzchnię rzęs, a prowitamina B5, wnikając we włókno włosków, poprawia ich strukturę i sprawia, że stają się mocniejsze, bardziej elastyczne i lśniące. Alantoina zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom.
Sposób użycia: serum nałożyć jednym pociągnięciem przy użyciu pędzelka-aplikatora na czystą i suchą skórę powiek wzdłuż linii górnych rzęs (po uprzednim demakijażu). Stosować raz dziennie na noc. Nie stosować do wnętrza oka i na dolną linię rzęs. Przed użyciem zapoznać się z ulotką.
Preparat może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe (przed aplikacją należy zdjąć szkła), po zakończonej chemioterapii, na przedłużane i zagęszczane rzęsy, na makijaż permanentny, a także po hennie brwi i rzęs.

stymulujące wzrost
w eyelinerze
żel
<10ml

Świetna odżywka

Efekty były widoczne po ponad 30 dniach codziennego używania, teraz mam piękne długie rzęsy. Polecam jak dla mnie super kosmetyk. Żadnych reakcji alergicznych, szczypania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1286901].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo polecam działa!

Skuszona wieloma pozytywnymi recenzjami, oraz w miarę przystepną ceną jeżeli chodzi o tego typu odzywki , zakupiłam produkt. I po kilku tygodniach moje rzęsy się zagęściły i bardzo wydłużyły. Gdy pomalowałam rzęsy wyglądały jak sztuczne (jak dla mnie efekt jak najbardziej porządany). Podczas stosowania rzęsy mają swoje lepsze i gorsze tyogdnie, ale uważam tą odżywkę za zdecydowany must have jeżeli chcemy mieć ładne naturalne rzęsy. Stosuję już 4 opakowanie i myślę, że jak na razie nie będę szukała innej odzywki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1281541].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie zawiodłam się.

Kupiłam ten produkt po tym jak zobaczyłam co zdziałał u mojej koleżanki. Jestem zachwycona rezultatem, moje rzęsy już po 3 tygodniach regularnego stosowania stały się dłuższe, gęstsze i lśniące. Pędzelek jest bardzo dokładny dzięki czemu jeszcze ani razu produkt nie spłynął mi do oczu. Jest wart swojej ceny, ja dałam za niego ok 50 zł w aptece. Na dowód wrzucam zdjęcie lewego oka przed i po 3 tyg. Polecam wszystkim ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1278801].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na AZS

uczulona i wkurzona

Od pierwszego użycia dostałam takiego uczulenia, ze skora wokół oczu była czerwona, sucha i strasznie szczypała! zapłaciłam w Anglii za to "g....o" 15 funtów i tylko pieniądze w błoto, po tygodniu zaryzykowałam jeszcze raz i położyłam na brwi troszeczkę, to samo.. wiem, ze może to powodować lekkie podrażnienie, bo tam podobno jest lek na zaćmę? ale dla mnie to totalny nie wypal.. kolejny raz kupiłam coś, co na wizażu znalazłam jako super hit, a okazuje się totalnym niewypałem. ja nie polecam, a jeszcze dodam, ze nieczęsto coś mnie uczula, ogólnie nigdy takiego czegoś nie miałam od kosmetyków,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1274126].usefull || 0 }}% pomocna.

Znakomita!!

Odżywka jest super dla osób które mają problem ze swoimi rzesami jak i po przedłużeniu rzęs. Zaczęłam używać ponieważ zaczęły mi wypadac i zrobiły się krótkie. Używam odżywkę od maja widzę znaczną poprawę w gęstości i długości. Jestem bardzo z niej zadowolona i polecam! Choć dla niektórych może jest za drogą ale naprawdę warto poza tym często są promocje na nie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1267536].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Używam serum od trzech miesięcy i efekt jest rewelacyjny! Rzęsy wyraźnie dłuższe i gęstsze. Efekt lepszy niż po Revita Lash a cena 5x niższa! Jestem w trakcie pierwszego opakowania i jest jeszcze około 1/3- 1/4. Na pewno kupię ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1266558].usefull || 0 }}% pomocna.

Petarda!

O maly krok a doczepilabym sobie rzesy. Nie byly geste i dlugie. Kolezanka wspomniala mi o tej odzywce mowi ze rosna jak szalone. To prawda! Zamowilam na amazon wraz z plynem do demakijazu. Regularnie uzywam wieczorem przed snem. Po 2 tyg. juzbylo widac efekty!
- wciaz uzywam jedne opakowanie (ok. 4 miesiecy), nakaldam czasami na brwi- dziala!
- rzesy urosly mi jak szalone, moje oko zdecydowanie wyglada lepiej bez make up, czasami nie musze malowac
- w lewym oku rosna mi wolniej, niewiem odczego do zalezy
- bardzo wydjany :)
Bedac w Polsce zaopatrzylam sie w 2 opakowania. Udalo mi sie dorwac w hebe za ok 55zl. Dalam jedne siostrze mojego chlopaka, mowi ze zaczyna dzialac :)

Minusem jed dosc jednak wysoka cena. W UK na amazon stoi ok £15.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1263858].usefull || 0 }}% pomocna.

cudne rzesy

Polecam, wczesniej uzywalam innej tej drozszej odzywki ;) ale ta absolutnie nie odbiega jesli chodzi o rezultaty, tak samo dobra- piekne geste dlugie rzesy, stosuje co 2 dni dla podtrzymania efektu juz nie codziennie i jest super. Nigdy nie mialam tak dlugich rzes.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1263071].usefull || 0 }}% pomocna.

3 razy na TAK!

Kupując odżywkę, oczekiwałam długich i gęstych rzęs. Kupiłam w promocji za około 50 zł. Czy żałuję? Absolutnie!
Po tygodniowym stosowaniu moje rzęsy staly się ciemne - zmywając tusz, mialam wrażenie, że nie zmyłam go dokładnie - to jednak efekt tam mocnego przyciemnienia.
Po trzech tygodniach pożegnałam sie ze sztucznymi rzęsami, które lubiłam doklejać, gdyż moje naturalne były już takiej samej długości.
Z natury mam dużo rzęs, może właśnie dlatego zauważyłam tak spektakularny efekt. Czy rosną nowe włoski? Zdecydowanie tak. Na efekt trzeba poczekać nieco dłuzej, ale warto.

Podsumowując:
TAK - rosną!
TAK- zagęszczają się!
TAK - rzęsy są odżywione!

Efekty utrzymują się także po odstawieniu odżywki ( tak, sprawdzilam). Do czasu, gdy nie skonczy się żywotność rzesy, ona nadal jest piękna i długa.

POLECAM! Cudowny produkt na prezent!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1258918].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza odżywka do rzęs

Stosowałam wiele różnych odżywek do rzęs i żadna nie poradziła sobie tak dobrze jak ta. Rzęsy stały się dłuższe, mocniejsze, mniej wypadały i zaczęły rosnąć trochę szybciej. Aplikacja jest bardzo wygodna i nigdy nie doświadczyłam podrażnienia oczu.
Stosowałam ją codziennie na noc i faktyczne efekty zauważyłam po ok. miesiącu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1257723].usefull || 0 }}% pomocna.