Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Cena już od 39,80 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Korzystając z najnowszych, światowych osiągnięć medycyny estetycznej opracowano wyjątkowo skuteczne serum, które wydłuża, zagęszcza i wzmacnia rzęsy oraz widocznie poprawia ich kondycję. Jego receptura zawiera bimatoprost - substancję aktywną uważaną obecnie za jeden z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost rzęs.
Kwas hialuronowy nawilża i wygładza powierzchnię rzęs, a prowitamina B5, wnikając we włókno włosków, poprawia ich strukturę i sprawia, że stają się mocniejsze, bardziej elastyczne i lśniące. Alantoina zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom.
Sposób użycia: serum nałożyć jednym pociągnięciem przy użyciu pędzelka-aplikatora na czystą i suchą skórę powiek wzdłuż linii górnych rzęs (po uprzednim demakijażu). Stosować raz dziennie na noc. Nie stosować do wnętrza oka i na dolną linię rzęs. Przed użyciem zapoznać się z ulotką.
Preparat może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe (przed aplikacją należy zdjąć szkła), po zakończonej chemioterapii, na przedłużane i zagęszczane rzęsy, na makijaż permanentny, a także po hennie brwi i rzęs.

stymulujące wzrost
w eyelinerze
żel
<10ml

Świetny :)

Moje rzęsy zawsze były raczej liche, jasne, proste i niezbyt długie, jak nie miałam tuszu do rzęs to miałam wrażenie, że mam łyse oko. Używałam naturalnych metod z olejkiem rycynowym, co trochę mi wzmocniło rzęsy, ale musiałam na to czekać bardzo długo i nie miałam siły znowu do tego wracać... Dlatego gdy przeczytałam po raz pierwszy recenzję tej odżywki od razu się po nią rzuciłam, mimo dość wysokiej ceny, ale co tam. Raz przecież można ;) Początkowo używałam codziennie wieczorem, czasami nawet rano, przez pierwszy miesiąc, chociaż przyznam, że zdarzało mi się zapomnieć. Rzęsy na początku wypadały jak głupie, prawie całkiem wyłysiały mi oczy, ale się nie poddałam. Później zauważyłam, że rzęsy są coraz gęstsze... Nie długie, ale naprawdę gęste, pod koniec pierwszego miesiąca rzęsy zaczęły również rosnąć na długość. Przestałam być regularna, ale używałam jak tylko mi się przypomniało czyli jakoś co dwa dni i po półtora miesiąca używania miałam już gęste, długie rzęsy. Nie potrzebowałam tuszu. Wyglądały ślicznie i co ciekawsze, zaczęły się wywijać ku górze! Później jeszcze bardziej osiadłam na laurach i używałam już co tydzień. A później już całkiem o nim zapomniałam. Rzęsy powoli zaczęły wracać do swojego poprzedniego stanu. Jak to zauważyłam to znowu tydzień intensywnego używania rano i wieczorem, a później jak się przypomni. Ale to wystarczyło, żebym dalej była zadowolona ze swoich rzęs. Obecnie moje rzęsy potrzebują raz na jakiś specyfiku, na co dzień nie używam tuszu, a po pomalowaniu ich wyglądają niemal jak sztuczne (gęstość + długość) i nie ma większego znaczenia jaki to tusz.
Używam tego produktu już prawie dwa lata. Ciągle jestem przy pierwszym opakowaniu i nie mogę go skończyć, a drugie (kupiłam na promocji za niecałe 40zł) już grzecznie czeka w kolejce od dwóch miesięcy. Zatem TAK, ta odżywka jest niesamowicie WYDAJNA! I działa ;) I lubię ją :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1574611].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsze

Efekty i działania po serum są zniewalające, choć zwykle trzeba na nie trochę poczekać (do kilku miesięcy).
Ale kiedy zaczynają rzęsy wyrastać, nie da się tego nie zauważyć i zachwyt rośnie.
Owszem, long 4 lashes ma to do siebie, że gdy przestaje się je gwałtownie i nagle używać, rzędy wracają do dawnej formy. Ale gdy już osiągniemy zamierzony efekt, wystarczy stosować sporadycznie - dla podtrzymania efektu.
Ja nie wyobrażam już sobie go nie używać - a tak naprawdę nigdy nie miałam krótkich i rzadkich rzes. Teraz są jeszcze lepsze i jestem w tym zakochana.
Wydajność jest adekwatna do ceny - myślę, że cztery miesiące to taka optymalna długość użytkowania jednego opakowania, a serum można często kupić w promocji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1569556].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

To jest mój absolutny hit i niezbędnik w mojej kosmetyczce. Stosuję to serum już od około 3 lat, pierwsze pół roku codziennie, teraz około 2-3 razy w tygodniu. Serum jest bardzo wydajne, stosuję na dolne i górne rzęsy i jedno opakowanie spokojnie wystarcza na około pół roku. A teraz najważniejsze, efekty: na początku stosowania nie widziałam żadnych, wręcz przeciwnie, miałam wrażenie, że rzęsy mi wypadają i są w słabszej kondycji, dopiero po okołu trzech miesiącach regularnego stosowania zaczęłam zauważać pierwsze efekty- rzęsy stały się wyraźnie grubsze, gęstsze i zdecydowanie dłuższe. Ludzie często zadają mi pytania czy przedłużam rzęsy, albo pytają o tusz jaki używam. Zawsze raz do roku przedłużam rzęsy na lato, jestem blondynką i moje rzęsy są jasne i chcę mieć spokój z malowaniem się, robię wtedy przerwę od tego produktu na miesiąc, dwa i jakiś miesiąc przed ściągnięciem rzęs zaczynam stosować na nowo i po zdjęciu sztucznych rzęs moje są w nienaruszonym stanie, tak samo mocne, gęste i długie.
PLUSY:
+efekty
+wydajność
+cena w porównaniu do efektów i jakości nie jest wysoka
MINUSY:
jak dla mnie brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1567821].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na AZS

Świetny !... Ale podczas stosowania...

Kupiłam by wzmocnić moje (wtedy) piękne długie rzęsy, których mi wszyscy zazdrościli... Podczas stosowania, fakt zrobiły się jeszcze dłuższe, nie wypadały tak często, no po prostu cud miód malina, ideał. Odstawiłam jak zaczął mi się kończyć, bo mi było szkoda, a i osiągnęłam swój cel. Teraz po odstawieniu nie dość że wypadają mi gorzej niż włosy... to na dodatek wyglądam jakbym połowę skróciła i wyrwała... nie wiem czy to przez odstawienie czy jak, ale nigdy nie miałam takiej tragedii... także jak się będzie jej używało często to idealny produkt...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1565856].usefull || 0 }}% pomocna.

oczywiście że HIT !

.... a jakże by inaczej !
Preparat zawiera substancję aktywną o udowodnionym badaniami dzialaniu (chociaz w tym przypadku należoło by mowic raczej o dzialaniu niepożadanym)

Stosuję odżywkę od wrzesnia 2016. Nie tak systematycznie jak zaleca producent, raczej "jak mi się przypomni". Na poczatku częściej, teraz rzadziej.
Nakladam zarowno na gorną jak i na dolną powiekę (chociaz nie jest to zalecane).
Do tej pory nie zauważylam zadnych dzialań nieporzadanych. Rzesy tez jakos czesciej nie wypadają. Staram się jednak nakladac malo preparatu i ostrożnie.

Efekt powalajacy. Ludzie pytaja czy to sztuczne :-/ . Podkręcam je tylko zalotką, przestalam używać maskary.

Mimo różnorodności na rynku tego typu preparatu, zdecydowalam sie na ten firmy OCEANIC
- ze wzgledu na cene (duzo tanszy niz orginalny RevitaLash)
- jest na bazie gliceryny, dzieki czemu latwiej sie aplikuje i mniejsza szansa ze splynie do oka (chociaz gliceryna tez moze podrazniac oko)

Wady:
- opakowanie (nakretka oczywiscie juz sie zepsula)
- rzęsy są troche takie niesforne, rosna we wszytkich kierunkach i nierownomiernie .... ale grunt ze dlugie :-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1563161].usefull || 0 }}% pomocna.

NAJLEPSZE! bezkonkurencyjne serum!

Próbowałam wszystkiego już..
Po zdjęciu sztucznych rzęs, które nosiłam przez ponad dwa lata moje rzęsy wyglądały tragicznie. Zaczęłam stosować serum i faktycznie. Jest efekt WOW! co prawda nie po pierwszym, nie po trzecim stosowaniu.. u mnie pojawił się po miesiącu, ale za to jaki! teraz stosuję już doraźnie od zeszłego roku i pozostałam mu wierna do dzisiaj. "Zaraziłam" nim całą damską część rodziny!
POLECAM

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1561216].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

Mam bardzo krótkie i rzadkie rzęsy, po 3 tygodniach stosowania tej odżywki odrazu widać różnicę - rzęsy stały się dłuższe i gęstsze !

Plusy:
+ naprawę działa, a efekty widać po 3 tygodnich
+ wydajna
+ łatwo się aplikuje
+ łatwo dostępna

Minusy:
- cena mogłaby być niższa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1560261].usefull || 0 }}% pomocna.

Spodziewałam się czegoś więcej

Słyszałam, że po miesiącu używania rzęsy będą o wiele dłuższe. Niestety moje rzęsy wydłużyły się tylko nieznacznie. Zdecydowanie za drogi produkt jak na tak znikome efekty. Plus za wydajność. Aplikator całkiem wygodny. Odżywka nie podrażniła oczu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1558381].usefull || 0 }}% pomocna.

No nie wiem..

Używałam tej odżywki przez ok 2 miesiące zachęcona opiniami, że już po miesiącu są cudowne efekty. U mnie takowych zapierających dech w piersi nie było.
Coś tam może się ruszyło, ale zastanawiałam się czy to po prostu nie efekt placebo? Jedno wiem na pewno, że po zaprzestaniu używania odżywki moje rzęsy zrobiły się ciut słabsze i bardziej wypadały.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1557621].usefull || 0 }}% pomocna.

Efekt WOW, ale...

Właśnie, po 3 tygodniach stosowania widać efekty. Rzęsy stają się zdecydowanie grubsze, jest ich więcej oraz są mocniejsze. Do póki stosujemy produkt wszystko jest jak najbardziej ok. Kiedy przestajemy go stosować, rzęsy zatrzymują się. Wracamy do "normalnego" rozmiaru, co więcej rzęsy rosną wolniej, są w gorszym stanie niż przed kuracją . Sztuczna stymulacja wzrostu włosa sprawia, że nasze mieszki włosowe zapominają jak stymulować włos do wzrostu, dlatego potrzeba kilku miesięcy, aby nasze rzęsy wyglądały jak zazwyczaj, jest to dość frustrujące...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1556876].usefull || 0 }}% pomocna.