Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Korzystając z najnowszych, światowych osiągnięć medycyny estetycznej opracowano wyjątkowo skuteczne serum, które wydłuża, zagęszcza i wzmacnia rzęsy oraz widocznie poprawia ich kondycję. Jego receptura zawiera bimatoprost - substancję aktywną uważaną obecnie za jeden z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost rzęs.
Kwas hialuronowy nawilża i wygładza powierzchnię rzęs, a prowitamina B5, wnikając we włókno włosków, poprawia ich strukturę i sprawia, że stają się mocniejsze, bardziej elastyczne i lśniące. Alantoina zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom.
Sposób użycia: serum nałożyć jednym pociągnięciem przy użyciu pędzelka-aplikatora na czystą i suchą skórę powiek wzdłuż linii górnych rzęs (po uprzednim demakijażu). Stosować raz dziennie na noc. Nie stosować do wnętrza oka i na dolną linię rzęs. Przed użyciem zapoznać się z ulotką.
Preparat może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe (przed aplikacją należy zdjąć szkła), po zakończonej chemioterapii, na przedłużane i zagęszczane rzęsy, na makijaż permanentny, a także po hennie brwi i rzęs.

stymulujące wzrost
w eyelinerze
żel
<10ml

Nie działa :(

Używam odzywki od około 9 - miesięcy i żadnego efektu :(
Nie zauważyłam żadnej różnicy po tym okresie stosowania, gdyby nie tusz moje rzęsy byłyby nie widoczne, są tak krótkie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1649151].usefull || 0 }}% pomocna.

Spektakularny efekt!

Wspaniała odżywka do rzęs. Efekty widoczne są już po 3 tygodniach.
Używam ją od roku i na ten moment mam tak długie rzęsy, że jak pomaluje je to wszyscy myślą, że mam sztuczne ;D

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1646896].usefull || 0 }}% pomocna.

Rzęsy wydłużone ale bez szału:)

Jestem zadowolona z produktu ale oczekiwałam,że bede miała większy efekt;) na początku piekło mnie i oczy były wrażliwe na odżywkę ale pozniej wszystko było dobrze - efekt był widoczny po 3 tyg -rzęsy miałam wydłużone na gorze a co ważniejsze u dołu. Dzięki odżywce mogę spokojnie malowac tuszem rzęsy i mam piękne oko:) moze nie mam rzęs jak doczepiane ale przynajmniej mam swoje,naturalne i długie :)
Jedynie pędzelek do kitu -mogliby zamienić na szczoteczkę taką jak w tuszach do rzęs ...

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1645596].usefull || 0 }}% pomocna.
Starzenie się skóry - dieta

odżywka do rzęs

U mnie efekty pojawiły się bardzo szybko, już po pierwszych 3 tygodniach stosowania. Zawsze moje rzęsy były krótkie, teraz nie muszę się ich wstydzić, ponieważ zachwycają swoją długością. Po 2 miesiącach stosowania, odstawiłam ją na jakiś czas i w tym momencie nie zauważyłam, żeby ich stan się pogorszył. Niestety jak na odżywkę to jest droga, ale ja zamawiam przez internet, w aptece Melissa kosztuje ok 45 zł :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1643556].usefull || 0 }}% pomocna.

swietne

Serdecznie polecam to serum, działa tak jak inne, o wiele droższe, a da się go kupić w bardzo fajnej promocyjnej cenie. Na samym początki troszkę podrażniało oczy i budziłam się rano ze "śpiochami", ale po jakimś czasie wszystko wróciło do normy. Efekty były zauważalne po około 1,5-2 miesięcy stosowania. Rzęsy były gęstsze, ciemniejsze i dłuższe, tylko czasem rosną w dziwnych kierunkach, ale w razie czego można jedną krnąbrną rzęsę wyrwać.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1641096].usefull || 0 }}% pomocna.

Długie rzęsy

na początku byłam sceptyczna jeśli chodzi o ten produkt. Znałam odżywki które działają ale kosztują 4 razy tyle co Long4lashes. Przekonała mnie do tego koleżanka używająca tej odżywki. Efekt u niej był zniewalający. Długie, gęste i ciemniejsze rzęsy. Zaczełam stosować i ja. U mnie ten rzęsy urosły bardzo długie. Polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1639081].usefull || 0 }}% pomocna.

a szkoda

Niestety prawie pół roku zmarnowane przed wakacjami na dbanie i pielęgnację rzęs, która kompletnie nie dała żadnych efektów - może oprócz dziwnych krostek, które były "upierdliwe" gdyż wychodziły w miejscach gdzie miałam wrażenie że rzęsa mi weszła do oka. Na szczęście gdy skończyłam jej używać, grudki z moich oczu znikły i nie musiałam iść do okulisty.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1637251].usefull || 0 }}% pomocna.

Nigdy więcej!

Nie miałam nigdy problemów z rzęsami, ale zawsze chciałam mieć dłuższe. Faktycznie, po regularnym stosowaniu po 2 mies. zauważyłam efekty, rzęsy faktycznie rosną jak szalone, długie, gęste... ale... no właśnie ale... produkt stosowałam ponad dwa lata, musiałam zaprzestać gdyż pojawiło się podrażnienie i ból oczu, nie używam od pół roku, nie zauważyłam pogorszenia stanu rzęs, nie wypadają i nie przerzedziły się, praktycznie zatrzymały się w miejscu. Przeczytałam tez sporo negatywnych opinii i sama zaczęłam się zastanawiać dlaczego wciąż mnie bolą oczy. Na szczęście w porę! Niestety ale nikt nie mówi o tym co znajduje się w tym "cudownym" kosmetyku później są problemy z oczami, jeśli nie szybciej to później. Przemyślcie ten zakup, bo szkoda zdrowia.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1635161].usefull || 0 }}% pomocna.

Magia

Zachęcona opiniami blogerek oraz chęcią posiadania piękny rzęs kupiłam tą wychwalana odżywkę. Na początku nie było widać spektakularnych efektów ale po systematycznym stosowaniu widać efekt WOW. Rzęsy są widocznie wydłużone i przy pomalowaniu budzą podziw. Minusem jest fakt, że gdy zaprzestaniemy stosować odżywki efekt mija. Teraz zaczynam od nowa regularne stosowanie by móc cieszyć się pięknym rzęsami bez kosmetycznych zabiegów. Produkt mnie nie uczulił.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1630676].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo

Nie sądziłam, że ten produkt działa takie cuda. Używam od trzech miesięcy i już zauważyłam znaczną poprawę. Rzęsy są dłuższe, ładnie się zakręcają, a przede wszystkim jest ich naprawdę dużo, dużo więcej. Nie podrażnia moich oczu

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1627511].usefull || 0 }}% pomocna.