Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Korzystając z najnowszych, światowych osiągnięć medycyny estetycznej opracowano wyjątkowo skuteczne serum, które wydłuża, zagęszcza i wzmacnia rzęsy oraz widocznie poprawia ich kondycję. Jego receptura zawiera bimatoprost - substancję aktywną uważaną obecnie za jeden z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost rzęs.
Kwas hialuronowy nawilża i wygładza powierzchnię rzęs, a prowitamina B5, wnikając we włókno włosków, poprawia ich strukturę i sprawia, że stają się mocniejsze, bardziej elastyczne i lśniące. Alantoina zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom.
Sposób użycia: serum nałożyć jednym pociągnięciem przy użyciu pędzelka-aplikatora na czystą i suchą skórę powiek wzdłuż linii górnych rzęs (po uprzednim demakijażu). Stosować raz dziennie na noc. Nie stosować do wnętrza oka i na dolną linię rzęs. Przed użyciem zapoznać się z ulotką.
Preparat może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe (przed aplikacją należy zdjąć szkła), po zakończonej chemioterapii, na przedłużane i zagęszczane rzęsy, na makijaż permanentny, a także po hennie brwi i rzęs.
Kosmetyk zawiera bimatoprost. Bimatoprost jest lekiem i może dawać efekty uboczne lub niepożądane: przekrwienie spojówek, świąd, stany zapalne rogówki i spojówki, uczucie pieczenia i podrażnienia oczu, łzawienie, pogorszenie ostrości widzenia, ból oka i głowy, ustępująca wzmożona pigmentacja skóry w miejscu aplikacji oraz zmiana zabarwienia tęczówki, która może mieć charakter trwały. Bimatoprost nie wchłania się ze skóry i nie wykazuje efektów ubocznych ogólnoustrojowych. Obecne na rynku odżywki do rzęs są przebadane i uznane przez dermatologów i oftalmologów za bezpieczne.

stymulujące wzrost
w eyelinerze
żel
<10ml

Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Miałam kiepskie rzęsy,rzadkie i łamiące się.Zakupiłam serum bo wszyscy w koło zachwalali i zaczęłam stosować.Aplikacja dobra.Zero uczuleń czy jakichkolwiek podrażnień.Rzęsy po 2 tyg.stosowania wyraźnie urosły,przyciemniły się i jakby stały się grubsze.Przestały się łamać czy wypadać. Serum wydajne.

Skuteczna ale...

Mam naturalnie długie i raczej gęste rzęsy ale osłabione codziennym malowaniem, łamią się i wypadają.
Zakupiłam odżywkę po przeczytaniu wielu pozytywnym recenzji, właśnie aby powstrzymać ich wypadanie bo codziennie przy demakijażu wylatywało mi kilka rzęs.

Produkt zakupiłam z żelem micelarnym za 62zł, podczas gdy sama odżywka bez żelu kosztowała 79.99 więc była spora różnica w cenie a produkt niestety do tanich nie należy.

Odżywka okazała skuteczna. Codziennie nakładałam ją na noc i po około miesiącu rzęsy przestały wypadać. Tam, gdzie wcześniej miałam puste przestrzenie widziałam krótkie, nowe rzęski. Wydaje mi się, że odżywka również trochę je wydłużyła.

Zauważyłam jednak, że niektóre rzęsy rosną pod dziwnym kątem jakby na bok a nie prosto i gdy są pomalowane, to dość mocno się odznacza. Jest to zauważalne, problematyczne i tusz do rzęs nie jest wstanie ich wyprostować ani ładnie ułożyć.

Martwiący jest również skład odżywki. Zawiera ona bowiem Bimatoprost, lek stosowany w leczeniu jaskry, którego efektem "ubocznym" jest między innymi wzrost rzęs. Są również inne efekty jak np zmiana barwnika w oku, co może doprowadzić do zmiany koloru oczu z niebieskiego na brązowy. Przynajmniej takie informacje wyczytałam.

U mnie nic złego się nie stało na szczęście. Poza "krzywymi" rzęsami nie zauważyłam efektów ubocznych. Oczy nie bolały, nie szczypały, nie widziałam za mgłą ani nie były przekrwione.

Co do wydajności, to produkt wystarczył mi na ponad 3 miesiące codziennego stosowania, a raczej go sobie nie żałowałam. Nakładałam dość sporo. Gdy w buteleczce już nie wiele pozostało i pędzelek nie wyłapywał produktu to postawiłam go na "głowie" i bez problemu wydobyłam resztę.

Myślę, że można dostać na naszym rynku produkty równie dobre w działaniu, lepsze i delikatniejsze pod względem składu i zdecydowanie tańsze.

wow działa :D

Nie wierzyłam w te serum jakoś specjalnie ale muszę przyznać ze działa !
na efekt niestety trzeba czekać dość długo nawet do 2 miesięcy w moim przypadku ale warto :)jednak już po miesiącu można zaobserwować pierwsze pozytywne efekty. dzięki temu specyfikowi rzęsy są dłuższe i mocniejsze, nie wypadają stają się niczym wachlarz, oczy nabierają kociego spojrzenia :) Nawet króciutkie włoski w wewnętrznej stronie oka, stają się dłuższe i na tyle grubsze
Produkt jest trwały i wydajny. Serum szybko się wchłania. Pojedyncza aplikacja w zupełności wystarcza. Serum aplikujemy jedynie raz dziennie, i to najlepiej wieczorem po demakijażu, nakładamy je na górną linię rzęs. Konsystencja jest dość wodnista ale bardzo łatwa w aplikacji.

Totalna masakracja rzęs!

Swego czasu stosowałam podobne serum innej firmy. Efekt był chwilowo widoczny, po czym po odstawieniu produktu rzęsy momentalnie wróciły do stanu przed jego używaniem. W przypadku recenzowanego specyfiku długo musiałam czekać na jakiekolwiek efekty. Po niecałych trzech miesiącach regularnego stosowania w końcu zaczęłam je dostrzegać. Rzęsy faktycznie były dłuższe. Po użyciu masakry prezentowały się naprawdę ładnie. Efekt ten trwał ok dwóch tygodni,po czym produkt mi się skończył. Po zaprzestaniu "kuracji“rzęsy zaczęły wypadac jak szalone. Stały się rzadkie, krociutkie z którymi nawet tusz nie daje sobie rady. Obecnie ich nie maluję, bo wygląda to jeszcze gorzej. Opisałalabym je jako takie nierównej długości mini druciki wyrastające z mojej powieki. W życiu nie były w tak fatalnej kondycji jak teraz. Nie miałabym pretensji gdyby tuż po odstawieniu produktu wróciły do stanu przed jego zastosowaniem natomiast recenzowany mi je totalnie zmasakrowal! Mam tylko nadzieję że nie jest to zjawisko nieodwracalne i kuracja np olejkiem rycynowym je jakoś odżywi... Zachciało się wachlarza rzęs... Ech:/

Mój hit

Odżywka wspaniale wydłuża rzęsy. U mnie efekty było widać już po miesiącu stosowania. Po dwóch miesiącach, rzęsy zaczęły dotykać górnej powieki i wiele osób pytało, czy mam przedłużane rzęsy :) Produkt niestety dość kontrowersyjny przez swój skład i należy używać go z rozwagą. U siebie zauważyłam rozszerzone naczynka przy linii rzęs.

Rosną! :)

Używam produktu od niecałego miesiąca. Mam naturalnie ładne rzęsy, szukałam jednak czegoś by uczynić je jeszcze lepszymi. Poleciła mi ją mama, a jej ufam totalnie. Odżywki są zazwyczaj przesadnie drogie (200 zł?!), tą można upolować za ok 40 zł, a wystarczy myślę na 3 miesiące.
Odżywka zadziałała na 100%! Rzęsy są dłuższe, mocniejsze i praktycznie nie wypadają. Przed kuracją miałam właśnie ten ostatni problem. Aplikacja jest prosta, nie zauważyłam efektów obocznych, ale jestem bardzo ostrożna przy nakładaniu.
Pierwsze efekty zauważyłam po tygodniu, także działa szybko. Myślę, że weszła na stałe do mojego wieczornego rytuału.

FENOMEN

Idealna odzywka do rzes juz po dwoch tygodniach regularnego stosowania zauwazalne sa mega efekty .Rzesy sa dlugie I ciemniejsze .Produkt mnie nie uczulil ,oczy nie piekly I nie swedzialy .Nie pozostawial na powiekach czerwonych sladow w miejscu nalozenia.

Rewelacyjne.

Serum w bardzo szybki sposób poprawia kondycję rzęs. Wydłuża, pogrubia, zagęszcza, a spojrzenie wygląda na pełne. Po dodatkowym nałożeniu tuszy rzęsy wyglądają zjawiskowo! Jedyny minus tego produktu to ten, że efekt trwa dopóki używamy serum - kiedy zaprzestajemy tak szybko jak rzęsy rosły, tracą objętość.

Dziasostawo

Kupiła po namowach koleżanek które były zachwycone tym produktem, kupiłam ja w aptece stracjonarnej ( wiec nie ma mowy o tym ze kupiłam podróbkę) u mnie nie dało to ŻADNYCH efektów ... zero !!! Jestem w szoku gdyż widziałam u dziewczyn efekty zachwycające ... nie wiem dlaczego tak się stało ... ale po głębszym zapoznaniu się z tematem odkryłam ze nie ma wszystkie dziewczyny on działa ...

cudo

Z natury mam rzęsy cienkie oraz krótkie i nigdy nie sądziłam że faktycznie coś na nie zadziała. Po wielu pozytywnych opiniach skusiłam się na serum L4L gdy spotkałam na promocji i to był strzał w dziesiątkę, Moje rzęsy faktycznie urosły oraz zgęstniały. Jestem pod wrażeniem tego jak ten produkt zadziałał. Osobiście i z czystym sercem polecam. Może cena nie jest niska, szczególnie jak na kieszeń studenta, jednak często można znaleźć na promocji a naprawdę warto bo działa cuda.

???

Po 6 tygodniach używania serum zaczęły być widoczne efekty, rzęsy urosły, przyciemniły się i zagęściły. Niestety po jakimś czasie po spaniu oczy miałam coraz bardziej sklejone, do tego zaczęły mi pękać naczynka. Poszłam do okulisty dostałam krople, nic nie pomogło. Po odstawieniu serum po kilku miesiącach wszystko wróciło do normy. Nie będę już niestety ryzykować ponownego użycia serum, mimo spektakularnego wzrostu rzęs, jakiś czynnik w jego składzie nie jest dla mnie bezpieczny, nie mogę go polecić.

Polecam !!!

Lonng4lashes używam od ok 4 miesięcy ale po ok 3 tygodniach zauważyłam już zmiany. Rzęsy stały się gęstsze i dłuższe tylko trzeba systematycznie go używać. Opakowanie jest dość małe ale wydajne przy codziennym stosowaniu. Nie podrażnia skóry ani oczu. Polecam.