Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Korzystając z najnowszych, światowych osiągnięć medycyny estetycznej opracowano wyjątkowo skuteczne serum, które wydłuża, zagęszcza i wzmacnia rzęsy oraz widocznie poprawia ich kondycję. Jego receptura zawiera bimatoprost - substancję aktywną uważaną obecnie za jeden z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost rzęs.
Kwas hialuronowy nawilża i wygładza powierzchnię rzęs, a prowitamina B5, wnikając we włókno włosków, poprawia ich strukturę i sprawia, że stają się mocniejsze, bardziej elastyczne i lśniące. Alantoina zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom.
Sposób użycia: serum nałożyć jednym pociągnięciem przy użyciu pędzelka-aplikatora na czystą i suchą skórę powiek wzdłuż linii górnych rzęs (po uprzednim demakijażu). Stosować raz dziennie na noc. Nie stosować do wnętrza oka i na dolną linię rzęs. Przed użyciem zapoznać się z ulotką.
Preparat może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe (przed aplikacją należy zdjąć szkła), po zakończonej chemioterapii, na przedłużane i zagęszczane rzęsy, na makijaż permanentny, a także po hennie brwi i rzęs.
Kosmetyk zawiera bimatoprost. Bimatoprost jest lekiem i może dawać efekty uboczne lub niepożądane: przekrwienie spojówek, świąd, stany zapalne rogówki i spojówki, uczucie pieczenia i podrażnienia oczu, łzawienie, pogorszenie ostrości widzenia, ból oka i głowy, ustępująca wzmożona pigmentacja skóry w miejscu aplikacji oraz zmiana zabarwienia tęczówki, która może mieć charakter trwały. Bimatoprost nie wchłania się ze skóry i nie wykazuje efektów ubocznych ogólnoustrojowych. Obecne na rynku odżywki do rzęs są przebadane i uznane przez dermatologów i oftalmologów za bezpieczne.

stymulujące wzrost
w eyelinerze
żel
<10ml

Działa

Bardzo fajna odżywka do rzęs, ja używałam również do brwi, ponieważ zależało mi na ich zagęszczeniu. Włoski odżyły, stały się ciemniejsze, a przez to też dłuższe. Używałam jej codziennie i nie miałam żadnego uczulenia, rzęsy nie wypadały. Brwi stały się gęściejsze, ale na efektu musiałam długo poczekać. Dopiero po miesiącu stosowanie zauważyłam, że rzeczywiście odżywka działa.
Byłam zadowolona z zakupu i na pewno jeszcze kiedyś po nią sięgnę.

REWELACJA

Kupiłam zaraz po tym jak po 3 latach skończyłam z przedłużaniem rzęs. Nie byly zniszczone jednak moje naturalne zawsze byly krótkie, proste i delikatne ...

Po miesiącu stosowania zauważyłam pierwsze efekty!
Rzesy stały się dłuższe, podkręcone, bardziej „elastyczne” No i zrobiło się ich więcej. Odrobine również przyciemniały.
Jestem zachwycona! W połączeniu z tuszem każdy chwali moje rzesy i myśli ze ciagle mam przedłużone :)

Produkt nie wywołał u mnie żadnej alergii.

Działa, ale ma ukrytą (?) wadę?!

Serum na porost rzęs działa - tego nie mogę mu odmówić. Efekty były wręcz spektakularne i nigdy nie spodziewałabym się takich po jakimkolwiek kosmetyku w cenie przystępnej dla przeciętnego śmiertelnika.
Niestety po pewnym czasie zaczął się problem - bolały mnie oczy, nie widziałam tak wyraźnie jak wcześniej, szybciej się męczyłam pracując przy komputerze. Udałam się do okulisty, uważałam że powinnam zmienić moc soczewek na silniejsze, myślałam, że ból i dyskomfort pochodzi z niedowidzenia. Podczas badania lekarka zapytała, czy mam naturalne te piękne rzęsy ;) Powiedziałam jej czego używam, a ona powiedziała, że się domyśliła, o pisała pracę magisterską o serum Long4Lashes... Mówiła, że posiada on w składzie dodatek leku na jaskrę, który przy dłuższym stosowaniu silnie podrażnia oczy. Nie wiem ile jest w tym prawdy, ale w mikroskopie widać było, że mam popękane naczynka w obu oczach, czego nie widziałam na "pierwszy rzut oka" w lustrze. Nie przestrzegam przed używaniem L4L w ogóle, ale jedynie przed sposobem w jaki go nakładacie na rzęsy. Dziewczyny - nie przesadzajcie z ilością serum, żeby nie dostało się do oka! Mikropodrażnienie, niezauważalne dla Was, gwarantowane.
Od tej pory nie używam L4L i żałuję, bo naprawdę robił swoje, a ja czułam się piękniejsza ;) The End.

Warte zakupu

Na początku byłam sceptycznie nastawiona do tego produktu, jednak postanowiłam go zakupić. A teraz nie żałuje mojej decyzji, serum rzeczywiście działa. Moje rzęsy są wyraźnie dłuższe i grube. Spotykam się z wieloma pytaniami czy mam doczepione sztuczne i wiele osób jest zaskoczonych że to moje prawdziwe rzęsy. Bardzo łatwa i szybka aplikacja produktu. Zdecydowanie polecam każdemu

Działa, ale jest haczyk

Na początku czekałam ok 3 miesiące na efekty, które były spektakularne - miałam bardzo długie rzęsy, które wyglądały na sztuczne. Jednak efekt będzie utrzymywał się jedynie gdy będziemy ciągle używać odrzywki co jest kłopotliwe. Kiedy przestałam korzystać z odrzywki rzęsy zaczęły mi wypadać kępkami co wyglądało nieestetycznie.

Pełnia zadowolenia

Na wstępie pragnę zaznaczyć, że należę do szczęśliwców, którym ta odżywka nie szkodzi. Kupiłyśmy z przyjaciółką 2 zestawy w promocji z szamponem i po około 2 tygodniach ona zaczęła się skarżyć na pieczenie, swędzenie i opuchliznę powiek, mi natomiast nic nie dolegało. Przyjaciółka niedługo potem wylądowała u lekarza z zapaleniem spojówek i zakończyła przygodę z tą odżywką. Ja podobny dyskomfort podczas użytkowania odczuwałam używając Biotebal rzesy XXL, jakieś 2-3 lata temu. Long4lashes dla mnie osobiście jest super, rzęsy urosły i rosną dalej:) nowe rzęsy rosną bardzo podkręcone co przysparza trochę trudności podczas malowania, ale to nic, ważne że są dłuuuugie! Życzę powodzenia i żeby każdemu ta odżywka służyła!

Użyłam z ciekawości, nie zawiodłam się

Zakupiłam ten produkt z czystej ciekawości gdy zauważyłam, że jest akurat na promocji ;) po 3 tygodniach używania, zaczęły się pojawiać pierwsze efekty. Rzęsy dużo lepiej się układały, były naprawdę grubsze i gęstsze. Po dwóch miesiącach, wyglądały całkiem inaczej niż moje naturalne. Praktycznie w ogólne nie było potrzeby żeby je malować. Dużo osób zwracało na nie uwagę i pytało czy to rzęsy naturalne czy sztuczne. Byłam bardzo zadowolona i gdy po trzech miesiącach zużyłam pierwsze opakowanie kupiłam następne, ponieważ nie chciałam wrócić do stanu poprzedniego. Pod koniec drugiego opakowania, pojawiły się u mnie podrażnienia w miejscu nakładania serum. Musiałam odłożyć produkt, aby nie pogarszać sytuacji :) po około tygodniu od zaprzestania stosowania produktu, rzęsy po prostu wróciły do dawnej (nie zbyt korzystnej) formy. Niestety.
Dodam jeszcze, że produkt używałam regularnie, zgodnie z zaleceniami producenta.

Skuteczne serum

Byłam troszkę rozczarowana, gdy po raz pierwszy używałam tego serum. Wtedy rzęsy nie rosły równo, tylko kępkami. Nie były zdyscyplinowane, tylko wykręcały się w różne strony, były sztywne jak druty i ciężko było je pomalować.
Po roku ponownie zakupiłam to serum i tym razem zdecydowanie lepiej się spisało. Rzęsy rosły równo, nie wywijały się i łatwo było je pokryć tuszem.
Ogólnie serum jest świetne. Wymaga jedynie systematyczności.
Niestety po odstawieniu rzęsy wracają do stanu pierwotnego.

Zalety:
+żelowa konsystencja,która nie ścieka,
+skuteczność - rzęsy zauważalnie stają się dłuższe,
+wzmacnia rzęsy,
+wygodna aplikacja,
+aplikator pobiera tyle produktu, ile trzeba,
+jest bardzo wydajne, 3 ml spokojnie wystarcza na pół roku,
+nie podrażnia.

Wady:
-po odstawieniu serum rzęsy są takie same jak przed jego używaniem,
-skóra powieki przy linii rzęs lekko ciemnieje,
-cieńki plastik zakrętki opakowania lubi pękać.

Super!

Jestem pod ogromnym wrazeniem tego serum, choc przyznam, ze kiedy wydawalam te 80 zlotych mocno bolalo mnie serce.
Stosowalam je regularnie, kazdego wieczora i poczatkowo nie widzialam efektow, jednak po dwoch miesiacach cos sie zaczelo dziac.
Rzesy staly sie gestsze, ciemniejsze i mocniejsze.
Przestaly wypadac, co bardzo mi wczesniej doskwieralo. Musze jednak przestrzec, ze na poczatku stosowania to wypadanie sie wzmozylo, ale nie trwalo dlugo i potem juz bylo tylko lepiej.

piękne rzęsy bez kosmetyczki

Serum daje bardzo dobre efekty w szybkim czasie. Dodatkowo jest bardzo wydajne. Od kiedy zaczęłam go używać często jestem pytana "gdzie robiłaś rzęsy?" i wtedy zawsze z śmiechem odpowiadam "w domu". Wymaga systematyczności w używaniu, ja stosuję je co 2-3 dni na noc. Efekt jest naprawdę fajny: rzęsy do nieba. Początkowo nie wierzyłam, że otrzymam taki efekt, ale zaryzykowałam i kupiłam pierwsze opakowanie... i potem kolejne... i tak już mija 2,5 roku razem :)

Dobre serum do rzęs

Poprzednie odżywki do rzęs, których używałam nie dawały żadnych efektów. Na serum Long 4 lashes zdecydowałam się ze względu na dobre opinie oraz promocyjną cenę w drogerii. Rzeczywiście przy regularnym stosowaniu zauważyłam zmiany. Nie jest to efekt wachlarza sztucznych rzęs, ale widać, że są one dłuższe, pogrubione i wzmocnione. Efekt utrzymuje się pod warunkiem ciągłego stosowania serum - przy przerwaniu załóżmy na tydzień, rzęsy wracają do pierwotnego stanu.

Jest to pierwszy produkt tego typu, który zakupiłam. Nigdy wcześniej nie używałam odżywek do rzęs. Nigdy też nie narzekałam na ich kolor czy długość, jednak zauważyłam, że robią się dość rzadkie. Kupiłam ten produkt oczywiście na promocji, ponieważ cena regularna jest dla mnie zbyt wygórowana.
Muszę przyznać, że jestem zaskoczona działaniem tego produktu. Moje rzęsy wyraźnie się zagęściły i wydłużyły. Efekt zauważalny po około 3 tygodniach regularnego stosowania. Jestem w trakcie drugiego opakowania. Zauważyłam, że w przypadku tego produktu bardzo ważna jest regularność. Miałam przerwę między używaniem pierwszego, a drugiego opakowania i w tym czasie stan moich rzęs lekko się pogorszył.