Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Korzystając z najnowszych, światowych osiągnięć medycyny estetycznej opracowano wyjątkowo skuteczne serum, które wydłuża, zagęszcza i wzmacnia rzęsy oraz widocznie poprawia ich kondycję. Jego receptura zawiera bimatoprost - substancję aktywną uważaną obecnie za jeden z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost rzęs.
Kwas hialuronowy nawilża i wygładza powierzchnię rzęs, a prowitamina B5, wnikając we włókno włosków, poprawia ich strukturę i sprawia, że stają się mocniejsze, bardziej elastyczne i lśniące. Alantoina zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom.
Sposób użycia: serum nałożyć jednym pociągnięciem przy użyciu pędzelka-aplikatora na czystą i suchą skórę powiek wzdłuż linii górnych rzęs (po uprzednim demakijażu). Stosować raz dziennie na noc. Nie stosować do wnętrza oka i na dolną linię rzęs. Przed użyciem zapoznać się z ulotką.
Preparat może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe (przed aplikacją należy zdjąć szkła), po zakończonej chemioterapii, na przedłużane i zagęszczane rzęsy, na makijaż permanentny, a także po hennie brwi i rzęs.
Kosmetyk zawiera bimatoprost. Bimatoprost jest lekiem i może dawać efekty uboczne lub niepożądane: przekrwienie spojówek, świąd, stany zapalne rogówki i spojówki, uczucie pieczenia i podrażnienia oczu, łzawienie, pogorszenie ostrości widzenia, ból oka i głowy, ustępująca wzmożona pigmentacja skóry w miejscu aplikacji oraz zmiana zabarwienia tęczówki, która może mieć charakter trwały. Bimatoprost nie wchłania się ze skóry i nie wykazuje efektów ubocznych ogólnoustrojowych. Obecne na rynku odżywki do rzęs są przebadane i uznane przez dermatologów i oftalmologów za bezpieczne.

stymulujące wzrost
w eyelinerze
żel
<10ml

Działa!

To produkt który rzeczywiście działa cuda!
Przy regularnym stosowaniu moje rzęsy są mega długie. Wyglądają jak sztuczne, wystarczy pomalować je tuszem i tworzą cały make up.
Jedyne co zauważyłam to że trzeba używać go stale by podtrzymać efekt, a buteleczka 3 ml na pewno nie starcza na 6 miesięcy. U mnie są to max 3 miesiące.
Warto czyhać na promocję albo kupować online, wtedy cena jest wiele atrakcyjniejsza.

Działa ale..

Zużyłam już kilka opakowań serum, moim zdaniem działa. Producent zapewnia nas że rzęsy stają się dłuższe, gęstsze i zdrowsze, jednak według mnie rzęsy są dłuższe to fakt, ale wydaje mi się że objętość zmienia się nieznacznie. Serum używała zgodnie z zaleceniem, cienką warstwę wieczorem. Rano budziłam się z uczuciem suchych spojówek. Dodatkowo po odstawieniu miałam efekt nadmiernego wypadania rzęs. Cena również jest za wysoka. Moim zdaniem o wiele lepsze i tańsze jest serum Biotebal rzęsy XXL - rzęsy naprawdę wyglądają na zdrowsze, mają piękny czarny kolor, są dłuższe i gęstsze i co najważniejsze po odstawieniu nie wypadają. Reasumując więcej nie kupię Long4Lashes, dlatego że znalazłam idealne serum czyli - Biotebal rzęsy XXL.

Dobra odżywka

Zakupiłam ją zachęcona pozytywnymi opiniami w internecie i nie zawiodłam się. Moje rzęsy się wydłużyły i zagęściły. Wręcz wyglądały jak sztuczne. Na szczęście obyło się bez skutków ubocznych. Opłaca się ją kupować na promocjach, albo na stronach internetowych.

Zadowalajaca

Odżywka o szybkim działaniu. Już po kilku tygodniach regularnego stosowania widać efekty. Szkoda tylko ze po zaprzestaniu użytkowania odżywki efekt szybko znika. Rzęsy stają się osłabione i wypadają.

Long4Lashes serum do rzes

Serum samo w sobie jest genialne, potrafi zdzialac cuda, jednak po zakonczeniu stosowania mialam wrazenie, ze moje rzesy zaczynaja sie oslabiac i wypadac, mysle, ze potrzeba ciaglego aplikowania produktu zeby cieszyc sie efektem dlugotrwale

Moje rzęsy się zregenerowały

Kupiłam z ciekawości na promocji w rossmannie, ponieważ miałam rzęsy w opłakanym stanie po sztucznych rzęsach. Efekty było widać po kilku użyciach, po zużyciu opakowania przez jakiś czas nie używałam jej wcale i efekt był taki sam.
Jak najbardziej polecam! :)

Koniec ze sztucznymi rzęsami, MAM WŁASNE!

Produkt zdecydowanie godny polecenia! Nigdy bym nie podejrzewała, że jakikolwiek specyfik jest w stanie odratować moje krótkie i rzadkie rzęsy... a jednak! Produkt testuję już od około 5 miesięcy i efekty jak najbardziej są widoczne i zdecydowanie mnie zadowalają. Rzęsy stały się gęstsze i przede wszystkim dłuższe, Serum należy stosować systematycznie, bo inaczej nie zadział odpowiednio. Polecam również użycie tego samego specyfiku na brwi ( jeżeli ktoś ma zbyt rzadkie). Oczywiście istnieje serum do brwi tej samej firmy, ale to do rzęs równie dobrze się spisuje.

Kwestia gustu

Owszem spektakularny efekt jest widoczny nawet po 2-3 tygodniach stosowania produktu. Jednak po jej użyciu rzęsy rosną nienaturalnie, w różnych kierunkach. Rzęsy szybko wypadają. Po odstawieniu odżywki rzęsy są bardzo osłabione. Dlaczego? Ze względu na skład. Substancje zawarte w odżywce "oduczają" nasze naturalne rzęsy prawidłowo rosnąć.

Polecam !

Nie wierzyłam w działanie serum i długo się wstrzymywałam z kupieniem go, głownie dlatego ze sporo osób pisało o uczuleniach i wypadających rzęsach. w końcu się zdecydowałam i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Przez pierwsze 3 dni faktycznie czułam delikatne pieczenie ale zaraz zniknęło a efekty rewelacja! Co chwile ktoś pyta czy mam sztuczne rzęsy :) Koncze właśnie pierwsze opakowanie ale to nie koniec :)

Serum przyspieszające wzrost rzęs

~Korzystając z najnowszych, światowych osiągnięć medycyny estetycznej opracowano wyjątkowo skuteczne serum, które wydłuża, zagęszcza i wzmacnia rzęsy oraz widocznie poprawia ich kondycję
Moje rzęsy jakoś tak stały się rzadsze, krótsze, jaśniejsze. Trzeba było je czymś poratować. I to serum dało efekt. Rzęsy były naprawdę długie. W połączeniu z tuszem.. Jak sztuczne. Było ich więcej. Nabrały czarnego koloru. I przede wszystkim przestały mi wypadać przy dotykaniu.
~Alantoina zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom.
No.. Na początku było widać lekko czerwoną kreskę tam, gdzie przejechałam pędzelkiem. Oczywiście jak się komuś łapki trzęsą jak mi, serum dostanie się do oka no to cóż.. piecze.
Polecam z czystym sercem i pięknymi rzęsami :3 Tylko trzeba być cierpliwym. Na efekty się czeka. Ale są.

genialny!

Po olejku rycynowym i aloesie postanowiłam kupić preparat, który będzie jedynie do rzęs. Postanowiłam na to, ponieważ dość niska cena jak na taki specyfik i jeszcze dostępność w drogeriach. Stosowałam regularnie, tak jak radzi producent i muszę powiedzieć, że na moje rzęsy zadziałało i to genialnie! Wydłużenie i pogrubienie rzęs sprawiło, że odstawiłam tusze. Efekt bardzo mi się podoba, jestem zachwycona. Nie ma żadnego zapachu. Nie zauważyłam żadnej wady, oprócz może opakowania. Opakowanie mi się popsuło. Może to ja za mocno się z nim obchodziłam. Nie zmienia to faktu, że produkt jest godny polecenia!

cudowny produkt !!!

Pierwsze opakowanie kupiłam z ciekawości podczas promocji w Rossmannie i ... zostałam z nim na dłużej. Efekt całkowicie mnie zaskoczył. Rzęsy są zdecydowanie dłuższe i grubsze.