Long4Lashes (Serum przyspieszające wzrost rzęs)

Long4Lashes

Cena już od 43,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Korzystając z najnowszych, światowych osiągnięć medycyny estetycznej opracowano wyjątkowo skuteczne serum, które wydłuża, zagęszcza i wzmacnia rzęsy oraz widocznie poprawia ich kondycję. Jego receptura zawiera bimatoprost - substancję aktywną uważaną obecnie za jeden z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost rzęs.
Kwas hialuronowy nawilża i wygładza powierzchnię rzęs, a prowitamina B5, wnikając we włókno włosków, poprawia ich strukturę i sprawia, że stają się mocniejsze, bardziej elastyczne i lśniące. Alantoina zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom.
Sposób użycia: serum nałożyć jednym pociągnięciem przy użyciu pędzelka-aplikatora na czystą i suchą skórę powiek wzdłuż linii górnych rzęs (po uprzednim demakijażu). Stosować raz dziennie na noc. Nie stosować do wnętrza oka i na dolną linię rzęs. Przed użyciem zapoznać się z ulotką.
Preparat może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe (przed aplikacją należy zdjąć szkła), po zakończonej chemioterapii, na przedłużane i zagęszczane rzęsy, na makijaż permanentny, a także po hennie brwi i rzęs.

stymulujące wzrost

• Triethanolamine,
  • Methylparaben

Napisanych recenzji: 3

doskonały

moje rzęsy są wyraźnie ładniejsze doskonale odżywione nie wypadają zagęściły się no i oczywiście są dłuższe, jestem alergikiem ale produkt mnie nie uczula nie powoduje łzawienia ja jestem w pełni zadowolona i polecam moim znajomym

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235023].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Jestem wniebowzieta!

Uwielbiam!!!
Jeszcze niedawno chciałam wystawić niepochlebna opinie dla tej odżywki, bo nie widziałam efektu... Ale zmieniło się to między 5 a 6 tygodniem używania go...
Każda koleżanka pyta mnie czy to sztuczne rzęsy!! Obecnie używam go 10 tydzień, nie muszę nadrabiać wyrazistości oprawy oczu jakimiś linerami itp. Rzęsy grają pierwszą rolę.
Efekt jest przepiękny po nałożeniu tuszu...

Nie wiem na ile wystarcza jedno opakowanie. Ale jestem w trakcie pierwszego a zaczęłam 3 miesiąc stosowania. Na pudełku wskazane jest, aby otwarty produkt był przechowywany do 3 miesięcy.

Polecam!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234563].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Faktycznie działa

Za koszt około 50 zł nie spodziewałam się takiego dobrego efektu. Co prawda trzeba poczekać około 2 miesięcy(ponieważ mniej więcej tyle trwa czas wzrostu rzęs) codziennie stosując preparat żeby osiągnąć pełny efekt. Ja zauważyłam już sporą zmianę w długości rzęs po 6 tygodniach a po 8 efekt był fantastyczny. Produkt jest bardzo wydajny i wygodny w użyciu. Gorąco polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234543].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 44

Hit!

Produkt jest rewelacyjny. Po przedłużaniu rzęs metodą 1:1 byłam kompletnie "łysa", czułam się nieswojo, a sam makijaż był dla mnie udręką. Kupiłam Long4Lashes,mimo, że nie oczekiwałam cudów. Produkt zadziałał fenomenalnie, a moje rzęsy wyglądają jak sztuczne. Polecam bez zastanowienia. Cena adekwatna do produktu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1233993].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Cudo, cudo, cudo

Wcześniej stosowała ją moja przyjaciółka. Zawsze miała problem z krótkimi i rzadkimi rzęsami, przez stosowanie zalotki dodatkowo je męczyła. Po 3 miesiącach byłam w szoku, jej rzęsy wyglądały niczym sztuczne, były piękne, długie i gęste. Skusiłam się 4 miesiące temu, akurat była promocja i żel micelarny gratis. Cóż, jestem bardzo zadowolona, a to dopiero pierwsza buteleczka. Koleżanka mojej mamy nie może przeżyć, że mam jeszcze ładniejsze rzęsy niż przed stosowaniem. Nie muszę się malować, bo rzęsy są widoczne, długie i gęste, a co najlepsze naturalnie się podkręciły. Drugie opakowanie jest już w drodze do mnie :)
Co prawda, zarówno ja i przyjaciółka, mamy czerwoną linię na powiece (ja mam zawsze w zewnętrznym kąciku) ale nie przeszkadza nam to. Serum nie podrażniło mi oczu. Rzęsy wypadały i nadal wypadają sporadycznie, tak jak zawsze, ale na ich miejscu niemal natychmiast pojawiają się nowe. Nie stosowałam odżywki na dolną linię rzęs, jednak tam również widzę poprawę, widocznie w trakcie snu musiała się tam dostać.

Jedyny minus, zarówno ode mnie jak i przyjaciółki, to sklejone (wręcz zaropiałe) oczy rano.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1233578].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Nic specjalnego

Kupiłam to serum, kiedy ściągane miałam sztuczne rzęsy. Jak wiadomo, moje naturalne nie były wtedy w najlepszej formie, więc chciałam je trochę wzmocnić. Niestety jednak to serum nie dało takiego super efektu, jak zapowiada producent. Serum nakładałam CODZIENNIE przed pójściem spać, nigdy sobie nie odpuściłam, nawet jeśli już leżałam w łóżku i nie chciało mi się ruszyć ;) Nie wydłużył, ani nie zagęścił moich naturalnych rzęs. Aktualnie długi czas już go nie używam, a nic się nie zmieniło. Na początku byłam pewna, że pomógł "odbudować" moje rzęsy, ale teraz wydaje mi się, że po prostu zregenerowały się naturalnie. Produkt jest wydajny, ale jak dla mnie strata pieniędzy, bo nie widać efektu. Przereklamowany.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1233136].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Rewelacja!

Stosuję Long4Lashes lekko ponad 6 miesięcy i efekt jest niesamowity! Rzęsy są długie i jeszcze widzę, że rosną nowe. W innych recenzjach, widzę, że dziewczyny wypowiadają się po 2-3 miesiącach- wielki błąd! Odżywkę trzeba stosować tak jak pisze producent- pół roku, aby było widać prawdziwe efekty. W czasie stosowania miałam taki moment, gdy wypadło mi dużo rzęs na raz, ale już miesiąc później widziałam pierwsze długie rzęsy. Natomiast po 6 miesiącach wszystkie są niesamowicie długie. Polecam bardzo serdecznie!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1230783].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 122

Koszmar dla oczu

Zachęcona pozytywnymi komentarzami oraz mega promocją w aptece postanowiłam zakupić ten specyfik. Naprawdę nie wiem czemu kosmetyk ten nie jest traktowany jako lek, gdyż ma w swoim składzie Bimatoprost. W związku z tym, że bimatoprost jest lekiem, to podobnie jak inne substancje lecznicze, posiada również swoje efekty uboczne. Zatem do kosmetyku powinna być dołączona ulotka o skutkach ubocznych stosowania tego kosmetyku, jak to jest przy lekach, nawet tych nagminne stosowanych w różnego typu schorzeniach czy bólach.
Po kilku dniach od rozpoczęcia kuracji zauważyłam, że wypada mi więcej rzęs niż zwykle. Zgodnie z zaleceniami producenta, malowałam cienką kreskę tuż nad linią rzęs, bardzo uważając aby kosmetyk nie dostał się do oczu. Odżywka nie wchłania się od razu zatem trzeba było uważać, aby nie odcisnęła się na górnej powiece. Aplikację robiłam tuż przed snem. Po kilku dniach zauważyłam, że w miejscu aplikacji robi się cienka, czerwona kreska. Stawała się ona coraz grubsza i bardziej widoczna. Do tego oczy w tym miejscu zaczynały mnie swędzieć. Co więcej, przy łzawieniu oczy strasznie mnie szczypały, próba podrapania w powiekę kończyła się bólem i pieczeniem. Dopiero po przemyciu wodą ból ustępował. Po kilku tygodniach zauważyłam, że na linii nanoszenia odżywki, tej czerwonej linii, pojawiają się czarne kropki. Były to zalążki nowych rzęs. Niestety, niedokładna aplikacja sprawiła, że rzęsy zaczęły sobie rosnąc powyżej linii rzęs, tworząc nową. Zaczęło to wyglądać komicznie. Co więcej, wyrastały bardzo nierówno, stercząc i odbiegając od kształtu moich prawdziwych rzęs.
Co się tyczy pędzelka - wg mnie za duży, aplikacja nim powoduje, że przy nakładaniu specyfiku wychodzi nam gruba kreska, w której po pewnym czasie zaczynają szaleć nowe brwi. Nie powiem, rzęsy po ok. 3 miesiącach zaczęły robić się dłuższe, nie był to jednak spektakularny efekt. Postanowiłam także zastosować ten kosmetyk na brwi, niestety tutaj nic się nie działo, żadnego wzrostu brwi. Tym bardziej byłam zaskoczona, kiedy po pewnym czasie zauważyłam w sklepie taki sam specyfik tyle, że do brwi. Skład jest IDENTYCZNY, zatem nie rozumiem po co wydawać dwukrotnie pieniądze na to samo, skoro jeden można wykorzystać w dwóch miejscach.
Po pomalowaniu rzęs wyglądały one na dłuższe, jednak strasznie się podwijały, co powodowało, że czułam się niekomfortowo. Demakijaż oczu, w tym brwi, nie należał do przyjemnych. Odżywka w połączeniu z płynem micelarnym i resztkami kosmetyków powodowała, że oczy mnie szczypały, a gałki oczne były zaczerwienione. Po 3 miesiącach od rozpoczęcia aplikacji, zaniechałam tego działania. Uważam, że dla krótkotrwałego efektu, nie do końca takiego, jakiego się spodziewałam, nie warto narażać swojego życia i zdrowia. A tak niestety trzeba to ująć. Dodam jeszcze, że podczas stosowania tego kosmetyku zauważyłam pogorszenie wzroku, obraz był jakby zamglony, niewyraźny. Stosowanie tego specyfiku zakończyłam w połowie maja. Od tamtej pory stosuję żel na podrażnione powieki, gdyż nadal jest widoczna czerwona kreska w miejscu aplikacji, a same powieki mnie bolą mimo, że obecnie ich nie maluję. Dziewczyny, naprawdę zastanówcie się czy warto katować się tym mazidłem. Dla mnie to wyrzucenie pieniędzy w błoto. Oby skutki uboczne i ich leczenie nie kosztowało Was więcej zdrowia i czasu niż "upiększanie się" tym specyfikiem. Wierzcie mi, moje "skutki uboczne" są na pewno związane ze stosowanie tego serum, gdyż dopiero niedawno dotarłam do takich informacji. Kiedy wszystko porównałam, mam pewność, że moje kłopoty z oczami są w 100% wynikiem stosowania tego specyfiku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1230691].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Dobry.

Używam produktu od miesiąca. Przez pierwszy tydzień stosowania czułam pieczenie i podrażnienie powiek. Później nie czułam już żadnego dyskomfortu. Produkt zregenerował moje rzęsy, które były w opłakanym stanie, wyrosło też mnóstwo nowych. Póki co jestem z niego zadowolona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1230416].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Naprawdę działa

Plusy: rzęsy rosną dłuższe i zagęszczają się, dolna linia rzęs wyraźnie poprawiona

Minusy: szczypie w oczy, zaczerwienia je (na szczęście nie noszę soczewek), w wewnętrzych kącikach oczu wyrosły mi włosy - wydaje mi się że to takze podraznia oczy

stosuję nieregularnie od około 2 miesięcy - nie skończyłam jeszcze opakowania mimo że to tylko 3ml - miałam beznadziejne,rzadkie, nierówne rzęsy, więc uważam, że efekt jest w miarę zadowalający. Cena trochę wysoka ale można dorwać w niewielkiej promocji ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1227446].usefull || 0 }}% pomocna.