Serum przyspieszające wzrost rzęs

Serum przyspieszające wzrost rzęs

Cena już od 43,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Korzystając z najnowszych, światowych osiągnięć medycyny estetycznej opracowano wyjątkowo skuteczne serum, które wydłuża, zagęszcza i wzmacnia rzęsy oraz widocznie poprawia ich kondycję. Jego receptura zawiera bimatoprost - substancję aktywną uważaną obecnie za jeden z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost rzęs.
Kwas hialuronowy nawilża i wygładza powierzchnię rzęs, a prowitamina B5, wnikając we włókno włosków, poprawia ich strukturę i sprawia, że stają się mocniejsze, bardziej elastyczne i lśniące. Alantoina zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom.
Sposób użycia: serum nałożyć jednym pociągnięciem przy użyciu pędzelka-aplikatora na czystą i suchą skórę powiek wzdłuż linii górnych rzęs (po uprzednim demakijażu). Stosować raz dziennie na noc. Nie stosować do wnętrza oka i na dolną linię rzęs. Przed użyciem zapoznać się z ulotką.
Preparat może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe (przed aplikacją należy zdjąć szkła), po zakończonej chemioterapii, na przedłużane i zagęszczane rzęsy, na makijaż permanentny, a także po hennie brwi i rzęs.

stymulujące wzrost
w eyelinerze
żel
<10ml

Napisanych recenzji: 2

Widoczne efekty

Używam serum od 10 dni i już widzę, że rzęsy są zagęszczone.

Słyszałam jednak, że głównym składnikiem serum do rzęs (jak i tego do włosów z 4Lashes) są sterydy stąd jego działanie. Natomiast po odstawieniu produktu rzęsy zaczynają masowo wypadać.
Czy ktoś spotkał się z taką rekacją?

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255786].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 4

Polecam !

Używam serum około 1,5 miesiąca. Efekty zauważyłam po 2 tygodniach. Mam dłuższe, gęstsze rzęsy. Przy aplikowaniu trzeba uważać żeby preparat nie dostał się do oka bo może lekko szczypać :)

Wydajność bardzo dobra, mam wrażenie, że serum się nie kończy. Lekka konsystencja, szybko się wchłania. Pędzelek pomaga w dokładnym zaaplikowaniu serum.

100% na tak :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254148].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

skuteczny o agresywnym działaniu

Kosmetyk rzeczywiście działa, po dwóch tygodnia znacznie zagęściły się rzęsy. Trzeba bardzo uważać, żeby nie spłynął do oka, ponieważ piecze. Czasami rano miałam zaczerwienione oczy, prawdopodobnie ponieważ wtarłam do oka nieświadomie podczas snu.
Zapach neutralny, opakowanie nietrwałe, różczka od zakrętki odpadła (ale nie przeszkadza to w używaniu) Pierwsze opakowanie używałam z przerwami przez rok, teraz kupiłam drugie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251326].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż twarzy

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 19

"To twoje naturalne rzęsy?"

"Tak, ale po odżywce". Ilekroć wpadam w nowe towarzystwo zasypuje mnie fala pytań o moje rzęsy. Mężczyźni komplementują moje spojrzenie, a kobiety zerkają z zazdrością, próbując przy tym wydusić ze mnie nazwę salonu kosmetycznego, w którym przedłużam i zagęszczam rzęsy. Long 4 Lashes to moje płynne szczęście i hit wszystkich hitów. Serum używam z krótkimi przerwami od ponad roku, wystarcza na długo. To dobrze, bo trochę kosztuje, ale często można je złapać na promocjach. Nie ma co się zanadto rozpisywać - odżywka spełnia obietnice producenta w stu procentach i gdyby mieli ją kiedykolwiek wycofać to z pewnością zrobiłabym jej spore zapasy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1250403].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

DOBRA

Rzęsy po 6-miesięcznym stosowaniu serum rzeczywiście bardzo mocno urosły, niestety nie przybyło ich - były bardzo rzadkie.
Zrobiłam sobie miesięczną przerwę i rzęsy bardzo szybko wróciły do pierwotnego stanu. Obecnie od miesiąca stosuje drugie opakowanie i już znowu widzę różnicę. Wniosek? Efekt jest rzeczywiście widoczny, wymaga niestety czasu. Utrzymuje się tak długo jak długo używam serum.
Mimo to naprawdę warto :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1247846].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Łaaaał!

Jak dla mnie bomba! Działa!
Stosuje od 3 miesięcy oczywiście regularnie i widzę dużą różnice, rzęsy są dłuższe, jest ich więcej, silniejsze oraz ciemniejsze.
Ewentualnym minusem, jest trochę wysoka cena, ale ja zawsze czekam na promocje w Rossmannie :D

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1247223].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 147

Bez efektu WOW

Kupiłam serum zachęcona pozytywnymi ocenami Wizażanek, ale nie zostałam jego fanką. Pierwsze zdziwienie nadeszło kiedy przyniosłam serum do domu i wyjęłam je z pudełeczka - opakowanie średniej wielkości, a w środku takie maciupeństwo - dosłownie kilka kropli. Na szczęscie podobnie jak innym dziewczynom mi opakowanie starcza na 1,5-2 miesiące.
Mam z natury bardzo długie, gęste i mocne rzęsy i szczerze mówiąc efekt mnie nie powalił. Stosowałam serum zgodnie z zaleceniami producenta i faktycznie pierwsze efekty widać dopiero po kilku tygodniach, natomiast u mnie to nie byl efekt WOW. Po prostu odrobinę dłuższe i bardziej gęste rzęsy, ale nie wiem czy warte tej ceny i pieczenia oczu przy każdej aplikacji.
To pewnie dobre rozwiązanie dla dziewczyn ze słabymi rzęsami, u tych ze zdrowymi i mocnymi gra chyba nie jest warta świeczki.

Plusy:
+zauważyłam delikatne wydłużenie i zagęszczenie rzęs

Minusy:
-oczy pieką mnie za każdym razem gdy nałożę serum i też rano po przebudzeniu
-efekt nie powalił mnie na kolana
-bardzo wysoka cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245073].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 48

działa

wiele osób pochwaliło wzrost moich rzęs i widzę go sama! zużyłam jedno opakowanie, skończyłam kilka tygodni temu, a do dzisiaj zdarza mi się usłyszeć jak spowodowałam TAKI wzrost rzęs. właśnie kupuję drugie opakowanie.. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1244013].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Polecam!

Mam niesamowicie krótkie rzęsy. Te na górnej powiece wydają mi się czasem krótsze niż na dolnej... Moją przygodę zaczęłam z revita lash, którego cena jest jednak zaporowa. Kiedy usłyszałam o long 4 lashes postanowiłam spróbować. I wiecie co? Zadziałało równie skutecznie jak droższy kolega. Nie trzeba czekać długo na efekty, a jak już się pojawią moje rzęsy są bardzo dobrze widoczne nawet bez tuszu do rzęs!
Czyham na promocję, więc zdarza mi się kupować serum za mniej niż 50 zł i w końcu mogę cieszyć się rzęsami do nieba!
Odebrałam jednak jedną gwizdkę za to, że serum powoduje u mnie znaczne zaczerwienienie i świąd powiek. Jest to jednak cena, którą jestem w stanie ponieść za posiadanie pięknych i długich rzęs.
Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1243693].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 17

Napisanych recenzji: 151

Działa!

Używam serum już ponad 2 miesiące. I ono faktycznie działa!
Moje rzęsy są z natury po prostu badziewne - rzadkie, krótkie, proste i jasne. Każda kosmetyczka nad nimi lamentowała.
Kupiłam to serum skuszona przez promocję, a co tam, spróbuję.
Jestem alergiczką, mam problemy z rożnymi kremami, szczególnie wokół oczu - to serum mnie nie uczula, nie powoduje podrażnień.
Po tych 2 miesiącach, rzęsy się troszkę zagęściły, są ciemniejsze i przede wszystkim są dłuższe (chyba ze 2 mm, co przy moich poprzednich słabych 5mm, daje spektakularny efekt). Ładniej dają się wywinąć. Widać różnicę.
Wydaje się też że mniej wypadają. Ono chyba przedłuża żywotność rzęsy.
W każdym razie - u mnie jest duża różnica. Jestem mega zadowolona!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1243581].usefull || 0 }}% pomocna.