Tołpa, Dermo Body, Slim, Modelujący koncentrat wyszczuplający z efektem drenażu ciała

Dermokosmetyk skoncentrowany. Silnie wyszczupla, modeluje i drenuje ciało. Zmniejsza objętość tkanki tłuszczowej o ok. 14 % i redukuje nadmierne centymetry do - 2,4 cm w obwodzie brzucha i - 1,4 cm w udzie. Usprawnia metabolizm komórek tłuszczowych. Przeciwdziała zastojowi płynów i uczuciu ciężkości ciała. Zapobiega wiotczeniu, zwiększa plastyczność i spoistość skóry przywracając estetyczny wygląd. Silnie nawilża, ujędrnia i wygładza skórę. Może być stosowany wspomagająco w czasie kuracji odchudzających lub w okresie wahań wagi ciała.

Obiecać nic nie kosztuje... Jednak z takim podejściem dalek nie zajdzie...

Zazwyczaj okres późnej zimy jest czasem dość brutalnego budzenia się... Większość z nas niekoniecznie z łatwością wchodzi w swoje standardowe jeansy, które to dziwnym trafem wbrew naszej woli dosłownie skurczyły się... I dlatego przebudzenie mowa tutaj o nadprogramowych wręcz jak co roku nieprzewidzianych kilogramach... Taki problem dotyka mnie każdego roku.
Fajnie jest w ciepłe dni wskoczyć w swoje szorty bez skrępowania o nieestetyczny celulit.
Lepiej zapobiegać, no ale nie zawsze się to udaje.
Oferta pielęgnacyjna jest bardzo szeroka jeśli chodzi o wsparcie z nadprogramowymi centymetrami. Tak się potoczyło, że zaopatrzyłam się w modelujący koncentrat wyszczuplający z Tołpa.
Etykieta kusi- wręcz obiecuje cuda na kiju..

I tutaj jest czas na weryfikację.
Plastikowa tubka standardowa dla tej marki... Przy końcu wymaga rozcięcia. Pozostaje w tubce wówczas bardzo dużo produktu. Spokojnie wystarczy na kilka użyć.
Sama formuła dość wodnista w kierunku żelowej. Nic podobnego do balsamu. Dość przyjemnie się rozprowadza na ciele- jednak nie ma możliwości wykonania nim masażu. Jest to bardzo szybko wchłaniający się produkt. Co dla jednych jest plusem dla innych zaś niekoniecznie.
Lubię podczas aplikacji wykonać masaż jednak tutaj nie ma takiej możliwości.
Sam zapach- standardowy dla tej marki. Mowa tutaj o naturalnych kosmetykach co za tym idzie zapach niekoniecznie należy do przyjemnych. Jednak idzie się z czasem do tego przyzwyczaić. Wietrzeje dość szybko.

Jeśli chodzi o efekty ujędrnienia, utraty centymetrów w obwodzie czy może wygładzenia pomarańczowej skórki- nic takiego nie ma miejsca.
W mojej ocenie nie jest to nawet dobrze nawilżający balsam.

Chłodzi, wygładza

Ten koncentrat do ciała po prosto mocno chłodzi oraz wygładza skórę.
Nie ma mowy o wyszczuplaniu, chyba, że wyleje się na siebie kilka takich tubek.
Koncentrat także szybko się kończy, całe opakowanie starcza zaledwie na kilka użyć na całe ciało.
Plusem jest to, że bardzo szybko się wchłania oraz nie klei się, nie lepi, nie jest tłusty.
Kupiłam go na promocji za 24zł w Super Pharmie, w cenie regularnej jest zbyt drogi.
Ogółem: mocne 3/5

Nie kupię ponownie

Od tego typu kosmetyku oczekuje jedynie napięcia i ujędrnienia skóry. Ten koncentrat mim zdaniem robił to. Ładnie wygładzał skórę i sprawiał, ze była bardziej napięta. Miał lekką konsystencje, szybko się wchłaniał i do tego bardzo przyjemnie pachniał.
Jednak jego działanie jest takie samo jak np serum z Eveline które są dwa razy tańsze, więc uważam ze nie warto go kupować skoro taki sam a może i nawet lepszy efekt da kosmetyk dwa razy tańszy
Do tego był niewydajny, wystarczył na mniej niż miesiąc regularnego używania raz dziennie.
Jeżeli ktoś chce wydać 40 zł to polecam wypróbować, ja jednak wole tego typu kosmetyki z np z eveline.

Fajny, choć drogi produkt do poprawy wyglądu ciała.

PLUSY:
- Wyraźnie i odczuwalnie napina skórę,
- Nawilża,
- Wygładza skórę (nie trzeba używać peelingu!, choć wypada, by składniki koncentratu łatwiej przeniknęły w głąb skóry),
- Przy regularnych treningach i zbilansowanej diecie widać efekty wyszczuplające (choć sam koncentrat cudów nie zdziała - nie liczmy na za dużo),
- Ciekawy zapach i miła w użyciu konsystencja.

MINUSY:
- Drogi (choć dla efektów warto),
- Nie starcza na długo,
- Ciężko wydobyć końcówkę z opakowania.

Mieszane uczucia

Dziwny produkt. Ani dobry, ani zły. W sumie praktycznie zerowe działanie, a 50 zł za balsam to wcale nie jest tak mało.
Przetestowałam wiele produktów tego typu, więc wiem, jak mogą działać. Ten jest chyba najsłabszy i do tego najdroższy. Dziwię się, bo Tołpa to rewelacyjna marka i bardzo lubię jej produkty. Poza tym.
Oczywiście używam ujędrniające balsamy podczas stosowania diety + ćwiczenia + duża aktywność fizyczna. Nie liczę na wyszczuplenie, ale spodziewałam się znacznie więcej.

PLUSY
- delikatnie nawilża i napina skórę
- wewn. strona ud faktycznie wygląda nieco lepiej
- wydajność
- dostępność

MINUSY
- nie odżywia skóry
- trochę się lepi
-może podrażniać skórę
- stan skóry brzucha nie uległ zmianie, a na tym mi najbardziej zależało. Zerowe działanie.
- w przypadku ud widzę minimalną poprawę, ale jest naprawdę subtelna
- cena, która nie jest adekwatna do jakości

Jak w rajstopach

Mój pierwszy kontakt z tym produktem tołpy był przypadkowy - na wyjeździe "pożyczyłam" bo nie wzięłam nic swojego co ujędrnia. I strzał w 10! Po powrocie było pewne, że go kupię, a że w międzyczasie SuperPharm zrobiło promocję 50% na kosmetyki tołpy to już w ogóle jak znak z niebios.
Garść plusów (zauważalne od razu!):
+ już od pierwszego użycia skóra gładsza w dotyku i w wyglądzie
+ ciekawy, ziołowy zapach, przyjemny :)
+ nie uczula! (dla mnie mega ważne)
+ nic nie piecze, nie mrowi, nie grzeje (z tego powodu odrzuciłam już wiele ujędrniaczy - wiem, że niektórzy to lubią, dla mnie to jarmarczane sztuczki, żeby od pierwszego użycia były, jakieś, jakiekolwiek efekty)
I teraz najważniejszy plus:
+ przy dłuższym i regularnym użyciu (udało mi się przez 4 tygodnie, 2 razy dziennie go stosować ze sporadycznymi przerwami typu - 1 raz dziennie) skóra jest przyjemnie napięta, jędrna, gładka, cellulit na udach ujarzmiony - mi najbardziej rzuciło się porównanie do efektu rajstop - niby ta sama noga, a w rajstopach jakby szczuplejsza i jędrniejsza :) Jeśli chodzi o centymetry to się nie wypowiem, bo nie mierzyłam. Co do brzucha - od jakiegoś czasu miałam problem, że może nie jest tłuściutko-rozlewający się, ale dorobiłam się boczków i jakby "starej" marszczącej się skóry - tołpa sobie z tym poradziła, a i boczki jakby "wygładziła" (znów, jak w rajstopkach).

TL;DR - polecam całym sercem i znów muszę się zmusić do powtórzenia cyklu, tym razem z ćwiczeniami!

I jeszcze mały plusik ode mnie za wydajność - może używałam za mało, ale myślę, że pół lub minimum 1/3 opakowania mi jeszcze zostało.

Minusy:
- cena - bez promocji między 40 zł (apteki internetowe, ale opłaca się tylko z wielkim zamówieniem bez opłaty za dostawę) a 50 zł (reszta świata)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 0,7

piątka z plusem

W ogóle mnie to nie obchodzi jak działa, ale on na prawdę działa!!!!!! Skóra jest napięta, jędrna. Bardzo przyjemny efekt chłodzący.
Jedyny minus to cena, ale warto za taki efekt.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakownaie

Warto spróbować...

Koncentrat ma konsystencję gęstego, odrobinę wodnistego, półprzezroczystego kremu o jasno-beżowym zabarwieniu. Pachnie przyjemnie, jego zapach określiłabym jako ziołowo-mentolowy, z męską nutą w tle. W trakcie aplikacji jak i po, jest wyczuwalny efekt chłodzący. Koncentrat zostawia delikatnie klejącą się powłokę, która po kilku minutach wchłania się całkowicie. Stosowany regularnie widocznie wygładza, napina i ujędrnia skórę. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 200 ml

jest moc.

Kosmetyk dostałam dawno, dawno temu do przetestowania w jednym z boxów.
Ucieszyłam się, bo bardzo lubię stosować tego typu produkty w połączeniu z intensywnymi treningami.

Kosmetyk ma zapewnić silne wyszczuplenie, wymodelowanie, redukcję tkanki tłuszczowej, nawilżenie, ujędrnienie i wygładzenie skóry. No, obietnice są zacne. Ale czy rzeczywiście się spełniają?

Nie ma co się oszukiwać. Nie ruszysz pupki, nie przestaniesz się obżerać to schudnąć, nie schudniesz wcierając w siebie tylko i wyłącznie jakieś tam specyfiki. Cudów nie ma. Bez wysiłku efektów nie zobaczysz. Ale taki produkt może skutecznie pomóc nam ulepszać efekty, jakie daje trening.

Koncentrat zamknięty jest w tubie, z którego ciężko wydobywa się resztki produktu, więc konieczne jest rozcięcie opakowania.
Konsystencję ma bardzo gęstą o beżowym zabarwieniu. Zapach delikatny, wyczuwalny, ale szybko ulatniający się.
Łatwo rozsmarowuje się na ciele i przy tym bardzo szybko się wchłania. Pozostawia skórę niezwykle mocno nawilżoną, niezwykle mocno wygładzoną i naprawdę dobrze ujędrnioną. Tu kosmetyk bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Skóra jest napięta i delikatna w dotyku.
Producent nie rzucił słów na wiatr, ale udowodnił, że można zrobić naprawdę cenny kosmetyk, którego efektów nie da się przeoczyć.

Serdecznie polecam jako dodatek do ćwiczeń. Stosowany regularnie na pewno wzmocni efekty :-)

Używam tego produktu od: kilka misięcy

Widoczne efekty.

Mimo wielkich obietnic producenta (jak zawsze w tego typu produktach) nie ma się co łudzić, że sam balsam do ciała nas wyszczupli :) Może być jedynie wspomagaczem dla ćwiczeń i diety.
Ja się nie odchudzam, więc od tego produktu wymagam przede wszystkim ujędrnienia skóry, nawilżenia, uelastycznienia i wygładzenia.

Kosmetyk jest naprawdę zaskakujący - nigdy wcześniej nie spotkałam się z podobnym. Mimo, że nie spodziewałam się jakiegokolwiek efektu muszę przyznać, że on działa!

<b>Konsystencja:</b> dość lekki, ale też gęsty krem w beżowym, naturalnym kolorze; konsystencja jakby lekko gumowata.

<b>Zalety:</b>
*jak już wspomniałam - widać efekty tego drenażu ciała - po nałożeniu kosmetyku skóra jest wyraźnie ujędrniona, uniesiona tam gdzie trzeba :)
*nawilża skórę
*wchłania się momentalnie - można używać po porannym prysznicu i potem szybko się ubierać :)
*daje bardzo ciekawy efekt lekkiego mrowienia na skórze, jest to bardzo chłodzące i przyjemne zwłaszcza w gorące dni
*fajny, minimalistyczny design opakowania, które jest przezroczyste - widzimy ile produktu jeszcze zostało
*tradycyjnie Tołpa serwuje nam porcję przeróżnych ciekawostek na kartoniku, a nawet wewnątrz niego
*w składzie torf, masło shea, myszopłoch kolczasty, cytryna, nawłoć pospolita, ostrokrzew paragwajski, kawa, drzew0 kiełbasiane

<b>Neutralnie:</b>
*cena - troszkę wysoka, ale za tak przyjemne działanie warto zapłacić
*dostępność - różnie to bywa, ale raczej można spotkać w sklepach
*wydajność - w normie
*zapach - bardzo specyficzny, nie jest to typowy perfumowany balsam, pachnie jakby męsko - trochę cytrusów, ziół i do tego menthol

<b>Wady:</b>
*zawiera parabeny
*ciężko będzie wydobyć ze środka resztki produktu nie rozcinając opakowania

Polecam ten produkt wszystkim, którzy chcą dodać jędrności i witalności skórze. Warto wydać troszkę więcej za tak widoczne efekty.
Tołpa po raz kolejny udowodniła, że jest marką naprawdę na światowym poziomie. Możemy być tylko dumni i kupować świetne, naturalne produkty naszej polskiej Tołpy :)

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Boski !

Sceptycznie nastawiona...doznałam szoku ! Skóra bardziej jędrna, wygładzona, cellulit mniejszy, w biodrach jakby mniej cm, dobrze radzi sobie z problematycznymi miejscami, np wewnętrzna strona ud, &quot;oponka&quot; czy boczki. Swietny, sięgnę po niego ponownie. Mógłby być tylko troszkę bardziej wydajny :(

Używam tego produktu od: 2 mcy

tak, tak!

Sceptycznie podchodzę do produktów, które mają wyszczuplić, zredukować cellulit etc.
Koncentrat otrzymałam w Glossyboxie i zaczęłam używać bo stwierdziłam, że sprawdzić nie zaszkodzi. Akurat na udach miałam dosyć widoczne czerwone rozstępy.
Powiem szczerze, że po miesiącu stosowania rozstępy są blado różowe, jest ich o wiele mniej, skóra jest ładnie napięta i wygląda lepiej. O dziwo produkt się sprawdził przynajmniej pod tym względem. Nie wiem czy ubyło mi centymetrów ale jeśli tak to na pewno w znikomych ilościach.

+ ładny zapach
+ zredukował rozstępy
+ skóra jest napięta i gładka
+ wydajny

- długo się wchłania

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze