Tonik z wyciągiem z zielonej i białej herbaty (stara wersja)

Tonik z wyciągiem z zielonej i białej herbaty (stara wersja)

Tonik przeznaczony jest do pielęgnacji cery mieszanej i suchej. Uzupełnia czyszczące właściwości mleczka, odświeża i odpręża skórę nadając jej zdrowy wygląd. Zawiera ekstrakt z liści zielonej i białej herbaty. Zastosowane w toniku mukopolisacharydy i prowitamina B5 nawilżają skórę, czyniąc ją elastyczną i wygładzoną. Zapach i kolor toniku jest charakterystyczny dla zawartej w nim herbaty.

Taki sobie...

Chodze do szkoly kosmetycznej i pracujemy na kosmetykach BanDi i co poniektore sa naprawde beznadziejne :/ wezmy np taki krem do masazu po ktorym 9/10 osob powyskakiwaly pryszcze na twarzy i dekolcie :/ no ale wracajac do tego toniku to ladnie pachnie, moja skora po nim jest troche sciagnieta, a mam bardzo sucha wiec nie nawilza :/ no i tyle... napewno nie kupie zadnego kosmetyku tej firmy.

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:nie wiem :)

Okropieństwo

Nie wiem co to ma być. Tonik dostałam w prezencie razem z pozostałymi kosmetykami z tej serii. I tylko mleczko do twarzy jakoś przemęczyłam, choć na początku strasznie mnie uczulało.Póżniej było trochę lepiej, ale ani ten tonik ani pozostałe kremy z tej serii nie nadają się dla skóry suchej. Tonik strasznie wysuszał mi skórę, pozostawały mi na twarzy suche łuszczące sie placki.A do tego okropne uczulenie!Jedynie nie czepiam się zapachu, taki typowy herbaciany!a reszta do kitu!

Niezły, niezły

Mam zawsze w domu coś około trzech toników bo zużywam ich nadzwyczaj dużo :) lubię i już! Preferuję toniki raczej łagodne, jeden musi być antybakteryjny/matujacy, drugi nawilżający. Ten kupiłam przypadkiem - w sklepie zielarskim, w którym zaopatruję się z herbatki jest pełen asortyment BanDi, no i w efekcie zawsze się skuszę na coś. Na razie ten tonik mi się podoba - delikatny, bardzo łagodny, świetnie zmiękcza skórę, lekko ściąga pory, ale nie wysusza. Pozostawia uczucie doskonale nawilżonej cery, mam wrażenie że poprawia jej koloryt. Pachnie jak herbatka z cytrynką czyli przyjemnie :) po nałożeniu przez chwilę nieco lepi się na twarzy. Ogólnie - jestem zadowolona, chyba dobrze działa na moja cerę - za tę cenę jest naprawdę przyzwoity.