Aloesowa, Tonik do twarzy

Aloesowa, Tonik do twarzy

Łagodny bezalkoholowy tonik do codziennej pielęgnacji twarzy i szyi. Zawiera sok ze świeżych liści aloesu oraz prowitaminę B5 (D-panthenol). Oczyszcza, odświeża oraz zmiękcza naskórek.
Działa intensywnie nawilżająco, sprzyja lepszemu ukrwieniu skóry i stymuluje pracę jej komórek.
Skutecznie łagodzi podrażnienia oraz koi zmęczoną cerę.
Przywraca jej naturalne pH.

bardzo fajny

Kolejny Ziajowy tonik ktory dolaczył do grona moich absolutnych ulubiencow.
Przede wszystkim doskonale odswieza i koi podrazniona skore.Likwiduje uczucie sciagniecia , lekko nawilza. Skutecznie pomaga leczyc niedoskonałosci.
Jest tak łagodny ze nie mam oporow przed przecieraniem nim oczu.
Stosuje głownie rano, wspaniale budzi moja skore , kiedy mam wiecej czasu robie z niego maske.Odzywia, sciaga pory, zmniejsza zaczerwienienia i obrzeki.

Tani, wszedzie dostepny , wydajny, pieknie , relaksujaco pachnie.
Zaopatruje sie w te toniki w ilosciach hurtowych ;)
Warto, naprawde , do kazdego typu skory nie tylko suchej ;)

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: dwa

Idealny

Zużyłam już kilka opakowań toniku i jestem zadowolona. Nie wpłyną negatywnie na stan mojej skóry, wręcz przeciwnie. Używam go rano, wieczorem i zdarza się, iż w ciągu dnia też. Bardzo go lubią za delikatny zapach jak i co najważniejsze, że nie podrażnia. Nie wysusza i nie ściąga skóry.

Używam tego produktu od: Rok

Jeden z ulubieńców od lat

Nie potrafię zliczyć ile butelek toników Ziaji zużyłam przez wiele lat, było ich mnóstwo. Moimi ulubionymi był aloesowy właśnie i ogórkowy.

W sumie jest to zwykły dobry tonik, który nigdy mnie nie zawiódł.

Zalety:

- piękny świeży zapach

- łagodzi podrażnioną skórę i koi

- bardzo dobrze oczyszcza cerę

- idealnie się nadaje do porannego odświeżenia skóry twarzy

- super w roli dodatku do maseczek glinkowych na twarz czy skórę głowy

- w miarę wydajny

- cena

- dostępnośc

Wady:

- brak !

Używam tego produktu od: od wielu lat, min. 10 lat
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

depilacja bikini rodzaje

good

Kiedyś jeszcze do niego wrócę.
Fajny zapach.
Przynosi ulgę zmęczonej cerze.
Odświeża.
Niweluje uczucie napięcia skóry.
Brak minusów.
Nie czyni nic nadzwyczajnego.
Jest dobry.
Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

dobrze oczyszcza

Tonik odświeża skórę i skutecznie ją oczyszcza. Zapach bardzo przyjemny. Szkoda że w składzie ma szkodliwe substancje - PEG (nowa wersja)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Lubię, jest przyjemny

Cenię go sobie chyba najbardziej sposród trzech toników Ziaji, które używam w miarę regularnie (tj. ogórkowego, nagietkowego i aloesowego).
Kupiłam go właściwie przypadkiem (myślałam, że wrzuciłam do koszyka tonik ogórkowy...), ale nie żałuję.
Moja skóra jest mi bardzo wdzięczna jak używam tego toniku. On naprawdę nawilża, zostawia skórę przyjemnie gładką, nie czuję żadnego napięcia. W lepsze dni (lub gdy mi się bardzo nie chce) to mogę po nim nawet nie używać kremu nawilżającego, taki jest dobry.
Do tego jest tani, łatwo dostępny i polskiej produkcji.
Polecam!

Używam tego produktu od: ok. kilku lat?
Ilość zużytych opakowań: pięć, sześć

W porządku

Jak zawsze toniki Ziaja są w porządku. Aloesowy jest łagodny, nie podrażnia. Stosuję go w ciągu dnia czasem, gdy mam wolne i nie mam na sobie makijażu w celu odświeżenia, żeby twarz mi się nie świeciła. Dobrze usuwa zabrudzenia z twarzy, szyi i dekoltu. Jak na swoją cenę jest ok. Znam lepsze, ale po co wydawać pieniądze, skoro ten jest też w porządku.

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Jedyny..

Jest to jedyny tonik (a próbowałam naprawdę wiele), który nie robi mi dramatu na twarzy. Mam cerę mieszaną w kierunku suchej, przez problemy z tarczycą zrobiła się bardzo wrażliwa.

+brak zapachu
+dobre oczyszczanie
+nie wysusza
+nie naciąga skóry
+nawilża
+bardzo delikatny
+bardzo dobra cena za tą jakość

Minusów nie dostrzegam. Od lat, chociaż często eksperymentuje zawsze do niego wracam

Ilość zużytych opakowań: dużo

Najgorszy tonik!

Rzadko zdarzają mi się buble kosmetyczne ale ten tonik jest jednym z najgorszych jakie miałam! Lubię Ziaję i tonik ogórkowy ale tym razem się zawiodłam :(
Plusy:
+tani
+polski produkt
+nietestowany na zwierzętach
+dobry skład

Minusy:
-nie tonizuje
-strasznie śmierdzi (jak mokra brudna ścierka)
-nie odświeża
-nie nawilża
-powoduje wysyp syfów na mojej twarzy
-nie koi

Ilość zużytych opakowań: Jedno do połowy

Nie dla mnie.

Jak lubię Ziaję to ten tonik to nie moja bajka. Nic kompletnie nie robi.

+zapach
+cena
+dostępność

-nie nazwilża
-nie koi
-miałam po nim jeszcze więcej wyprysków

Ilość zużytych opakowań: nie mogę wykończyć 1

Nie do cery tłustej

Kupiłam, bo już nie wiedziałam jaki tonik mam kupić dla mojej wymagającej cery. Sprawdzałam już te tańsze i te ciut droższe toniki. Padło na ten, bo ogórkowy też się nie sprawdził u mnie. Przez jakiś czas było ok, choć już od samego początku czułam mega ściągnięcie cery. Katowałam go i katowałam, ale już więcej nie powrócę, może i on się przyczynił, że mam krostki podskórne.. :/

Używam tego produktu od: 4 miesiace

Skarabeusz

"Tonik jak tonik" - taka myśl towarzyszy mi zazwyczaj odnośnie toników w ogólności. Używam ich dużo, zazwyczaj szybko się zużywają. Zazwyczaj większość jest podobna: niewydajne płyny, które miło odświeżają i lepiej lub gorzej dbają o równowagę skóry.

Nie mam wielkich wymagań od toników.
Znacznie wyżej poprzeczkę stawiam płynom micelarnym, o produktach przeznaczonych stricte do oczyszczania twarzy jak. żele, nie wspominając.

A jednak ten tonik mnie nie usatysfakcjonował.
Używając go już od dwóch miesięcy nie budzę się w nocy zlana potem, nie dręczą mnie koszmary, nie mam wysypu pryszczy, skóra płatami mi nie schodzi.

Niemniej, uważam, że jest słaby. Kompletnie nie koi mojej cery.

Jest pieruńsko wydajny (jest to jeden z najwydajniejszych toników jakie miałam, o ile nie najwydajniejszy!).

Opakowanie - klasyczne, zjajowe, stabilne, wygodne.

Cena - aż zapomniałabym o niej wspomnieć - jak zawsze u Ziaji na plus.

Zapach - bardzo delikatny, przyjemny.

A ja nie lubię go używać. Cera jakby go w ogóle nie czuje, albo to on nie chce się z moją cerą zaprzyjaźnić. Nakładam go i niczego nie czuję: NICZEGO. Ani podrażnienia, ani ukojenia, ani wysuszenia, ani nawilżenia. Jakby go nie było.

Taki skarabeusz - słabeusz.
Zielony punkt na półce z kosmetykami.
Wspomnienie o toniku.

Używam tego produktu od: ponad dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/3