Baume Levres Reparateur [Moisture Replenishing Lip Balm]

Baume Levres Reparateur [Moisture Replenishing Lip Balm]

Rewelacyjny balsam - usta szybko odzyskują swą naturalną gładkość, miękkość i młodzieńczy wygląd. Intensywna kuracja dla suchych i zaniedbanych ust. Zawiera wyciąg z masłowca, dzikiego mango i witaminę A.

spełnia swoje zadanie

Balsam jest świetny. Przyjemna konsystencja, zapach i smak. Spełnia swoje zadanie w 100%, a do tego jest bardzo wydajny.

Z pewnością kupię również jego nową wersję.

Bez przesady

Balsam dobrze nawilża i natłuszcza skórę, ma miodową konsystencję i taki tez kolor. Usta sa gładkie i miękkie, ale...
Jak dla mnie jest bardzo dużo balsamów do ust o podobnych właściwościach. Sam balsam nie zrobił na mnie super wrażenia, za to jego cena owszem.
Aż taki świetny to on nie jest, przeciętniak.

Używam tego produktu od:8 m-cy dorywczo

KWC

Balsam wyglada teraz inaczej niz na zdjeciu - jest w niebieskiej tubce. Swietnie nawilza usta - lepiej niz Clinique czy w ogole wczesniej stosowane przeze mnie kremy. Ma neutralny zapach.
Jezeli ktos ma problem z wysuszonymi wargami to calym sercem polecam. Troche drogi niestety, ale mozna upolowac na lotniskach.

Używam tego produktu od:kilka tyg

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

Idealny ale...

To chyba najlepszy pielęgnujący błyszczyk jaki próbowałam. Świetnie nawilża, odżywia , regeneruje,koi. Używam tego typu produktów do pielęgnacji, więc nie wypowiadam się jako o kosmetyku upiększającym, choć usta po nim są kuszące. Jeśli chodzi o pielęgnację 5+. I najważniejsze- nie osadza się, nie zbija w grudki, nie klei. Właśnie po roku wykończyłam lancome aqua fusion i nienawidziłam go za te białe grudy po kilkunastu minutach. Ten błyszczyk nic takiego nie robi. Ma taką przejrzystą, lekką konsystencję, że nie mam szans na osad, a jednak pielęgnuje bardzo przyzwoicie.Świetny na zimę. Jedno ale.. Zapach ujdzie ale ja nie mogę przeboleć posmaku. Z początku kojarzy mi się dzieciństwo i czas jak mama smarowała mi usta Pondsem. Posmak jest jakby po jakimś kremie i trzyma się długo. Gdy używam balsamu na noc, to czuję w środku nocy okropny chemiczny posmak. Niestety nie wyczuwam Donalda itp i ten smak mnie dołuje. Jak na ironię mąż uwielbia ten smak bo kojarzy mu się z Donaldem... Więc kwestia posmaku i zapachu jak widać bardzo indywidualna. Polecam, świetny kosmetyk.

Używam tego produktu od:kilka tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

bardzo dobry

Miałam bardzo przesuszone usta. Ten balsam poradził sobie z suchymi, chropowatymi ustami w 2 dni. Jeśli ktoś lubi bezbarwne błyszczyki może śmiało kupić ten balsam i mieć świetną pielęgnację przy okazji. Zapach faktycznie-dla mnie guma do żucia Donald, ale po chwili już mi nie przeszkadzał. Polecam!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

niezly

Mam mnostwo prodoktow Clarinsa, ale nigdy nie kupilam balsamu do ust, bo recenzje twierdzily, ze smierdzi, a jestem wrazliwa na zapachy. Dostalam ostatnio jednak przy zakupach probke, i okazalo sie, ze balsam wcale nie smierdzi, mnie przypomina troche zapach gumy do zucia i miodu, jasne nie jest to jakis super zapach, ale tez nie jest zly. Balsam jest taki jak lubie, gesty i dobrze nawilza, nie znika natychmiast, tylko zostaje na ustach.. Kupilam sobie cala tubke, bo nie moge znalezc niczego, co bardziej mi odpowiada. Stosuje go glownie na noc i jestem raczej zadowolona, choc jesli bede miec przyplyw pieniedzy, to kupie raczej collagenist HR, ktory jest o niebo lepszy (i trzykrotnie drozszy).

Używam tego produktu od: dwoch tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

godny polecenia

Na moje usta balsam działa rewelacyjnie. Już po jednym użyciu przestały być suche. Uzywam go codzienie na noc. Nie mam dzięki niemu żadnych problemow z sucha czy brzydką skórą na ustach.
Można go używac na codzien jako bezbarwny blyszczyk.
Kupłam go zimą ze względu na spierzchnięte i suche usta, ale i latem sprawdza sie znakomicie.
nie wiem czy kupię go jeszcze raz, bo jest bardzo wydajny + moja skóra bardo szybko przywyczaja się dowszelkich kosmetykow i zazwyczaj pozużyciu jednego opakowania przestaje byc skutecny. Jeśli skora ust się nie przywyczaji to napewno go kupie (albo inny i potem do niego wrócę).
Odjęłam gwiazdkę za cene i za zbyt intensywny miodowy zapach.

Używam tego produktu od:luty
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Piękny połysk

Zacznę od tego,że balsam ten naprawdę pięknie wygląda na ustach-cudownie nabłyszcza pozostawiając lśniącą jakby glazurowaną ;) warstwę i pod tym względem nie ustępuje nawet genialnie błyszczącemu Juicy Tubes(co jest szczególnie zaskakujące biorąc pod uwagę,że produkt Clarinsa to balsam a nie błyszczyk).Jest bardzo gęsty(ale nie bardzo lepki),odżywczy i świetnie koi wyschniętą skórę ust podczas zimy.Ładnie i równomiernie się nakłada,dobrze rozprowadza.Długo trzyma sie na ustach,nie ściera się łatwo podczas jedzenia.Jest jednak coś, za co odejmuję gwiazdkę a mianowicie nieciekawy mydlany zapach.Nie chodzi już o to,że lubię delikatne apetyczne zapachy w produktach do ust,ale o to że duzo lepiej byłoby gdyby ten był chociaż bezzapachowy bo kompozycja zaproponowan a przez Clarinsa jest dość nieciekawa i niekrórych może naprawdę denerowować.Tak czy siak właściwości pielęgnacyjno-nabłyszczające są ponad przeciętną,załugują na 4+ :ehem:

Używam tego produktu od:kilku miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań:narazie 1

Niezły

Dopiero dziś, smarując się z lubością najnowszym moim nabytkiem - balsamem Aquasource Biothermu - zdałam sobie sprawę że mam jeszcze resztkę balsamu Clarinsa, który nie został przeze mnie oceniony! Cóż za fatalne niedopatrzenie :) Lubię różnej maści balsamy do ust, choć niestety nie jestem systematyczna w ich używaniu... Ten balsam Clarinsa jest naprawdę fajny i mogę go z czystym sumieniem polecić. Świetnie nawilża i natłuszcza usta, chroni je przed mrozem, wygładza delikatny naskórek. Nie powoduje u mnie uczuleń - a mój organizm jest w tej materii dziwaczny, po Tisane puchłam niesamowicie, a po Guerlainowskim Baume de la Ferte puchłam też i robiły mi się okropne rany na połowie twarzy, sprawiając iż do złudzenia przypominałam zombie ze słynnego klasyka horroru autorstwa G. Romero :) Dlaczego pewne specyfiki do ust tak źle na mnie działają - nie mam pojęcia, ale jestem ostrożna. CLarinsowy balsam działa na mnie bardzo dobrze, zmiękcza, nawilża, chroni. Sporo ostatnio chorowałam i miałam okres bardzo wysokiej temperatury - wysychałam na wiórek całościowo i smarowałam się wielokrotnie w ciągu dnia (i grubo na noc) tym balsamem, no i jakoś te usta udało mi się doprowadzić do ludzkiego wyglądu. Jeden drobny minus to może smak i zapach tego balsamu (wypada na minus przy smakowitym balsamie Biothermu) - zapach taki trochę skrzyżowanie gumy balonowej z mydełkiem, posmak też niezbyt miły, jakby lekko chemiczny... Niemniej jednak, produkt bardzo dobrze wywiązuje się ze swych obietnic i polecam go, choć ze względu na swą cenę kosmetycznym niezbędnikiem się nie stanie :)

tylko cena

Balsam jest bardzo dobry i wydajny, ma też wygodną aplikację - wyciskam minimalną ilość na palec. Ma ciekawy smak i zapach, kojarzy mi się z masełkiem shea, choć to chyba nie to. Usta są nawilżone i natłuszczone na kilka godzin, regeneruje drobne uszkodzenia naskórka. Czyli wszystko super...ale nie za taką cenę. Może nie pomadki ochronne, ale już balsam z Tissany ma podobne właściwości...choć gorzej się go aplikuje.