Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

True Match, Powder (Puder dopasowujący się do twarzy (nowa wersja))

True Match, Powder (Puder dopasowujący się do twarzy (nowa wersja))

Pierwszy puder, którego doskonale kremowa, lekka konsystencja doskonale stapia się ze skórą i dopasowuje do jej struktury. Drobna i delikatna formuła pudru świetnie ukrywa wszelkie niedoskonałości cery, matuje i wyrównuje jej koloryt. Luksusowa aksamitna gąbeczka pozwala na równomierną aplikację pudru, który dzięki temu pozostaje niewidoczny na skórze. Zawiera pigmenty dopasowujące się do koloru i struktury skóry.

matujące, kryjące
prasowany
Krycie
średnie

średni

Kupiłam go na promocji za 50zł. Wtedy jeszcze nie znałam się za dobrze na kosmetykach. Puder według mnie jest "za mocny" i daje bardzo mały efekt maski. Ma skórze tłustej matowi jedynie przez 2/3 godziny. Mocno zapycha pory, nie wysusza. Nie warto kupować bo można znaleźć podobny jakościowo puder tylko o wiele tańszy. Gąbeczka nie daje się do użycia. Opakowanie tandetne, plastikowe.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1534596].usefull || 0 }}% pomocna.

Na chwilę

Jestem zaskoczona tak dużą ilością pozytywnych komentarzy na temat tego pudru. Puder zakupiłam, bo przemawia do mnie nazwa "True match" :)
Niestety nie jest to true match do mojej twarzy. Gąbeczki nie używam, bo chyba nie umiem się nią posługiwać, nakładam go pędzlem. Efekt matu jest przez około pół godziny - później moja twarz świeci się podkładem i nie ma już śladu tego pudru. Kolor jest całkiem ok. Plus za nazwę i ładne, eleganckie opakowanie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1494651].usefull || 0 }}% pomocna.

słaby

W przeciwieństwie do podkładu nie spowodował u mnie zachwytu. Używam zazwyczaj razem z podkładem true match, który jest jednym z moich ulubieńców, ale niestety w wersji suchej jest to produkt zupełnie przeciętny. Matuje na krótko, widoczny na twarzy- tak jakby był grubo mielony. Ciężko wtapia się, ale z czasem wygląda nieco lepiej niż zaraz po nałożeniu. Niestety po dłuższym czasie nie ma go w ogóle. W konsystencji przypomina mi stary constance carrol jeśli ktoś pamięta.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1492411].usefull || 0 }}% pomocna.
Czym nakładać podkład?

True Match

Na moją skórę mieszaną puder sprawuję się średnio , po kilku godzinach zaczynam się świecić w strefie T.
Dziewczyny ze skórą normalną raczej będą zadowolone :)

Plus za wydajność ponieważ mam go już bardzo długo.
Minus za trwałość.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1475456].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozczarowanie...

Puder robi ciastko na twarzy, jest bardzo widoczny, podkreśla suche skórki, ktorych nie ma i włazi w zmarszczki, daje nienaturalny efekt, lepsze są pudry za 20-30zł, nie jest wart 60zł, nie wygładza. Plusy pudru to wydajość, ładne opakowanie i mocny mat. Ogólnie po 4h cera wyglada lepiej po zmyciu pudru niż z. Nie polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1454352].usefull || 0 }}% pomocna.

Matuje jak szalony

Jak wyżej- matuje jak szalony. Dla mnie chyba aż za bardzo - daje to trochę sztuczny efekt. Generalnie jestem z niego zadowolona, ale jednak nie jest ideałem, więc szukam dalej. Dodam, że kupiłam go za 35 zł na promocji - zdecydowanie nie kupiłabym go drożej. Warty wypróbowania, może kiedyś do niego wrócę.
+bardzo matuje
+u mnie całkiem nieźle się trzyma na twarzy
+ok wydajność
+osobny pojemniczek na puszek do nakładania, zawierający też lusterko
+dopóki się nie rozsypał, opakowanie dobrze się trzymało i niczego nie brudził

-sztuczny efekt, widać go na twarzy
-łatwo nałożyć "maskę"
-pokruszył mi się łatwo
-cena!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1422046].usefull || 0 }}% pomocna.

Dość dobry

Mam mieszane uczucia co do niego. Z jednej strony jestem zadowolona z pudru, zaś z drugiej...to nie jest to czego szukam.

PLUSY:
+ Świetne opakowanie z lusterkiem i gąbką
+ Ładnie matuje cerę
+ Jest wydajny

MINUSY
- Szybko znika z twarzy
- Cena (Jak za taką jakość jest jak dla mnie za wysoka)
- Podkreśla suche skórki

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1367661].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry produkt.

Jestem w trakcie mojego drugiego opakowania. Używałam tego kosmetyku w zeszłym roku, ale w ciemniejszym odcieniu, kiedy byłam opalona. Kupiłam go podczas promocji -49% w Rossmannie.

Plusy:
+ Ładnie matuje. Mam cerę tłustą, która oczywiście po dwóch - trzech godzinach zaczyna się błyszczeć (nie jak latarnia, ale wymaga to poprawki). Puder nadaje się do poprawiania makijażu, umiejętnie nałożony (nie lekką ręką) nie daje po dwóch czy trzech razach (zazwyczaj tyle robię poprawek w ciągu dnia) efektu pudernicy i ciacha jaki prezentował u mnie Stay Matte Rimmela. Zawsze najpierw odciskam sebum chusteczką lub bibułką a potem delikatnie stempluję puder pędzlem.
+ Jestem naturalnie blada, przestałam już używać na buzi samoopalacza (opalam ciało, bez twarzy) i odcień 1D/1W (typowy żółciak) jest dla mnie jako tako w sam raz. W świetle drogerii wyglądał na jaśniejszy i kiedy wróciłam do domu i zobaczyłam go w świetle dziennym nieco się przestraszyłam, ale jest naprawdę w porządku. Nie wiem jednak czy będzie odpowiedni dla bardzo bladych cer.
+ Ładne opakowanie, z lusterkiem. Ma dołączony puszek, jeszcze go nie używałam i jest on wątpliwej jakości, ale nie wyrzuciłam go. Może się przydać, kiedy zapomnę zabrać z domu pędzel.
+ Dość wydajny, nie potrzeba go dużo. W dotyku jest nawet aksamitny.
+ Kryje, należy uważać z jego ilością.
+ Nie wysusza.
+ Nie zapycha.
+ Nie podkreśla porów skóry (mam nieco rozszerzone na policzkach i nosie).
+ Nie zmienia koloru podkładu (nie powoduje ciemnienia).
+ Daje fajny efekt matu. Nie jest to taki martwy mat, ale lekko satynowy.

Minusy:
- Cena. Puder jest dla mnie produktem "pierwszej potrzeby" więc staram się zamykać jego cenę w ok. 40 zł. Inaczej jest z pudrami sypkimi, bo one starczają mi na o wiele dłużej. Jak wspomniałam, kupiłam go w promocji -49% w Rossmannie. Nie pamiętam ile za niego zapłaciłam, ale pewnie ok. 30 zł. Taka cena jest jak najbardziej dobra. Mogłabym dać za niego maksymalnie tę dychę więcej, ale 60 zł (chyba tyle kosztuje normalnie) to jednak lekkie przegięcie. Wolę inwestować w kremy do twarzy i pod oczy :-)
- Raz na jakiś czas zdarza mi się go użyć pod oczy, ale na co dzień raczej nie polecam (zawiera talk).

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1360206].usefull || 0 }}% pomocna.

fajny na kilka godzin, potem robi ciasto

Niby wszystko gra. Puder ładnie stapia się z podkładem, czasem jedynie zbiera się na fragmentach podkładu. Im mokrzejszy podkład, tym większe prawdooodobieństwo. Twarz jest bardzo gładka niczym po Guerlainie, ale...no właśnie. Po godzinie schodzi ze skrzydełek nosa i zaczyna się na nim warzyć (nos mam przetłuszczający się), po kilku godzinach ciastuje się i jest widoczny na twarzy. Zwykle na brodzie, czole, generalnie w okolicach strefy T. Testowałam na różnych kremach, podkładach i efekt jest ten sam. Podkład waży się na miejscach gdzie mamy sebum, co dyskwalifikuje go jako kosmetyk do cery mieszanej.

Plus, wygodna pudermiczka, twarzowy kolor, mam 1w/1g - wcale nie taki jasny! Gładka cera po zastosowaniu, adaptacja do koloru twarzy.

Minus. Efekt cistoliny po kilku godzinach, ważenie się w sferze T.

Mam 2 opakowania, nie ma jak zakupy w promocji :-), jakoś zużyję do poprawek w ciągu dnia na inny bazowy puder, ale raczej juz nie kupię.

Należy się 2,5 gwiazki, awansem daję 3 i wypróbuję jeszcze aplikację pędzlem :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1307101].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja, polecam!

Uwielbiam kosmetyki do makijażu z L'oreal. Puder świetny. Dobrze matuje, w miare dobrze kryje (od tego są korektory i podkład, więc nie jest to na pewno minus pudru), pudełko jest śliczne, eleganckie, puder świetnie się rozprowadza zarówno pędzlem jak i dołączoną gąbeczką, która jest rewelacyjna! Po wypraniu nie zmienia swojej struktury. Piorę ją bardzo często i dalej wygląda jak nowa. Puder jest bardzo wydajny, ja swój pierwszy raz kupiłam w zeszłym roku w listopadzie, skończył sie dopiero w zeszłym miesiącu. Cena nie jest niska, nie jest również bardzo wysoka ale w stosunku do jakości i wydajności produktu jest odpowiednia. Jedno opakowanie starcza prawie na rok, przy codziennym korzystaniu. Czego chcieć więcej?! :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1298031].usefull || 0 }}% pomocna.