Dermo System, Płyn micelarny do demakijażu twarzy, oczu i ust

Dermo System, Płyn micelarny do demakijażu twarzy, oczu i ust

Bezzapachowy kosmetyk o nowoczesnej formule do łagodnego i dokładnego demakijażu oraz codziennej pielęgnacji oczu, twarzy i dekoltu. Oparty na łagodnych środkach powierzchniowo czynnych wiążących nadmiar sebum, przywraca równowagę wodno - tłuszczową skóry.
Ekstrakt z ryżu, pantenol i alantoina, dynamicznie wspomagają proces odnowy komórkowej, działają kojąco i łagodzą podrażnienia,
Naturalna betaina, dzięki niezwykłym właściwościom wiązania wody, zapewnia optymalny poziom nawilżenia skóry, wpływając na poprawę jej elastyczności i jędrności. Niweluje efekt ściągnięcia skóry.

Wykorzystała: kilka próbek

Dla wrażliwej? Chyba nie do końca...

Kupiłam małą pojemność z myślą o wyjeździe. Stwierdziłam wtedy - dobra pojemność, bo taka, której na pewno mi nie zabraknie, ładne poręczne opakowanie i przede wszystkim dla wrażliwej cery i do zmywania "wszystkiego".
Jednak po jego użyciu stwierdzam, że producent chyba pomylił etykiety. Albo
może pomylił się co do produktu. I to bardzo!

Podrażnia

To nie jest łagodny płyn micelarny, do oczu staram się nie dopuszczać, bo podrażnia, piecze. Zmywa makijaż, ma nienajgorszy zapach, ale więcej go nie kupię.

Mówię nie

Kupiłam w polo za cenę 6 złotych. Polski producent, przezroczysta butelka zgodzę się że mocno zamknięta i można połapać sobie paznokieć. Mocny intensyny zapach mi osobiście nie przeszkadza ale wolę bez zapachowe płyny.
Płyn na początku powodował intensywne i nieprzyjemne pieczenie wrażliwej skóry.
Znalazłem sposób na to, spryskuję twarz wodą termalną z Avene i wtedy mam łagodny demakijaż. Zmywa nawet przyzwoicie ale i tak zawsze używam żelu.
Zdala od oczu, piekło na twarzy.
Płyn zużyłam tylko do twarzy ale z wielką pomocą z Avene, przedtem już go chciałam wylać do zlewu. Nie kupię więcej, szkoda.

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Świetny

Mam cerę trądzikową, mieszaną i wrażliwą. Płynu stosuję przy wieczornym zmywaniu makijażu
Plusy:
- dobrze oczyszcza
- dobrze usuwa makijaż ( nawet wodoodporny)
- bezzapachowy
- nie podrażnia
- dostępny
Minusy:
- pieni się

Oceniam na trzy z plusem

Płyn spełniał swoje zadanie, ale nie zachwycił mnie. Na pewno bardzo dobrze zmywał makijaż oczu, jak i całej twarzy. Co więcej nie spowodował u mnie żadnego szczypania, czy podrażnienia.
Mimo plusów zniechęciło mnie do tego płynu to, że lekko się pieni, a tego bardzo nie lubię w produktach micelarnych. Zużyłam opakowanie do końca, ale wracam z podkulonym ogonem do miceli z garniera (różowa wersja).

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

jestem na tak!

+Dostepnosc
+truche sie pieni
+Nie wysusza
+Nie zostawia rozmytego makijazu

Minusow poki co nie widze, byc moze opakowanie mogloby byc lepszej jakosci choc nic sie z nim nie dzieje i nie rozlewa produktu

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Uczula

Plusy:
+bardzo tani (6 zł)
+całkiem dobrze zmywa makijaż
+przezroczyste opakowanie

Minusy:
-mnie uczuli i mocno podrażnił, za każdym razem, gdy dawałam mu szansę
-pieni się

Ostrzegam osoby z wrażliwą cerą.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

Jeden wielki minus zabił jego plusy

Zamykanie jest kiepskie, można sobie zerwać paznokieć, mocno trzyma i na początku /jak płyn jeszcze jest pełny/ pryska z butelki przy otwieraniu, ale to tylko na początku i to właściwie takie nic.

Ma dobry skład +
Dobrze zmywa +
Nie potrzeba tony wacików +
Nie wysusza skóry, ani jej też nie nawilża /ja takich efektów nie zauważyłam/
Nie zauważyłam łagodzenia podrażnień, ale nie wywołał takowych u mnie +
Faktycznie /jak któraś z Pań zauważyła/ trochę się klei, malutko, nie przeszkadza to w nakładaniu kremu.

Robi swoje gdyby ... nie ZAPACH, jak dla mnie za ostry ... producent gwarantuje bezzapachowość, może w fabryce tych kosmetyków chodzą w maskach :(

PODSUMOWUJĄC
Jeżeli nie przeszkada Ci dość intensywny zapach, polecam.
No i można za tę cenę zrobić próbę, skłd nie powinien nikomu zrobić krzywdy, chyba że jest się alergikiem /wtedy nigdy niec nie wiadomo/
Dziękuję za przeczytanie.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

sredniak z plusem

Lubie marke Delia. Lubie wszystkie polskie marki,bo lepiej napychac kieszen swoim niz wielkm koncernom :) pkyn fajny i nie fajny. Lubie w nim ;
- zapach :)
-porzadnie zmywa makjaz
-zamkniecie na zatrzasc

nie lubie
-wylewa sie z niego duzo produktu

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: rozpoczete pierwsze

Nie lubię go :/

Tak jak w tytule, nie lubię tego płynu, nie polecam i nie kupię go ponownie. Nie twierdzę, że nie ma swoich plusów (stąd dwie gwiazdki), ale to za mało, żeby znów się na niego skusić.

►Nie można mu odmówić tego, że zmywa makijaż, za co zdecydowany plus. Nie wiem jak sytuacja wygląda w przypadku produktów wodoodpornych, bo takowych nie używam, ale ze zwykłymi nie ma najmniejszego problemu. Nie trzeba trzeć, używać nie wiadomo jak dużej liczby płatków kosmetycznych. Z jego pomocą łatwo pozbędziemy się tuszu, podkładu, cieni itd.
►Po drugie ma naprawdę niezłe opakowanie, butelka jest poręczna, nic nam się nie wylewa, przelewa. Zamykanie na zatrzask jest bardzo wygodne, otworek jest odowiedniej wielkości. Butelka jest prześwitująca, widać ile płynu ubyło, ładnie wygląda na półce w łazience
► Z tego co pamiętam cena też jest w porządku, coś ok 9zł, także nie ma na co narzekać

A teraz przejdę do tego, dlaczego go nie polecam:
► Nie lubię jego zapachu, niby jest bezwonny, ale jednak coś tam czuję i nie bardzo mi to odpowiada
► Po jego użyciu cała buzia mi się lepi, jest dziwnie klejący:/
► W żadnym, najmniejszym nawet stopniu nie wpływa na poprawę jędrności, elastyczności naszej skóry (choć według zapewnień producenta takie ma właściwości)
►Nie nawilża
►Pieni się
►NAJWAŻNIEJSZE: NIE łagodzi podrażnień i zaczerwień! Kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo :/ Z natury moja cera nie jest wrażliwa, ale kuracja triacnealem spowodowała, że niektóre okolice (głównie wokół nosa) stały się czasowo delikatniejsze. Nie było jakiegoś złuszczenia czy wielkiego zaczerwienia, ale lekko odczuwalne napięcie. PO użyciu tego płynu płatki nosa, jak i połowa policzków szczypała mnie tak niemiłosiernie, że nie wiedziałam co się dzieje. Skóra była czerwona, zaogniona, bardzo podrażniona (jakbym się polała spirytusem:/). Spróbowałam jeszcze kilkakrotnie, ale efekt był podobny, więc odłożyłam go myśląc, że po paru tygodniach do niego wrócę, kiedy poprawi się kondycja cery. Niestety, używałam go ostatnio i chociaż zaczerwienie i szczypanie nie było już tak nieznośne, to jednak pojawiło się, co jest zupełnie niezgodne z zapewnieniami producenta, że płyn "działa kojąco i łagodzi podrażnienia".

Nie widzę sensu, dla którego miałabym kupować kolejną butelkę i się męczyć, także nie zrobię tego. Już wolę płyn micelarny z Biedronki:)

Używam tego produktu od: 2 miesiące (z przerwami)
Ilość zużytych opakowań: dwie trzecie butelki

Zmywa świetnie,ale podrażnia.

Płyn micelarny to mój absolutny must-have w codziennej pielęgnacji twarzy.
Mam już wprawdzie kilku ulubieńców,ale nadal testuję nowości-a nuż coś zaskoczy mnie bardziej,niż dotychczas.
Firmę Delia znam od kilku lat,cenię i lubię,dlatego gdy zobaczyłam ich płyn micelarny w świetnej cenie(niecałe 11 zł za 210 ml!),przeczytałam,że nadaje się do cery wrażliwej,a moja niestety od pewnego czasu taka jest,że jest łągodzący i generalnie,cuda wianki wyprawia,to nie zastanawiałam się długo i kupiłam.
Wrażenia?
Generalnie negatywne,nawet bardzo.Absolutnie nie zgadzam się z obietnicami producenta,powiem więcej-czuję się oszukana,bo jedyne,co ten produkt potrafi,to zmywanie makijażu.Do tego nie kosztuje dużo,ma ładne opakowane,funkcjonalne,wygodne,nie śmierdzi,ale...to wszystko.Nie ma łagodzenia podrażnień,nie koi,nie uspokaja cery,nie regeneruje.NIC z tych rzeczy.
Produkt potwornie podrażnia,skóra szczypie,piecze,pali żywym ogniem,jest zaczerwieniona i do tego lepka.
Nie wspomnę,co ten płyn zrobił z moimi oczami,bo to jest według mnie totalnie niedopuszczalne,zwłaszcza w przypadku produktu rekomendowanego do cery wrażliwej!
Moja skóra pod oczami wręcz się łuszczyła z przesuszenia,nie pomagał żaden krem,maść,NIC!
Podejść do tego kosmetyku robiłam kilkanaście,za każdym razem to samo-podrażnienie,wysuszenie,ściągnięcie,pieczenie,a na dokładkę klajster na twarzy-płyn jest tłusty,zostawia klejącą się powłokę,do tego okropnie się pieni-dopiero umycie twarzy wodą i delikatnym żelem pomogło mi się tego pozbyć.
Nie dokończyłam tamtego opakowania,bo zwyczajnie nie dałam rady,sądzę,że zużycie calości totalnie zrujnowałoby moją skórę,ale nawet po tych kilkunastu próbach,na przełomie bodajże 2 tygodni widziałam,że produkt nie jest wydajny-ubyło około połowy butelki.

Podsumowując-odradzam,ten kosmetyk to totalny bubel,może wyrządzić dużą krzywdę.Trzymajcie się od niego z daleka.

Używam tego produktu od: grudzień 2014
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego,reszta wylądowała w koszu

nie i nie!

Plyn kupilam zachecona niska cena.
Makijaz, nawet ten wodoodporny zmywa bez problemu. Radzi z nim sobie efektywniej niz dwufazowy plyn Ziajkowy.
Na tym konczy sie pozytywna opinia.
Plyn jest do cery wrazliwej co jednak nie ma nic wspolnego z dzialaniem faktycznym bo...bardzo podraznia oczy. Skora jest lepka a w pozniejszym momencie wysuszona.
Plyn pieni sie z czym spotykam sie pierwszy raz.

Nie polecam wrazliwcom.

Używam tego produktu od: styczen 2015
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie