Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Earthnicity, Korektor mineralny

Earthnicity, Korektor mineralny

Cena już od 59,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 2,5 g

Ukryj przebarwienia, blizny potrądzikowe i inne niedoskonałości korektorem mineralnym w pudrze. W zgrabnym pojemniczku z sitkiem, znajduje się około 2,5 grama korektora.
Kolory:
- Ivory – jasny korektor odpowiedni dla karnacji bladych i jasnych. Może być stosowany do ukrywania niedoskonałości, przebarwień oraz jako korektor pod oczy, a nawet jako baza pod makijaż oczu. Korektor ten najlepiej sprawdza się z podkładami: Alabaster, Porcelain, Natural Light oraz Honey Beige,
- Honey - korektor w żółtawym odcieniu nadający się do karnacji jasnej. Oprócz roli tradycyjnego korektora bardzo skuteczni działa jako korektor pod oczy lub jako baza pod makijaż oczu. Idealnie współgra z podkładami Natural Light, Honey Beige i Natural Buff,
- Sand – korektor o średnio ciemnym kolorze odpowiedni dla karnacji śniadej i jasnobrązowej. Świetnie maskuje niedoskonałości i przebarwienia, jest odpowiedni jako korektor pod oczy lub jako baza pod makijaż oczu. Pasuje do podkładów Natural Buff i Warm Caramel,
- Mocha – korektor odpowiedni dla osób o ciemnej lub bardzo ciemnej karnacji. Sprawdzi się gdy chcemy ukryć niedoskonałości i przebarwienia lub użyć go jako korektora pod oczy czy jako bazę pod makijaż oczu. Pasuje do podkładów Latte i Almond,
- Coffee – odpowiedni dla cery ciemnej i bardzo ciemnej. Bardzo dobrze kryje niedoskonałości i przebarwienia, może być stosowany jako korektor pod oczy lub jako baza pod makijaż oczu. Idealnie współgra z podkładami Cocoa i Hazelnut.

Ekstra

Jeden z lepszych jakie miałam! Super konsystencja, zaskakująca trwałość. Pięknie wygląda na twarzy, daje naturalny efekt.Opakowanie wygodne w użytkowaniu. Świetne krycie, fajnie, że szybko się nie zużywa. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1507391].usefull || 0 }}% pomocna.

Super kosmetyk

Korektor mineralny jest to wspaniały wynalazek. Daje on piękne, naturalne krycie. Wygląda jakby nic nie było nałożone na twarz.

Krycie można budować więc potrafi zakamuflować drobne jak i duże mankamenty a zarazem ciągle wygląda naturalnie.

Mam kolor wpadający w żółty odcień dzięki czemu ładnie neutralizuje zaczerwienienia na twarzy i moje cienie pod oczami dając efekt photo shopa..

Przez cały dzień utrzymuje się na skórze.
Wydajność to kolejny mega plus tego kosmetyku. 1 g starcza mi na około pół roku stosowania!

Super kosmetyk.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1506221].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetnie kryje cienie pod oczami

Mam jasną karnację, więc wybrałam odzień Ivory. Kierowałam się zasadą, że odcień korektora powinien być o ton jaśniejszy od karnacji.Kosmetyk bardzo dobrze nakłada się pędzelkiem. Doskonale zakrywa wszystkie niedoskonałości skóry zaczynając od przebarwień, a kończąc na różnego rodzaju krostkach. Bardzo dobrze stapia się ze skórą i dzięki temu zapewnia znakomite krycie. Jestem z niego bardzo zadowolona, ponieważ bardzo dobrze rozjaśnił cienie pod oczami, a zawsze miałam z nimi problem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1500201].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak dobrać róż do policzków

Najlepszy korektor

Kosmetyków niemineralnych staram się używać jak najmniej - w końcu, gdy ja będę dobrze traktować skórę, ta powinna mi się odwdzięczyć. Do tego w minerałach czuję się lżejsza, nieoblepiona i jakaś taka po prostu lepsza. Niestety w kwestii korektorów mineralnych nie było tak kolorowo - albo prawie nie kryją, albo bardzo przesuszają, podkreślają suche miejsca, albo wszystko na raz. Na szczęście postanowiłam zaryzykować i kupić (nie najtańszy) korektor mineralny Earthnicity - i to był strzał w dziesiątkę. :)

Jako posiadaczka cery bardzo jasnej, posiadam korektor w odcieniu najjaśniejszym - czyli Ivory. Produkt przyszedł do mnie bardzo ładnie zapakowany. Dostępny jest w 2,5g słoiczkach. Szczerze, jest to dla mnie bardzo dużo, bo posiadam go od roku, a końca, czy nawet chociażby połowy, nie widać. Nie mam pojęcia kiedy ja go zużyję, ale przecież jest to bardzo dużym plusem. Na szczęście odpowiednio traktowane i przechowywane kosmetyki mineralne mają chyba nieograniczoną ważność.

Korektor Earthnicity jest świetny - zakrywa zarówno jakieś drobne zarumienienia (ja akurat nie mam ich dużo), wypryski, cienie pod oczami. No właśnie - nadaje się nawet pod oczy, ponieważ ani nie przesusza skóry, ani się nie roluje i nie waży. Nie wiem kto opracował jego formułę, ale był geniuszem i wiedział czego dokładnie się oczekuje od korektora. :D Jeśli do wszystkiego popatrzeć na jego skład, w którym są same naturalne składniki - cóż, ideał.

Pisałam juz o jego, dość wysokiej z resztą, cenie. Cena detaliczna to 59,99zł. Na szczęście dość często można trafić na stronie Earthnicity lub na kosmetykach mineralnych promocje - sama akurat z takiej skorzystałam w momencie zakupu. Do tego jest to zakup na lata - jest naprawdę bardzo wydajny, a potrzeba go w mikroskopijnych ilościach na jedno użycie. Także stosunek cena:jakość wychodzi bardzo dobrze. A nawet, jeśli naprawdę popatrzeć na jego jakość, wychodzi świetnie, bo jest wart nawet dużo więcej, jest cudowny. :)

Podsumowując, moim zdaniem naprawdę warto jest zainwestować te 60zł i mieć produkt, który spełnia oczekiwania na korektor w 100zł przez lata. Polecam spróbować wszystkim. Korektor mineralny Earthnicity sprostał moim wymaganiom i, jeśli go jakimś cudem skończę, na pewno zakupię go ponownie. W pełni zasłużył na stałe miejsce w mojej kosmetyczce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1244948].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny produkt

Kilk razy zraziłam się do minerałów, bo potrzebuję dużego krycia i z twarzy robiło mi się ciasto. Po jakimś czasie chciałam spróbować minerałów z wyższej półki cenowej i wzięłam ten korektor.

Zaskoczył mnie calkowitym kryciem przy minimalnej ilości i nie pogorszył mojej cery. Trzyma się cały dzień i nie ciemnieje, co dla mnie to sprawa najistotniejsza. Polecam z czystym sumieniem, na pewno kupię kolejne opakowanie.

Używam tego produktu od: dłużej niż 3 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033983].usefull || 0 }}% pomocna.

fajny, fajny

Nie byłam przekonana co do korektora w proszku, jednak skusiłam się na próbeczki. Używam go do maskowania sińców pod oczami i drobnych przebarwień. Daje naturalny efekt.
+ dobre krycie
+ prosta aplikacja
+ nie zbiera się w załamaniach
+ nie podkreśla suchych skórek
+ daje naturalny efekt
Minus
- cena wysoka, zaś cena wysoka

Ilość zużytych opakowań: 2 próbki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1002657].usefull || 0 }}% pomocna.

Wielofuncyjny !

Bardzo lubie ten korektor bo dobrze spełnia swoje funcje tzn ładnie kryje niedoskonałości dajac długotrwały i naturalny efekt. Stosuje go zwłaszcza do ukrycia sińców pod oczami, których dzięki niemu wcale nie widać.

Okreslam go jako kosmetyk wielozadaniowy bo juz niejednokrotnie uratował moją buźkę w "kryzysowych" sytuacjach :)

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[978413].usefull || 0 }}% pomocna.

Doskonały :)

Choć początkowo nie bylam przekonana do korektora w takiej postaci to skusilam się na zakup próbki. I okazało się że korektor jest rewelacyjny.

Korektor pomimo pudrowej konsystencji świetnie radzi sobie z tuszowaniem wszelkich niedoskonałości twarzy. Ja maskuje nim okropne cienie pod oczami i jest w tej kwestii niezastąpiony. Ale dobrze radzi sobie także z zakryciem pojawiających się czasami pryszczy.

Co do wydajności- to próbka mi posłużyłam trochę czasu. Od jakichś 5 miesięcy mam pełnowymiarowy produkt i niewiele z niego ubylo. Więc wydajność bardzo dobra.

Trwałość-marzenie. Efekt utrzymuje się praktyczie cały dzien.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[971591].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny

Miałam tylko jego próbkę i na tej podstawie mogę oprzeć swoją opinię. Kolor ivory był idealny dla bladolicej. Ukrył bardzo dobrze blizny potrądzikowe i nowe wypryski. Dobrze poradził też sobie z cieniami pod oczami. Jak na próbkę (0.3 grama) wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[966660].usefull || 0 }}% pomocna.

mistrz!

Dziewczyny, polecam wam bardzo cudowny produkt.
To jest moje odkrycie i dlatego o nim piszę. Odkąd pamiętam miałam problem z moja cerą, i niestety mam po dzis dzień.

Nie pomaga nic, u tylu dermatologów u których byłam to nawet nie zliczę! Miałam trądzik od zawsze, na twarzy pozostały mi blizny po okropnych krostach, choć nie mam nawet jeszcze 30 lat mam jak na swój wiem głębokie bruzdy i jeszcze do tego wrażliwą skórę... długo szukałam kosmetyku, który pozwoli mi ukryć i wyretuszować twarz i chyba znalazłam!

Ten krektor na mojej cerze sprawdza się genialnie. Nanoszę go punktowo na wszystkie niedoskonałości (prawie na pół twarzy) a następnie używam fluidu i mogę się pokazać ludziom na oczy.

Kiedyś musiałam nakładać korektor, kilka warstw fluidu i potem tonę pudru i wyglądałam jak pudernica.

Na prawdę jestem bardzo zadowolona z mojego okrycia i szczerze polecam ;)

Nel

Używam tego produktu od: od ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: używam pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[950825].usefull || 0 }}% pomocna.