Regeneracja i Energia (Balsam na bazie olejku z norek do włosów suchych i zniszczonych)

Olejek z norek, substancja o dużej zawartości wolnych kwasów tłuszczowych, jest bardzo skuteczny w pielęgnacji suchych włosów. Olejek z norek zawarty w balsamie odżywia włosy. Włosy stają się jedwabiste, gładkie i byłyszczące. Produkty hypoalergiczny.

nie bardzo

Balsam ma kremową konsystencję. Ładnie rozprowadza się na włosach, równie dobrze się spłukuje, nie pozostawia uczucia obciążonych czy tłustych włosów.

Przy regularnym stosowaniu rzeczywiście zauważyłam efekty. Z uwagi na to, że mam włosy bardzo suche i bardzo zniszczone nie było kolosalnej różnicy, ale myślę, ze gdybym stosowała balsam dłużej, zobaczyłabym dużo lepsze efekty.

Stosowałam balsam przez półtora miesiąca, zazwyczaj dwa razy w tygodniu (przy codziennym myciu włosów), natomiast przez tydzień robiłam eksperyment i używałam go codziennie - i w tym okresie sprawdził się najlepiej. Właśnie wtedy włosy rozczesywały się dużo lepiej, prawie bez żadnego szarpania, stały się również bardziej miękkie w dotyku (w pozostałym okresie stosowania nie były tak miękkie). Nawet mimo codziennego stosowania nie zauważyłam żadnego obciążenia włosów!

Nie zauważyłam natomiast efektu \'odbudowy\' czy ogólnej poprawy kondycji włosów, pewnie dlatego, że nie przywiązywałam do tego uwagi.
Nie stwierdziłam podrażnienia skóry głowy ani powstawania łupieżu.

Jest to balsam z oleju z norek, jednak bez obaw, nie ma żadnego dziwnego zapachu. Zapach jest delikatny, słodki, z czymś mi się kojarzy, być może z jakimś delikatnym dziecięcym kosmetykiem.

Podsumowując: myślę, że balsam najlepiej sprawdzi się u osób z umiarkowanie zniszczonymi włosami (ja mam bardzo zniszczone), ważna jest również systematyczność stosowania.

Odejmuję gwiazdki, gdyż za dużo niższą cenę można dostać lepiej działające kosmetyki.

Używam tego produktu od: xxx

Średni

Mimo całej mojej sympatii dla Klorane, muszę stwierdzić, że balsam ten ani w gramie nie dorównuje swojemu koledze z mango:( Już sam zapach jest o wiele gorszy, żeby nie powiedzieć, że nie przyjemny. Efekty też bez rewelacji. Co prawda nie pogorszył stanu moich włosów ale też nie odżywił ich i nie wygładził tak jak oczekiwałam. Przy stosowaniu co drugi dzień wystarczył na dwa miesiące wiec moim zdaniem wydajność jest ok.Ale zdecydowanie bardziej polecam odżywkę z mango!

extra

szampon jest super, pieknie nawilza wlosy, staja sie one mieciutkie, jedwabiste, blyszczace, wygladaja po prostu pieknie i zdROwo. w polaczeniuz prostownica daje rewelacyjny efekt gladkich wlosow. widac poprawu stanu moich wlosow, byly przesuszone,a juz nie sa, nwet prostownica i suszarka teraz im nie straszna,. uzywam tego cuda w polaczeniu z szamponem. zaznaczylam, ze nie wiem czy go jeszcze kupie, bo jak kazda kobieta lubie wyprobowywac nowe kosmetyki, poza tym wlos po jakims czasie sie przyzwyczaja, wiec lepiej zmieniac szampony i odzywki co jaki czas. na pewno do neigo wroce w przyszlosci, bo regeneruje brzydkie, zniszczone zabiegami fryzjerskimi wlosy!!! POLECAM!!! ACHA, i jets do tego bd wydajny!!! WART SWEJ CENY!

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Tłuściutki

Trzeba uważać aby nie nakładać go na skórę głowy, bo włosy szybko się przetłuszczą. Zapach ma bardzo delikatny. Włoski łatwo się rozczesują.