Avon, Naturals, White Grape Shower Gel (Żel pod prysznic Białe Winogrona)

Avon, Naturals, White Grape Shower Gel (Żel pod prysznic Białe Winogrona)

Żel pod prysznic z ekstraktem z białych winogron bogatym w:
- flawonoidy, które uszczelniają naczynia włosowate, poprawiają ukrwienie skóry i wykazują działanie promieniochronne
- polifenole, które mają właściowości antyseptyczne i ściągające oraz są silnymi antyutleniaczami
- kwasy owocowe, które delikatnie rozpuszczają powierzchniowe komórki naskórka
- witaminy (C, B, PP, kwas foliowy), które nawilżają i odżywiają.

Cena: 16,90 zł / 150 ml

Ukochany!

Jeden z najlepszych żeli, jakie kiedykolwiek używałam! Piękny zapach winogron, aksamitna konsystencja, perłowy kolor. Żel dobrze oczyszcza i naprawdę nawilża skórę po kąpieli, ktora jest potem miękka i gładka. Poza tym wygodne i ładne opakowanie. Jest trochę za drogi jak na taką pojemność i niezbyt wydajny, ale jest wart pieniędzy.

Używam tego produktu od:3 lata temu

Czemu taki mały?!

Fajny żel pod prysznic.Dobrze się pieni,dobrze myje i NAWILŻA! Minus:mały! Przez to raczej niewydajny i w tej kategorii przegrywa z Senses.

średni

Zapach faktycznei przypomina winogrona, pieni się całkiem fajnie i całkiem fajnie myje. W sumie można by być zadowolonym gdyby nie wydajność. Bardzo słabo wydajny, piorunem się kończy, jest go po prostu za mało. Stosunek jakość-cena na niekorzyść dla ceny. Za drogo.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

słodki zapach :)

uwielbiam go, ostatnio mój ulubiony żel, zapach świetny - świeży i niesztuczny, kremowy, dobrze siępieni, hmm.. dałabym pięc gwiazdek gdyby nie mała jego pojemność - mało wydajny jak na żel

mały

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
Zel ładnie pachnie, dobrze nawilża. Nie podobała mi się konsystencja- mydło w płynie. Skusiłam się, bo był w promocji, poza tym ma tylko 150 ml.

OK

Gdyby można było, dałabym mu trzy i pół gwiazdki.
Ogólnie fajny żel. Przyjemnie się go stosuje. Pachnie trochę landrynkowo i przy tym orzeźwiająco.
Nie jest to tak do końca żel, jest odrobinę kremowy i aksamitny. Dobrze się rozprowadza i spłukuje.
Nie zauważyłam szczególnych właściwości nawilżających. Ale też nie wysusza skóry.
Niestety jest raczej mały jak na żel, tylko 150 ml. Przez to szybko się kończy.