Gliss Kur Million Gloss, Szampon do włosów zapewniający świetlne refleksy

Gliss Kur Million Gloss, Szampon do włosów zapewniający świetlne refleksy

Cena już od 8,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Million Gloss to pierwsza linia do pielęgnacji Gliss Kur zapewniająca olśniewający połysk do 10 dni. Formuła szamponu dla włosów matowych, bez połysku ze skoncentrowanym eliksirem Gloss - Elixir i kompleksem płynnej keratyny zapewnia długotrwały blask oraz miliony świetlistych refleksów we włosach dzięki innowacyjnej technologii zatrzymywania blasku.

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 55

Napisanych recenzji: 435

Dobry

Szampon zamknięty jest w plastikowej, przezroczystej butelce, widać więc dokładnie stopień zużycia . Zamknięcie solidne, na klik. Szampon jest gęsty i bardzo wydajny. Pachnie bardzo ładnie ,intensywnie, trochę jak męskie perfumy. Zapach ten dość długo utrzymuje się na włosach. Pieni się bardzo dobrze, fantastycznie usuwa zanieczyszczenia ze skóry głowy i z włosów. Włosy po nim są bardziej nawilżone, miększe i gładsze, trochę lepiej się rozczesują. Zyskują tez piękny połysk. Nie podrażnia i nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów. Gdyby trochę intensywniej nawilżał i wygładzał, wtedy byłby to mój ideał.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1237173].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 21

Typowy szampon

Jest to typowy szampon do włosów. Ma fajny zapach i jest średnio wydajny, zużyłam go dość szybko. Świetnie oczyszcza włosów, nie czułam w trakcie mycia by włosy były szorstkie i "tępe" jak ma to miejsce przy używaniu niektórych szamponów. Taki przeciętny i normalny. Nie oczekujmy od szamponu, że nawilży, zregeneruje i zrobi cuda z naszymi włosami. Nie, ma na celu je oczyścić i ten robi to dobrze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218231].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 54

Pozytywnie

Podchodziłam do obietnic producenta z dystansem, ale... pomyliłam się!
Szampon jest naprawdę dobry. Nie przetłuszczał włosów, ale przede wszystkim nadawał im obiecywany blask. Nie jest drogi, wystarcza na długo, a włosy są po nim gładkie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1198728].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 8

Cudowny ale nie dla mnie.

Jest to chyba jedyny szampon którego zapach utrzymuje się aż do następnego mycia. Jego zapach jest specyficzny, coś lekko pod męskie perfumy? - ale jak dla mnie jest super. Włosy wyglądają pięknie, świecą się i są pełne mieniących się refleksów, niestety wywołuje on u mnie łupież. Próbowałam do niego wracać dwukrotnie ale efekt był taki sam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1193483].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 68

Chwyt marketingowy na ładne opakowanie

Dałam się nabrać na ładne opakowanie, przyznaję się. Nie liczyłam na jakieś spektakularne efekty tego szamponu, jednak na takie, jakie otrzymałam - też nie...

+ ładne opakowanie

+/- zapach (trochę męski, trochę chemiczny)

- sprawia, że włosy szybciej się przetłuszczają (chyba że to właśnie to producent miał na myśli zapewniając "olśniewający połysk"...)

Użyłam podczas 3 myć. Teraz go odstawiłam, ale będę wracać CZASAMI, bo szkoda wyrzucać, więc trzeba zużyć.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1154011].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 42

trochę lepszy przeciętniak

Szampon jest niby w porządku. Z pewnością jednak nie robi jakiegoś specjalnego połysku. Po prostu myje. Pieni się dobrze i jest też wydajny. Nie lubię jego zapachu, jest bardzo męski, jak żel pod prysznic dla facetów. Jeszcze nie spotkałam się z takim zapachem szamponu.
Wieczorem włosy są już przyklapnięte więc muszę myć codziennie, pod tym względem są lepsze szampony. Krzywdy mi nie zrobił, nie podrażnił skóry głowy. Duże opakowanie 400 ml. Można używać choć ja robię to na przemian z innym szamponem,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1151551].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 22

jestem zadowolona z efektów

Szampon również mnie trochę uczulił, przy pierwszych kilku myciach swędziała mnie głowa i szyja, ale szybko mi przeszło, dlatego moja wysoka ocena spowodowana jest efektami, z których jestem zadowolona. Włosy stały się ładniejsze, błyszczące. Zapach chemiczny, trochę jak po fryzjerze, ale mi się podoba. Na pewno do niego powrócę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1133436].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Masakra

Po stosowaniu tego szamponu mam spore problemy ze skórą głowy. Na pewno nie jest on przeznaczony dla osób które mają wrażliwą skórę. Czerwone placki na skórze głowy i swędzenie.
Jedynym plusem jest jego ładny świeży zapach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1116066].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 59

nie dla wrażliwej skóry

Z używanych do tej pory szamponów Gliss Kur byłam zawsze zadowolona,więc sięgałam po ten produkt,z nadzieją,że tym razem będzie tak samo.
Niestety rozczarowałam się.
Zapach z początku wydawał się ciekawy,taki inny od wszystkich,jednak po kilku użyciach miałam go serdecznie dość.Jest bardzo intensywny i zaczął mnie drażnić.
Oczyszcza dość dobrze jednak efekt przy przetłuszczających się u nasady włosach jest krótkotrwały.
Ponadto szampon plątał mi włosy i ich rozczesanie bez dobrej odżywki nie było możliwe.
Rozświetlenia,ani poprawy kondycji włosów nie zauważyłam.
Najgorsze jednak było to,że zadziałał drażniąco na moją wrażliwą skórę głowy.Zaczęła nieprzyjemnie swędzieć oraz się łuszczyć,dlatego po kilku użyciach odstawiłam to "cudo",skupiając się na pozbyciu problemu.
Pół gwiazdki daję jedynie za wydajność.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 jednego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1103226].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 121

przetłucza, ale ani trochę nie nawilża

Najgorszy z Gliss Kurów jakie miałam do tej pory!

+ piękny zapach
+ praktyczna butelka
+ cena (8zł na promocji)
+ zgodzę się z tym, że nabłyszcza ALE za jaką cenę... :

- przetłuszcza i obciąża włosy tzn. muszę je myć co 2 dni, a kiedyś robiłam to co 3-4
- grzywka po umyciu i wyprostowaniu wygląda jakby przetłuszczała się od czoła przez 2 poprzednie dni
- nie nawilża, bo ciągle mam odstające i elektryzujące się włosy
- spowodował nawrót łupieżu

Nigdy więcej nie kupię!

Używam tego produktu od: z wielką męką przez miesiąc

Ilość zużytych opakowań: 1 i całe szczęście, że już koniec

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1053006].usefull || 0 }}% pomocna.