Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Million Gloss, Szampon do włosów zapewniający świetlne refleksy

Million Gloss, Szampon do włosów zapewniający świetlne refleksy

Cena już od 8,75 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Million Gloss to pierwsza linia do pielęgnacji Gliss Kur zapewniająca olśniewający połysk do 10 dni. Formuła szamponu dla włosów matowych, bez połysku ze skoncentrowanym eliksirem Gloss - Elixir i kompleksem płynnej keratyny zapewnia długotrwały blask oraz miliony świetlistych refleksów we włosach dzięki innowacyjnej technologii zatrzymywania blasku.

Jestem na nie

Podstawowym minusem tego szamponu jest zapach (pachnie jak męski płyn do golenia!!!). Na szczęście jest on wyczuwalny tylko w trakcie mycia, po wysuszeniu włosy mają swój naturalny zapach.
Nie zauważyłam żadnych pozytywnych skutków używania tego szamponu, o których zapewnia producent. Mam wrażenie, że stosując go za każdym umyciem moje włosy bardziej się przetłuszczają, dlatego używam tylko sporadycznie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1535331].usefull || 0 }}% pomocna.

Pierwsze co zwróciło moją uwagę to zapach- powiedziałabym, że pachnie trochę jak męskie perfumy ale osobiście mi to nie przeszkadza. Naprawdę to przyjemny zapach :)
Nie przetłuszcza włosów, nie zauważyłam także innych 'efektów ubocznych'.
Na pewno kupię go ponownie (aktualnie używam drugiego opakowania).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1495136].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragedia

To chyba najgorszy szampon, jaki dotąd stosowałam. Nie miałam nigdy problemów dermatologicznych, do czasu, aż pokusiłam się na pięknie opakowany szampon z firmy - moim zdaniem - bardzo dobrej. Przyłapałam się na tym, że ciągle drapię się po głowie, jak jakaś małpa w zoo. Moja mama również się drapała. Po zmianie szamponu objawy ustąpiły, więc przyczyna znana - nie, nie mamy wszy ;) Produkt drogi, niewydajny, nie spełnia obietnic producenta, a do tego to swędzenie... No i 13 zł w błoto ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1381506].usefull || 0 }}% pomocna.

Fryzury na wesele

Jeden z ulubionych szamponów

Bardzo lubię ten szampon, drugim po nim jest też z gliss kur - ten fioletowy :) Podobają mi się te efektowne, zgrabne buteleczki. Włosy są ładne, sprężyste, wyglądają zdrowo. Niweluje problem puszenia się, jak mam zły szampon to zaraz mam puch na głowie, po tym szamponie nic takiego się nie dzieje. 5+

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1377191].usefull || 0 }}% pomocna.

Mnie ten szampon zadowala.

To co w nim lubię najbardziej to fakt, że włosy po nim są naprawdę błyszczące. Po drugie nie przyśpiesza przetłuszczania, a wręcz nadaje większą puszystość. Zapach akurat dla mnie jest raczej średni, taki trochę męski, aczkolwiek przyjemny i do zniesienia. Szampon jest wydajny, dobrze się pieni oraz zmywa wszystko z włosów należycie. Cena też nie jest wygórowana. Ogólnie przyzwoity szampon, zasługujący na mocną czwórkę. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1376421].usefull || 0 }}% pomocna.

NAJPIĘKNIEJ PACHNĄCY SZAMPON

Jest to szampon silnie oczyszczający, dlatego raczej nie nadaje się do codziennego stosowania. Ja stosowałam go co 3-4 mycia. Podstawową funkcję szamponu spełnia- czyści. Jednak to, co go wyróżnia to jego zapach. Piękny, uniwersalny zapach, pasujący zarówno do kobiet jak i mężczyzn. Utrzymuje się dość długo. Kupuje go i wypatruje na półkach sklepowych za jego zapach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1358431].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Szampon zamknięty jest w plastikowej, przezroczystej butelce, widać więc dokładnie stopień zużycia . Zamknięcie solidne, na klik. Szampon jest gęsty i bardzo wydajny. Pachnie bardzo ładnie ,intensywnie, trochę jak męskie perfumy. Zapach ten dość długo utrzymuje się na włosach. Pieni się bardzo dobrze, fantastycznie usuwa zanieczyszczenia ze skóry głowy i z włosów. Włosy po nim są bardziej nawilżone, miększe i gładsze, trochę lepiej się rozczesują. Zyskują tez piękny połysk. Nie podrażnia i nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów. Gdyby trochę intensywniej nawilżał i wygładzał, wtedy byłby to mój ideał.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1237173].usefull || 0 }}% pomocna.

Typowy szampon

Jest to typowy szampon do włosów. Ma fajny zapach i jest średnio wydajny, zużyłam go dość szybko. Świetnie oczyszcza włosów, nie czułam w trakcie mycia by włosy były szorstkie i "tępe" jak ma to miejsce przy używaniu niektórych szamponów. Taki przeciętny i normalny. Nie oczekujmy od szamponu, że nawilży, zregeneruje i zrobi cuda z naszymi włosami. Nie, ma na celu je oczyścić i ten robi to dobrze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218231].usefull || 0 }}% pomocna.

Pozytywnie

Podchodziłam do obietnic producenta z dystansem, ale... pomyliłam się!
Szampon jest naprawdę dobry. Nie przetłuszczał włosów, ale przede wszystkim nadawał im obiecywany blask. Nie jest drogi, wystarcza na długo, a włosy są po nim gładkie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1198728].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudowny ale nie dla mnie.

Jest to chyba jedyny szampon którego zapach utrzymuje się aż do następnego mycia. Jego zapach jest specyficzny, coś lekko pod męskie perfumy? - ale jak dla mnie jest super. Włosy wyglądają pięknie, świecą się i są pełne mieniących się refleksów, niestety wywołuje on u mnie łupież. Próbowałam do niego wracać dwukrotnie ale efekt był taki sam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1193483].usefull || 0 }}% pomocna.